МъжО пита

  • 814
  • 6
Моят мъж е решил, че му се ходи на тенис. Помоли ме, да ви попитам, дали знаете някъде кортове, но със стена. Той обича така да си играе. Предложих му да ходи на скуош, ама не го кефило ooooh! Също така, трябва да е място, където да се отдават под наем ракети, защото той си няма. Живеем в Младост, така че имайте пред вид района, а ако кажете и цена ще е най-добре.
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Под УНСС имаше едни кортове, но не помня на НСАто ли бяха. И в Борисовата градина.
Мисля, че на всички кортове има стени.
Виж целия пост
# 2
Преди години ходех в Борисовата градина на корта на ЦСКА.Там има мрежа, но имаше един терен, на който се тренира и той беше със стена, защото е за самостоятелна тренировка. Провери дали още е така, защото аз ходих когато бях 9 клас /преди 100 години/ ooooh!
Виж целия пост
# 3
В НСА има една стеничка, която е в лошо състояние. Но въпреки това, едва ли ще може да се добере до нея - тя е в единия корт /тартаново покритие/ и там непрекъснато се провеждат часове по програма или частни уроци.
Виж целия пост
# 4
ами в младост 1а откриха преди 3 год мисля едни много готини кортове-там 100% има
Виж целия пост
# 5
аз съм ходила на кортовете на ЦСКА . точно до стадиона Васил Левски
не се плаща нищо за стената. Огромна е
Виж целия пост
# 6
На Академик, при телевизионната кула има стена, както и на кортовете на НСА, но там незнам дали достъпът е свободен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия