Перилни препарати и омекотители – 45

  • 55 878
  • 736
# 15
Гес, коментирали сме го преди много време и вече съм забравила, имаше ли някаква разлика между
Sano Advance и Sano Javel?
Не, доколкото си спомням са еднакви.
Виж целия пост
# 16
На мен любезните дами ми обясниха, че Sano Javel е за петна.  Peace Peace

В момента има някакви промоции в емаг, има и на перилни и омекотители,
ама нямам време да разгледам подробно, ако видите нещо интересно, казвайте, моля!  bowuu
Виж целия пост
# 17
Тоест, другите са за дрехи без петна? Интересна логика.

Погледнах в emag и нищо интересно не видях.
Виж целия пост
# 18
Скрит текст:
Днес в Метро имаше туба Ариел, 80 пранета, за 30 лв. Ленор, син, за 200 пранета, 15 лв. Въздържах се, че сме се заринали.
ДМ за бяло е перфектен! Не знам от какво не си доволен... Пък и цветния е добър...
Кое му е перфектното newsm78 Така и не разбрах избелители ли има, ензими ли newsm78. Пера с него белите кърпи за крака и белия халат на кучката, където я подсушавам след душа, след всяка разходка. Мии, по - бели не стават, посивяват.
Май не ги разбираш много нещата... Има и избелители (много), и 5 ензима.
хич не разбирам, гледам резултата. А такъв няма.
[/quote]

Аз пера с праха за бяло на dm и съм много доволна. Бялото е искрящо бяло. Пера на 60 градуса, на програмата за памук, която е най-дълга, дозирам според кг пране, но обикновено пълня пералнята , та слагам цялата доза. Но и кърпата на кучето, а и тази за крака бих прала така. Peace
Прахът съхранявам в оригиналната опаковка, прегъвам плика и защипвам с една щипка, че с лепящата лепенка се отлепя.

Виж целия пост
# 19
Мами, в магазини Дар има Персил цветно за 70 пранета на цена 17,99 лв., както и Савекс промо пакет.
Признавам си, че не съм чела всички теми назад - Савекс пере ли наистина добре? Търся разнообразие, а миризмата на Персил се е закачила на носа ми буквално....
Виж целия пост
# 20
Издирвам свестен омекотител. Синият Ленор, който много харесвах, на нищо не прилича вече. Нито ароматизира, нито омекотява.  Crossing Arms
Аз съм доволна от Семана и Силан.

Прахът съхранявам в оригиналната опаковка, прегъвам плика и защипвам с една щипка, че с лепящата лепенка се отлепя.
И аз така съхранявам праховете, които са в плик  Peace
Виж целия пост
# 21
Сандоканчев, кутии от латекс ако имаш, вършат идеална работа за съхраняване на прах за пране.
Аз също съм доволна от Денк мит за бяло. Повредата е в твоя телееизор, май Wink
Как ще переш одеала с прах ОМО или ДМ? Ще станат твърди и скърцащи.
Виж целия пост
# 22
Мами, в магазини Дар има Персил цветно за 70 пранета на цена 17,99 лв., както и Савекс промо пакет.
Признавам си, че не съм чела всички теми назад - Савекс пере ли наистина добре? Търся разнообразие, а миризмата на Персил се е закачила на носа ми буквално....
мерси за инфото.
Ще проверя утре, дали има и персил прах за бяло?
Виж целия пост
# 23
Савекс пере ли наистина добре?
Не.
Виж целия пост
# 24
Добре, от това, което е по супермаркетите фаворити са Ариел и Персил ли? И може би ОМО.
Виж целия пост
# 25
Нормално е, те са най-добрите.
Скрит текст:
Всъщност мой личен фаворит е Denkmit и чак тогава тези трите наравно.
Виж целия пост
# 26
Издирвам свестен омекотител. Синият Ленор, който много харесвах, на нищо не прилича вече. Нито ароматизира, нито омекотява.  Crossing Arms
Опитай Семана.
Виж целия пост
# 27
Нещо с омекотителите и аз не случвам напоследък. Дори и да ми хареса аромат - той се изпарява след употреба на дрехите.
Виж целия пост
# 28
За праховете в плик ползвам ето такива затварачки от Лидл, но сигурно и другаде може да се намерят.
Скрит текст:
Много удобни и затварят плътно. После - в кутия или в плик с цип.
Виж целия пост
# 29
Хмм, кварталният ни магазин Дар е от миниатюрните, където всичко е наблъскано. Препаратите и памперсите на промоция са на входа до зеленчуците, където ми се набиват на очи, а тези на прах са в коридора към касите, където минавам транзит с гладно дете и пълна количка.
Утре ще обърна внимание какво от другите препарати е на промоция и ще докладвам Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия