Дали е от хормоните?

  • 1 504
  • 21
От 2 седмици насам постоянно ми е горещо. По натура съм много "зиморничава"( не знам дали така се пише) , но от въпросните 2 седмици по цяла нощ се преобличам. Спряла съм парното в къщи и ходя по тениска. Градусите не са ниски, 22-23 е у дома в момента, но това е много непривично за мен. Та питам се дали и при вас е така или аз пак съм онзи 1%, на когото му се случват разни странни неща
Виж целия пост
# 1
Като бях бременна все ми беше топло, според мен е от бременността  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
точно от тях е  Bulb ..И аз бях така - по 2-4 пъти на нощ се преобличах като бременна, а и ходех все с оголен тумбак!
И аз съм 'змийче' по природа  Wink !
Споко - като родиш ще се оправиш, ако това те притеснява! Sunglasses
Виж целия пост
# 3
От хормоните ще да е Grinning . В момента всички в къщи са с пуловери, а аз съм по тениска и ми е жеегааа- ако има начин и без нея ще стоя Rolling Eyes ...преди не беше така...
Виж целия пост
# 4
А, добре! Веднъж и аз да съм като хората  Laughing
Виж целия пост
# 5
И аз, и аз, все едни топли вълни ме обливат, мнооого ми е жега, а и аз съм топлолюбива натура по принцип
Виж целия пост
# 6
И аз бях така. Преди бях много зиморничава, но след като забременях все ми беше горещо, обаче и сега - 10 месеца след раждането, пак съм така.
Виж целия пост
# 7
А аз пък нощно време ставам вече трети ден подред да си сменям завивката-и се чудех какво става тука??? Shocked  Rolling Eyes .Имам предвид,че си слагам по-тънката-почти лятната.
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Coeur
А аз пък нощно време ставам вече трети ден подред да си сменям завивката-и се чудех какво става тука??? Shocked  Rolling Eyes .Имам предвид,че си слагам по-тънката-почти лятната.


Ние с мъжо ще се бием за тази завивка Simple Smile аз се отвия, той ме завие....и така цяла нощ. Не можах да обясня че ми е горещо. Grinning
Виж целия пост
# 9
Завиждам ви!
На мен все си ми е студено  cold - и преди и сега.
Та, се чудя дали по-натам "ще се стопля"  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Вкъщи съм "надула" парното на 25 град. и съм с 2 пуловера   Shocked
Ама, аз винаги съм си така  Wink
Виж целия пост
# 10
Ааа,ние сме си с отделни завивчици-еднакви-и в тая посока на мисли такава опасност при нас няма.Е,понякога и аз го усещам как ми дозавива гърба.
Виж целия пост
# 11
Не се притеснявай! Напълно нормално е да ти е топло. Аз съм в 18 г.с. и от както съм бременна непрекъснато умирам от жега.
Виж целия пост
# 12
от хормоните и от това, че количеството кръв се увеличава /май с 25%/ - голяма циркулация пада Laughing
Виж целия пост
# 13
Бях много доволна, че доскоро бе топличко, но и сега не е страшно - досега не ми е било толкова лесно с навличането при студ, колкото тази зима Laughing
Вкъще не се разсъбличам толкова, но навън, на гости например, където има няколко човека в едно помещение, все настоявам да се отварят прозорци и да не се пуска допълнително отопление.
След две-три седмици, като се появи бебо, живот и здраве, ще видим как ще е
Виж целия пост
# 14
Умирам от жегаа! Аз също се потая постоянно по къс ръкав . даже вече се карам с близките , защото те като ме видят и веднага почват да ме съветват как да се обличам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия