къде да намеря сок само от морков?

  • 1 107
  • 20
Здравейте момичета!

Предстои ми захранване на дъщеричката ми, което искам да започна със зеленчуков сок - от морков.

Но опитите ми да намеря готов, засега са безуспешни  Sad. Помогнете, моля.

Не искам да рискувам с моркови от пазара, защото може да има нитрати, а знам, че това никак няма да се отрази добре на бебка.

Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Марката ХИП има сок от моркови
Виж целия пост
# 2
ПО пазарите обикновено има и баби4ки, които продават домаШни моркови. Няма ли кого да питаШ, да разбереШ?
Виж целия пост
# 3
Хип предлагат сок само от морков
Виж целия пост
# 4
ПО пазарите обикновено има и баби4ки, които продават домаШни моркови. Няма ли кого да питаШ, да разбереШ?

В нашия квартал (района на орлов мост) нито бабички с моркови, нито магазин с бебешки храни - смотана работа....
Виж целия пост
# 5
Ужассссс  #Cussing out
В била предлагат сокчетата на Хип, а и повечето детски магазини около нас( Красно село, борово, Павловои т.н)
Виж целия пост
# 6
на хип са много добри за захранване-препоръчвам ти ги Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви момичета!

Посъветвайте ме за адрес на магазин, където го има този сок, защото вчера ходих в 345 на Ситняково и там има богат избор на Хип, но сока беше Морков+Кайсия
И накрай света да е - ще отида, само да го има ...
Виж целия пост
# 8
В магазините на Малечко жк."Борово" бул. Ген. Стефан Тошев
(бул. Дойран) бл. 223А,  Оборище" 75
срещу Испанската гимназия,  бул. "Константин Величков" 85
кръстовището с бул. Тодор Александров,

Има ги и в Магазина на Красно село на бл.193, не си спомням името на магазина.
Както и магазин бебе на бул. Цар борис 3
 И във всяка една билла
Виж целия пост
# 9
може да дадеш морков+ябълка за захранване не е проблем Peace
Виж целия пост
# 10
Марката ХИП има сок от моркови
smile3521 аз давах такъв сок и е много хубав
Виж целия пост
# 11
anjelina, благодаря ти! отивам веднага!

може да дадеш морков+ябълка за захранване не е проблем Peace

Педиатърът ме посъветва да въвеждам 1 плод или зеленчук седмично.
Ако има проблем може да се установи точно от кой продукт е.
Виж целия пост
# 12
Сокът на ХИП от моркови наистина е много хубав , малкия и сега си го пие .  newsm53В БИЛА не винаги имат всички видове за съжаление . А за морковите от бабите - не съм сигурна , че е добър вариант - тя ще каже че са и от градината , ама знаеш ли я откъде ги е взела ? Нашият педиатър ни препоръча специално с морковите да внимаваме и да даваме само готови !
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви момичета!

Посъветвайте ме за адрес на магазин, където го има този сок, защото вчера ходих в 345 на Ситняково и там има богат избор на Хип, но сока беше Морков+Кайсия
И накрай света да е - ще отида, само да го има ...


Ходи ли в бебешкото магазинче на пазара Ситняково? Малко по-нагоре от 345? Преди имаха всичко на ХИП.
Ако там няма, една лека разходка нагоре към Плиска и в Бебелан трябва да има. Ако пък не ти се ходи в тази посока, в ХЕР бебе на Заимов има Peace

За морковите от бабите и преди май съм писала...тези с/у парака Заимов съм виждала да ги зареждат от борсата. Не купувам от тях...
Виж целия пост
# 14
Днес нали е почивен ден и повечето магазини не работеха, но намерих Морков на Хип в Билла.
Странно, но на етикета пише, че има запичащ ефект...за първи път чувам, че морковите могат да причинят запек.
Дали да не го разреждам с малко преварена водичка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия