Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 11

  • 93 275
  • 730
# 555
тази Гергана Димитрова май и на моето секцио присъстваше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 556
Мен и за първо ме беше страх Grinning Ама вече нямам търпение да се почваме наново.
Виж целия пост
# 557
Има и други прекрасни акушерки - Меги и Роси (Манева) бяха на моето раждане, невероятни са!
Виж целия пост
# 558
Не, че няма други добри, просто Гери е поредният страхотен мед. кадър, който напуска БГ. Толкова добре ми действаше тази жена в предродилна. С такова настроение влезе, сложи ми абокат, шегуваше се. Някак успя да разчупи обстановката, защото ние с ММ се бяхме гипсирали, макар да ни е второ.
Трябва да спомена, че и двамата оператори дойдоха и те се държаха страхотно. Бях много притеснена, а целият екип успяха да направят така, че да съм спокойна в операционна.
Винаги има страх. Даже, да си призная, с второто страхът беше много по-голям и то точно, защото хем знаеш какво е, хем всяко раждане си е уравнение с неизвестно.

Разбирам, че я харесваш, но заради това, че я няма, да се откажеш от второ...малко пресилено ми се вижда  Crazy Все пак е акушерка, не е съпруг Simple Smile
Joy Hug
Виж целия пост
# 559
Абсолютно. И моят страх с третото сякаш беше най-голям. Добре, че всички бяха толкова мили и внимателни. Особено като се позакучи раждането, когато краката ми буквално трепереха от страх, не си представям до мен да беше някой, който да ми вика или да ми мълчи и да не казва какво се случва.
Виж целия пост
# 560
Абсолютно. И моят страх с третото сякаш беше най-голям. Добре, че всички бяха толкова мили и внимателни. Особено като се позакучи раждането, когато краката ми буквално трепереха от страх, не си представям до мен да беше някой, който да ми вика или да ми мълчи и да не казва какво се случва.
Именно. Психологическият момент е много важен. Наистина успяха да ме накарат да се чувствам спокойна, а бях кълбо от нерви.
Виж целия пост
# 561
Така е, болката е голяма, но се забравя, страхът обаче расте. И ако не бяха Гери и Даяна щях да съм в още по-голям шаш. А и Гери пое Матеа когато се роди, винаги ще съм и благодарна. Сравнявайки истории за раждане с познати определено случих на екип.
Кристи, ми хайде де, дай пример с още едно надежденче.
Виж целия пост
# 562
От мен, ако зависеше, щеше да е много бързо. Ама, за съжаление, завися от уменията на Стаменов и ембриолозите Simple Smile
Виж целия пост
# 563
между другото и Стаменов ми направи страхотно впечатление. Прегледа ме за дарителство на яйцеклетки. Аз съм готова да започна сега, много съм ентусиазирана, Ташков каза, че съм възстановена напълно. Стаменов каза, че супер съм се възстановила, но не иска да ми разбърква хормоните толкова скоро и ме чака отново през Юни.
Дано бързо ти спретнат с ембриолозите още едно чудо. Защо не и две.
Виж целия пост
# 564
Много исках близнаци, ама искаХ. В минало време  Mr. Green Като виждам какво се случва при другите момичета с двойно щастие, се радвам, че моите ще идват едно по едно  Joy

Та две може, но не наведнъж! И благодаря много за пожеланията, дано да се сбъднат  Hug
Виж целия пост
# 565
cristi, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Скрит текст:
Този път да връзваш панделки. Wink
Виж целия пост
# 566
cristi стискам палци !
Виж целия пост
# 567
Аааа, да, моля  Hug Много искам  Simple Smile Не че и момче ще върна, ама нещо розовко ми е на сърце  Simple Smile
Виж целия пост
# 568
ММ каза, че иска реванш, та ще караме до мъж. Кристи, хайде догодина по това време да си се орозовила Simple Smile
Виж целия пост
# 569
Дано  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия