какво бебешко олио?

  • 2 582
  • 40
чудя се какво бебе6ко олио да взема -чико или пенатен?Незнам кое ще ми свърши пове4е работа,4е на бебо кожи4ката запо4на да се бели,а с каката не съм го имала този проблем  newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз ползвах на Бюбхен  Peace
Виж целия пост
# 2
ние сме с Бюбхен,доволна бях и от олиото но въпреки това  стана по-суха кожата и минах на бебешко мляко пак на Бюбхен -добро е !
Виж целия пост
# 3
при мен и олиото и млякото на Бюбхен не помагат...кожата на бебка е суха и се бели Sad сега ми препоръчаха Себамед или Мустела и ще ги тествам. През този сезон се препоръчва да не се използва олио, за да не се запушват порите на кожата на бебчето и от топлината да не се обрине. Решението е тоалетно мляко
Виж целия пост
# 4
За толкова суха кожичка незнам олиото дали ще помогне.Ние бяхме с на Бюбхен олиото ,но от известно време сме с Клоран-хидратиращо мляко за масаж.Много е добро-и кожичката му за два дни се подобри и вече не е суха. Peace
Виж целия пост
# 5
Аз бих ти препоръчала олиото на Чико или Мустела.Специално това на Мустела  е много удобно за ползване  защото се предлага във вариант на спрей
Виж целия пост
# 6
Никакво!
Дерматолог ми каза, че това е едва ли не световната глупост в бебешката козметика. Ползвай си мляко за тяло, много по- добре е за кожата на бебчо  Peace
Виж целия пост
# 7
бюбхен Peace
Виж целия пост
# 8
бюбхен Peace-олио,а иначе ако се бели толкова много по-добре с преварен зехтин Peace
Виж целия пост
# 9
Бюбхен-това с по-дългото име. Laughing
Виж целия пост
# 10
Ние сме на ЕВЕНТ! Като го изписаха, кожичката му се лющеше на парченца... За два дни се оправи и оттогава ползвам само него! Peace
Виж целия пост
# 11

И аз! Laughing
Виж целия пост
# 12
Аз ползвам Пенатен
Виж целия пост
# 13
Никакво!
Дерматолог ми каза, че това е едва ли не световната глупост в бебешката козметика. Ползвай си мляко за тяло, много по- добре е за кожата на бебчо  Peace
Тъй, тъй.
Ако кърмиш, можеш да слагаш по малко кърма във водата за къпане, ако не те скандализира тази германска практика Grinning Действа добре на кожата на бебето.
Каквото и да избереш, избягвай Johnson&johnson. Много бебета получават реакции от козметичните им продукти, вкл. моето като по-малко.
Виж целия пост
# 14
А, Бу ме подсети- можеш и 1-2 пъти седмично да къпеш бебето с хума. Кожата после става страхотна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия