На какво се радват 4-годишните момченца?

  • 1 303
  • 13
Искам да купя подарък за малкото племенниче. Преди половин месец стана на 4 годинки. Идея нямам на какво би се зарадвало дете на тази възраст... Rolling Eyes  
Не искам да питам сестра ми, защото нейният отговор винаги е -"нищо не купувай"...
Ще съм много благодарна, ако ми помогнете с идеи!
Виж целия пост
# 1
Зависи с какво си играе детето. Нашия например много обича да рисува, да драска, да пише букви, да разглежда книжки и всичко в тази връзка ще го зарадва - моливи, фулмастри, боички, гипсови отливки, детски книжки и т.н. Друго подходящо е:
- детско филмче на диск или касета;
- някое возило с дистанционно управление;
- от куклите за момчета /Спайдърмен и т.н./ с разни аксесоари към тях;
- кубчета Лего или други;
- пъзел /например Равенсбургер/.
- комплект колички с писта;
- влакче с линии и батерии.

Не се сещм друго в момента. Ако се сетя ще пиша.
Виж целия пост
# 2
като гледам едно хлапе от групата на Дияна ... в момента е на вълна коли, камиони, самолети, всякакъв вид, мотиризирани, на батерии, дистанционни и т.н. Майката все това купува. Даже сега от Дядо Коледа искал някакъв огромен автобус с животни. Но според мен е вече голям и някоя хубава книжка ще му свърши работа. Макар, че децата повече се радват на играчки.
Виж целия пост
# 3
Може и някоя касета с интересно детско филмче.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Elfi
Зависи с какво си играе детето. Нашия например много обича да рисува, да драска, да пише букви, да разглежда книжки и всичко в тази връзка ще го зарадва - моливи, фулмастри, боички, гипсови отливки, детски книжки и т.н. Друго подходящо е:
- детско филмче на диск или касета;
- някое возило с дистанционно управление;
- от куклите за момчета /Спайдърмен и т.н./ с разни аксесоари към тях;
- кубчета Лего или други;
- пъзел /например Равенсбургер/.
- комплект колички с писта;
- влакче с линии и батерии.

Не се сещм друго в момента. Ако се сетя ще пиша.


Благодаря ти, Elfi. Много полезни идеи!
Детско филмче отпада. Има много.
Какво означава този пъзел /Равенсбургер/?
Влакче с линии и батерии има, но няма комплект колички с писта. Grinning
Ще ида да потърся днес.
Виж целия пост
# 5
Цитат на: AnMary_
като гледам едно хлапе от групата на Дияна ... в момента е на вълна коли, камиони, самолети, всякакъв вид, мотиризирани, на батерии, дистанционни и т.н. Майката все това купува. Даже сега от Дядо Коледа искал някакъв огромен автобус с животни. Но според мен е вече голям и някоя хубава книжка ще му свърши работа. Макар, че децата повече се радват на играчки.


И твоите предложения са попадение в целта. Благодаря ти, AnMary!
Решихме да вземем колички с писта от мен и нещо моторизирано с дистанционо (че само на батерии му пратихме миналия път)
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Beni
Може и някоя касета с интересно детско филмче.


Да, би било чудесно, Beni, но той има много. Иначе предложението си го бива, благодаря ти! Simple Smile Ще го имам предвид за другите деца като пазарувам.
Виж целия пост
# 7
Цитат на: diviana
Какво означава този пъзел /Равенсбургер/?

Ravensbuger е фирмата. Това е един от произодителите, които правят добри пъзели - самите части са от дебел картон /има и дървени, но те са за по-малки деца/ и прилепват много добре една към друга. Има още 2-3, също качествени, но в момента не се сещам как се казват. Едните май бяха Educa /или нещо такова ooooh! /. Иначе има най-различни като марка пъзели, но голяма част от тях се разпадат много лесно и никак не са хубави.
Виж целия пост
# 8
Тук голям хит са Blok Bots. Това са части, които се сглобяват в различни видове роботи. Ето тук можеш да видиш за какво става дума. И това също.
Виж целия пост
# 9
Иначе хит са си и героите от Spiderman, Action Man. Щерка ми нали е на 4-ри и гледам за какво става дума. Тя си е малко мъжкаранка (тоест обича да играе с момчешки играчки). Много се радва и на PCCD - поне то й е за момиче "The Little Mermaid". Но виждам, че си избрала вече колички с писта (нашта обожава такива неща) Grinning
Виж целия пост
# 10
Цитат на: Elfi
Цитат на: diviana
Какво означава този пъзел /Равенсбургер/?

Ravensbuger е фирмата. Това е един от произодителите, които правят добри пъзели - самите части са от дебел картон /има и дървени, но те са за по-малки деца/ и прилепват много добре една към друга. Има още 2-3, също качествени, но в момента не се сещам как се казват. Едните май бяха Educa /или нещо такова ooooh! /. Иначе има най-различни като марка пъзели, но голяма част от тях се разпадат много лесно и никак не са хубави.


Разбрах. Много ти благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Honda
Иначе хит са си и героите от Spiderman, Action Man. Щерка ми нали е на 4-ри и гледам за какво става дума. Тя си е малко мъжкаранка (тоест обича да играе с момчешки играчки). Много се радва и на PCCD - поне то й е за момиче "The Little Mermaid". Но виждам, че си избрала вече колички с писта (нашта обожава такива неща) Grinning


Ами колички с писта ще е подаръкът му за рождения ден, а наближава и Коледа, та по тоз повод ще трябва още един подарък. Grinning
Чудна идея, благодаря много! Хареса ми!
Виж целия пост
# 12
Ето още един от хубавите пъзели: LARSEN.
Май добрите пъзели са това: Ravensburger, Larsen и Educa.
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Elfi
Ето още един от хубавите пъзели: LARSEN.
Май добрите пъзели са това: Ravensburger, Larsen и Educa.


Благодаря ти много, Elfi! Simple Smile Представя си нямах от тези неща. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия