Пералня със сушилня...каква?

  • 2 207
  • 18
Препоръчайте ми какво пералня със сушилня да си купя...
Виж целия пост
# 1
Моята е Indesit и съм много доволна, макар марката да не е мечта. Имам я от 5 години и не ми е правила проблеми. Предполагам, че вече има и по-добри варианти на Indesit, но споделям опит.
Виж целия пост
# 2
Моята е Аристон - 1200 оборота. Купихме я преди 2 месеца и засега съм доволна.
Виж целия пост
# 3
Още един глас за Аристон   bouquet
Виж целия пост
# 4
Някакви оринтировъчни цени да ми кажете
Виж целия пост
# 5
Точно днес бяхме в Технополиса. Купихме си сушилня Аристон,  и пералнята ми също е Аристон, много ми хареса една Аристон пак- комбинирана пералня и сушилня беше към 980 лв. Успех !
Виж целия пост
# 6
Indezit - 1200 борота, със сушилня. Имам я вече от 1/2 година и много съм доволна, дори е от тези с транспортните дефекти / т.е. само одраскана/ и е най-новата марка, която още не се продава в Метро  и Технополис. С електронен дисплей за задаване на  температура на пране, сушилня,  оборотите на центрофугата
Виж целия пост
# 7
Миналата година си взехме Електролукс - супер съм доволна от нея, не ми мачка дрешките, като пусна сушилнята, какъвто проблем имах с предишната сушилня, мисля че беше Аристон, обаче много стар модел. Купихме я от Технополис за около 900 лева. Намерих и линк http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=687116&cat=60&f=3697
Виж целия пост
# 8
Аристон Маргерита 1000 оборота, на 2 г вече, около 1000 лв беше.
Виж целия пост
# 9
АЗ имам ЗАНУСИ и съм много доволна
Виж целия пост
# 10
Аз имам Индезит на 3 години и съм доволна!
Виж целия пост
# 11
преди време се обсъждаше такава подобна тема.имаше твърдение че по-добър ефект имало от сушилня отделно.
и аз мисля да си взема отделно.
Виж целия пост
# 12
сори,че не довърших предното мнение.
кажете ми всичко ли сушите  или има неща които немогат да се изсушават.защото ми казаха че такива комбинирани разваляли дрехите.вашето мнение си личи че е друго,затова само ми кажете за всичко ли важи функцията изсушаване
Виж целия пост
# 13
Препоръчвам да си вземеш 2 отделни уреда.
Виж целия пост
# 14
Деси, стига да имаш място е по-добре да е отделно, защото сушилнята е колкото още една пералня. Но, за сметка на това в нея можеш да сложиш 5 кг мокро пране за сушене, а в комбинираната само 2-2.5 кг.
На всички дрехи има етикети кое може да се суши и кое не, ако искам да суша нещо тънко и спешно го слагам на сушене на по-фина програма за кратко време, на мен най-кратното ми е 40 мин, но суша съм 15-20 и така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия