Пазаруване от H&M ➤ 10

  • 77 539
  • 745
# 735
За детските кецове, не съм купувала, но се убедих че по-добре за 25 лева и да се обели кожата, отколкото за 50 на понки и пак за 1 обуване да се обели...
Детски обувки има ли намалени в магазините, неща от сорта на гуменки и еспадрили?
Виж целия пост
# 736
Моя не е белил обувки освен на НМ. Всъщност той носи само адидас и за мен по-добре 50-60лв за маратонки и да са ок за сезона, отколкото 25лв и за едно обуване да ги изхвърля и пак да купувам+ това да е с мокри крака, кеото ми е недопустимо.
Сигурно има и доволни от детските им обувки, щом се продават, но аз определено им пиша голям -.
За дамските вече мога да се изкажа по-ласкаво. Имам обувки на ХМ и продължавам да си купувам.
Виж целия пост
# 737
На Адидас маратонките също спарват. Отдавна не са от естествена кожа и те, а са изкуственяк като останалите.... Tired
Виж целия пост
# 738
Тази риза кой си я взе да каже как вървят размерите?
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0262285022.html#Бял
Виж целия пост
# 739
На Адидас маратонките също спарват. Отдавна не са от естествена кожа и те, а са изкуственяк като останалите.... Tired
Това не е съвсем така. Има различни серии и различни материали.
С това, което вземам ние нямаме проблем и няма мокри крака. Купувам по 2-3 чифта на сезон.
Разбира се, може да има и недоволни както аз от НМ.
Виж целия пост
# 740
От естествена кожа ли са...адидаските?
Не се заяждам. Просто останах изненадана,че и марковите вече не ги правят от ест.кожа, а от синтетика. Голямо разочарование за мен беше. Stop А едно време си бяха от ест.кожа.. Tired
Виж целия пост
# 741
И аз съм купувала от така наречените "маркови", не бяха естествена кожа, но и не мръдна кожата, за това спор няма. Дори и след пране в пералнята излезнаха в същия вид. Това което на мен не ми хареса е че бяха с много твърди подметки. На ХМ ми харесват обувчиците, защото са с меки подметки.
Виж целия пост
# 742
От естествена кожа ли са...адидаските?
Не се заяждам. Просто останах изненадана,че и марковите вече не ги правят от ест.кожа, а от синтетика. Голямо разочарование за мен беше. Stop А едно време си бяха от ест.кожа.. Tired


Зависи от модела
има от ест. кожа колкото искаш

Пума прават много модели с изкуствена кожа, но са здрави обикновено
Виж целия пост
# 743
Аз се спуках миналата година да търся от популярните марки детски маратонки от естествена кожа. Единични модели, липсват номера. Накрая поръчах друго от Амазон.
Виж целия пост
# 744
Да бе...имало много. Напротив...къде са тези детските от ест.кожа  Stop
Имаше едно време. Сега като им погледна състава,и ми настръхват косите...балатумки.
Виж целия пост
# 745
Дами и господа,
заповядайте в новата тема:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=975936

 Hug  Peace  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия