Детски градини в Люлин

  • 1 090
  • 4
Здравейте всички! Много ще сме благодарни за разни мнения и препоръки за детски градини в Люлин!По-конкретно, чували ли сте нещо - добро или лошо - за ОДЗ 64 "Първи юни" в Люлин 7 и ЦДГ 163 в Люлин 10?! И още един въпрос от свръхнеопитна майка: кога следва да подам молба за записване на дете в определена ДГ, ако искам да тръгне на тригодишна възраст (без да ходи на ясла)? Благодаря на всички ви!!!  Hug
Виж целия пост
# 1
здравей, на мен ми я препоръчаха, но сега разглеждам инфо за нея. аз също съм в люлин, но ми трябват 2, защото съм с близнаци:)
Виж целия пост
# 2
На празника на децата на кооп. пазар, ДГ Първи юни обра доста награди. Лично на мен това ми говори, как се занимават и по колко с децата.
Виж целия пост
# 3
Аз я дебна тази градина, за да запиша детето си там за догодина, защото е горе-долу срещу нас. Казаха ми, да ида сутрин, защото само тогава имало директор и въобще... някакви небивалици. Също така някаква жена ми каза, че приемали само 30 деца от набор Shocked, което е ужасно. И май почиват 2 месеца и половина през лятото.
И в понеделник ще си взема документите, и ще се завлека там рано, за да видя, какво ще ми кажат. Не ми се вярва, от 30 приети деца, точно моето да го приемат.
Ще ходиш ли да питаш в нея? Ако ще ходиш, обади ми се, да ходим заедно Peace.
Виж целия пост
# 4
Алекс посещава 64-та одз. За сега съм доволна от яслата. Големия ми син  3 год. е бил в детската градина, също съм много доволна. Директорката е страхотна, а това е важно   Peace Peace Peace!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия