Има ли значение ?

  • 1 315
  • 23
мами,
нали в родилното смесват пакетите памперс , донесени от всички майки и няма гаранция , че ще сложат на моето дете точно този, който съм купила? или греша? мисля в св. софия да раждам...какъв е вашият опит?
благодаря!

  bouquet
Виж целия пост
# 1
При мен не са смесвали, слагаха си от памперсите, които носих, но  бебка си беше при мен и при мен я къпеха и преобуваха, а и не съм раждала в Св.София, нека някоя мама, раждала там да каже.
Леко раждане и успех!
Виж целия пост
# 2
И при мен не ги смесваха, въпреки че и аз така знаех. Аз бях  в МД, бебето беше при мен и си взимаха от моите памперси и влажни кърпи.

Леко раждане Peace
Виж целия пост
# 3
При мен не са смесвали, слагаха си от памперсите, които носих, но  бебка си беше при мен и при мен я къпеха и преобуваха, а и не съм раждала в Св.София, нека някоя мама, раждала там да каже.
Леко раждане и успех!

Аз бях в Св. София. Беше същото - памперсите и дечицата бяха при мен и пред мен ги преобличаха.
Докато бяха в кувьози и после в педиатрията, ме караха да нося малки запечатани пликове (с по 10-12 памперса) и да си надписвам плика - държаха го до техните "колички". Случвало се е някоя мама да свърши памперсите или да свършат моите (все пак, стоях близо месец там) и, докато някой близък донесе, изрично ме питаха дали съм съгласна да дам от нашите пампи или да ни сложат чужди.
Не ги смесват  Naughty.
И там не искат влажни кърпички - направо мият бебетата при всяка смяна.
Виж целия пост
# 4
Бях в Св. София. Като идваха да вземат бебето за преобличане, вземаха и по един памперс - т.е. не са ги смесвали.
Виж целия пост
# 5
И аз така си мислех, но не - всяка жена слагаше по един памперс в кошарките, с които докарваха децата в стаите, така че си ползваха от тези които бях занесла.
 Laughing
Виж целия пост
# 6
благодаря ви много, мили мами!  bouquet
Виж целия пост
# 7
При мен не са смесвали, слагаха си от памперсите, които носих, но  бебка си беше при мен и при мен я къпеха и преобуваха, а и не съм раждала в Св.София, нека някоя мама, раждала там да каже.
Леко раждане и успех!

И при мен бе така,  и аз не съм раждала в Св.София Peace
Виж целия пост
# 8
Не ги смесват. Кой каквото си е донесъл- това се ползва. Peace
Ако случайно някое друго детенце се нуждае от нещо, което му е свършило може да се вземе от друго бебе, но с разрешение на майката, разбира се.
Виж целия пост
# 9
Зависи къде раждаш. Аз бях в МД и памперсите си стояха при мен. Когато идваха да ги сменят им давах един и те си го слагаха на мойто бебе, което също седеше при мен.
Виж целия пост
# 10
При мен не са смесвали, слагаха си от памперсите, които носих, но  бебка си беше при мен и при мен я къпеха и преобуваха, а и не съм раждала в Св.София, нека някоя мама, раждала там да каже.
Леко раждане и успех!

И при мен бе така,  и аз не съм раждала в Св.София Peace

И аз, но бебето беше при мен, ако аз го поискам, но си беше с памперсите, които съм занесала
Виж целия пост
# 11
Първият път бебо не беше при мен и памперсите бяха надписани с името му (така искаха на 7-я етаж в МД). Вторият път си беше при мен и при смяна на памперса им оставях по един в количката (на 12-я етаж пак в МД).
Виж целия пост
# 12
Като идваха да вземат бебето за преобличане, вземаха и по един памперс - т.е. не са ги смесвали.



 Peace

Виж целия пост
# 13
Аз раждах в Окръжна и бебчетата стояха при нас  , акушерките минаваха и ги преобличаха в стаята - даваш и памперс и кърпички и го оправят . Не са ни вземали памперсите , държахме си ги при нас . 
Виж целия пост
# 14
Не ги смесват. Кой каквото си е донесъл- това се ползва. Peace
Ако случайно някое друго детенце се нуждае от нещо, което му е свършило може да се вземе от друго бебе, но с разрешение на майката, разбира се.

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия