стерилизиране на помпата - нужно ли е?

  • 1 521
  • 27
Здравейте, мислите ли, че трябва да продължавам да стерилизирам помпата, при положение, че това, което изцедя го хвърлям? Миенето с вряла вода не отпада.
Виж целия пост
# 1
Защо го хвърляш? Във фризер може да съхраняваш до три месеца. И не се знае кога ще ти се наложи да прибегнеш до запасите. Но, ако все пак продължиш да хвърляш, мисля, че не е необходимо да стерилизираш. Аз спрях да я стерилизирам, когато бебка навърши три месеца. И помпата и всичко друго.
Виж целия пост
# 2
щом го хвърляш не я стерилизирай , но я измивай добре ,защото ако решиш да даваш от нея ще ти е трудно да я почистиш Peace
Виж целия пост
# 3
щом го хвърляш не я стерилизирай , но я измивай добре ,защото ако решиш да даваш от нея ще ти е трудно да я почистиш Peace
мдаа... и имай предвид, че рано или късно ще започваш да даваш изцеденото с нейна помощ - например като почнеш да правиш пюре картоф с кърма (брей, все ми е на устата "картофи с кайма")  Grinning
Виж целия пост
# 4
При положение,че не даваш кърма от нея не е необходимо да я стерилизираш.С гореща вода,четка за шишета и веро е достатъчно. Peace
Виж целия пост
# 5
При положение,че не даваш кърма от нея не е необходимо да я стерилизираш.С гореща вода,четка за шишета и веро е достатъчно. Peace

Веро? За отмиването на 3 капки веро са нужни 10 литра вода! Sick newsm78 newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз не бих стерилизирала. Т.е. аз не стерилизирам  Hug
Виж целия пост
# 7
Благодаря за бързите отговори. Спирам да стерилизирам. Само да уточня - фризера е почти пълен, а и вече почти не цедя - само ако са много напрегнати.
Виж целия пост
# 8
Благодаря за бързите отговори. Спирам да стерилизирам. Само да уточня - фризера е почти пълен, а и вече почти не цедя - само ако са много напрегнати.

и все пак не хвърляй, можеш да правиш масло, можеш да къпеш бебето след като във ваната си сложила кърма........
Виж целия пост
# 9
Благодаря за бързите отговори. Спирам да стерилизирам. Само да уточня - фризера е почти пълен, а и вече почти не цедя - само ако са много напрегнати.

и все пак не хвърляй, можеш да правиш масло, можеш да къпеш бебето след като във ваната си сложила кърма........

Можеш да сготвиш на таткото нещо  Mr. Green...........
Виж целия пост
# 10
Благодаря за бързите отговори. Спирам да стерилизирам. Само да уточня - фризера е почти пълен, а и вече почти не цедя - само ако са много напрегнати.

и все пак не хвърляй, можеш да правиш масло, можеш да къпеш бебето след като във ваната си сложила кърма........

Можеш да сготвиш на таткото нещо  Mr. Green...........

да бе, макарони на фурна или крем карамел....Между другото сварената кърма мирише много особено ( да не кажа гадно)....Аз само каймаците съм обирала, останалото хвърлям....
Виж целия пост
# 11
А можеш и да се обадиш на банка за кърма и да помогнеш на някое бебче, което се нуждае от нея. Тогава обаче ще трябва да стерилизираш  Peace
Виж целия пост
# 12
А можеш и да се обадиш на банка за кърма и да помогнеш на някое бебче, което се нуждае от нея. Тогава обаче ще трябва да стерилизираш  Peace
Идеята е добра но тя е от Бургас а до колкото знам банка за кърма има само в София (ако и там не са я закрили вече Tired)
Виж целия пост
# 13
Само да уточня - фризера е почти пълен, а и вече почти не цедя - само ако са много напрегнати.
Как го напълни фризера за три седмици?! Mr. Green

Момичета, вие откаде знаете как мирише 'готвена' кърма? Не беше ми хрумнало да я варя Simple Smile
Виж целия пост
# 14
При положение,че не даваш кърма от нея не е необходимо да я стерилизираш.С гореща вода,четка за шишета и веро е достатъчно. Peace

Веро? За отмиването на 3 капки веро са нужни 10 литра вода! Sick newsm78 newsm78 #Crazy

Малко в страни от темата, но  мами в такъв случай вие с какво миете шишетата преди да ги стерилизирате?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия