Някой бил ли е в Крапец?

  • 49 868
  • 92
Някой бил ли е в Крапец? Мислим лятото да почиваме там, но все пак ми се ще да събера повече информация за това морско селце.
Виж целия пост
# 1
Бяхме миналата година и много ни хареса. Тази година сме пак там. Самото селце е автентично, не е курорт - има само една селска кръчма и два смесени магазина. Красиво и диво е, наоколо има много неща, които трябва да се видят - резерват Яйлата, Тюленово, Калиакра... Срещат се и разни диви животинки - лалугери, зайци, делфини, екзотични птици... Ние бяхме в комплекс Яница - разполага с всички удобства - климатик, ТВ, интернет клуб, игрище за тенис, плажен волейбол, фитнес зала, билярд, колела и рикши под наем, тенис маса, детски кът, два ресторавнта. Именно това съчетание на удобства и красива и все още девствена природа ни допадна много. Плажът е на около 2 км. от селото - доста голям и безлюден, но за съжаление малко мръсен /никой не се занимава с поддръжката му и респ. е неохраняем/. Със сигурност друг, толкова голям и пуст плаж в БГ няма. Водата не е студена /бяхме средата на август/, няма водорасли и медузи, дъното е гладко/. Сажалявам, че в момента БГ фотото не работи - щях да ти пусна малко снимки.
Виж целия пост
# 2
Лекси, много ти благодаря за изчерпателния отговор. Точно за това искаме да почиваме там, защото не е така пренаселено, както е по южното ченоморие и по големите курорти, тези тълпи ме влудяват.
Гледах в сайта на Крапец този комплекс Яница изглежда прекрасно, но там не са обявени цени. Вие колко плащахте за нощувка и има ли ресторант в хотела?
Виж целия пост
# 3
Платихме 50 и няколко лв. за стая, но си струваше. Стаята беше в новото крило - широка, с тераса /с цветя Grinning/, климатик, всичко беше ново и това, което най-много ме впечетли беше, че спалните бяха от най-широките, с луксозен матрак, а телевизорът - голям /обикновено собствениците икономисват от това/. Имаше и разтегателен диван, идеален за спане на дете.
В цената е вкл. и закуска на шведска маса /побългарен вариант - с домашно кис. мляко, баница, мекици, пан. филийки, бъркани яйца, айран, но и с оставналите характерни неща/.
Ресторантите са два. Единият е на брега /по-скоро над брега/ и там почти всяка вечер има оркестър или някакво шоу/. Другия е по-семеен и тих.
Забравих да спомена, че има два басейна, единият с нагреватели. Всичко е сравн. малко, но добре направено и с вкус.
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз да дам глас за това страхотно селце Крапец и по-конкретно за Хотел "Яница".Всичко е така,както го описва Лекси. Peace
Само да вметна да си вземете и връхни дрешки,защото вечер си е хладно там,още повече че комплекса е съвсем до морето.(ние бяхме началото на юли за 3 дни там и вечер се намятахме)

Между другото другата седмица(на 12-13) ще сме там  за уикенда,ако те интересува нещо кажи да питам!За цените за лятото и аз ще се информирам! Wink
Виж целия пост
# 5
деска пиши после тук за цените,заинтигувахте ме и мене Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Между другото другата седмица(на 12-13) ще сме там  за уикенда,ако те интересува нещо кажи да питам!За цените за лятото и аз ще се информирам! Wink

Деска, много ще съм ти благодарна ако след като се върнеш от Крапец дадеш повече инфо за цените през юли и август.
Вчера пуснах мейл на хотел Яница, но все още нямам отговор и конкретна оферта  Sad
И ти желая приятно изкарване там   grinning039
Виж целия пост
# 7
Ето тук има оферти с цени за тази година http://www.nbta.bg/more_bg.php?page=acmd_show&aid=458&ti … CA%F0%E0%EF%E5%F6
Но при всички положения ще е по-евтино ако се направи резервация директно в хотела. Grinning
Аз също съм била в него преди две години и много ми хареса - удобно е за малко дете, особено ако се резервира стая на първия етаж. Всяка има свой вход и е лесно да се наблюдава детето докато спи например, когато си на басейна /но във старата част на хотела/ Grinning
Виж целия пост
# 8
Малко снимки /и друг път съм ги пускала, но шЪ прощавате/ D:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6994&AlbumId=21448
Виж целия пост
# 9
Да, но на палатка Simple Smile
http://extreme.phreedomnet.org/mtb/sea_2005/
Виж целия пост
# 10
Страхотно място. Ние ходим от 2002 г. в Яница. За малки деца е идеално. Храната е добра.
Живот и здраве да отидем тази година. Ето го тел. в хотела 05749/324, 325. Ние се обаждаме там и запазваме място.

Виж целия пост
# 11
А има ли плаж този хотел Яница? От снимката на хотела не разбрах това долу път за коли ли е или плаж или диги?  newsm78
Виж целия пост
# 12
А има ли плаж този хотел Яница? От снимката на хотела не разбрах това долу път за коли ли е или плаж или диги?  newsm78
За съжаление плаж под самия хотел няма  Confused
Но има огромен плаж на около километър от хотела, стигащ почти до Българо-Румънската граница. Mr. Green Ето така изглежда http://www.krapets.com/bg/krapets_beach.html
Виж целия пост
# 13
Има стълба и се слиза на морето. Има доста пясък и ако няма прилив си много добър плажа. Ние си лежим на жезлонга пред басейна и който иска ходи и се къпе в морето. Аз сутрин тичам по брега. Плажът на самото село е на колометър и емного хубав, като на Слънчев бряг, но мръсен
Виж целия пост
# 14
Току-що направих резервация за х-л "Яница" в Крапец. Цената на човек, полупансион/което вкл. нощувка, закуска и вечеря/ е 45 лв. За дете от 2-12 год. е 22,50 лв. полупансион. Интересувам се дали само в комплекса може да се обядва. Има ли други заведения в селото?
Виж целия пост
# 15
Аз също съм била в Крапец,но доста отдавна.Имам хубави спомени оттам.Приятно изкарване! Laughing
Виж целия пост
# 16
А има ли плаж този хотел Яница? От снимката на хотела не разбрах това долу път за коли ли е или плаж или диги?  newsm78
За съжаление плаж под самия хотел няма  Confused
Но има огромен плаж на около километър от хотела, стигащ почти до Българо-Румънската граница. Mr. Green Ето така изглежда http://www.krapets.com/bg/krapets_beach.html
tala,снимките са страхотни! Напълниха ми душата   bouquet.Била съм там на лагер преди десетнайсет години  Laughing.Най-много обичам празни плажове,но вече рядко се намират.Определено ще се поразходим нататъка за няколко дни.
Виж целия пост
# 17
Току-що направих резервация за х-л "Яница" в Крапец. Цената на човек, полупансион/което вкл. нощувка, закуска и вечеря/ е 45 лв. За дете от 2-12 год. е 22,50 лв. полупансион. Интересувам се дали само в комплекса може да се обядва. Има ли други заведения в селото?

lea,мисля,че има само едно заведение в селото,но аз лично не съм го посетила.Миналото лято като бяхме там мъжете се разходиха до там и не останаха очаровани.Затова се хранихме само в "Яница".

А сега и цените да напиша:от 10.06-10.07-22 лв.на човек с вкл.закуска за двойна стая;за апартамент -29 лв.на човек
10.07-22.08-35 лв.на човек в двойна стая;40 лв.за апартамент на човек
23.08-10.09-22 лв. на човек в двойна стая;29 лв. на човек в апартамент
10.09-30.09-18 лв. за стая;25 лв.за апартамент на човек
Децата са на 50 %

Питахме  собственичката колко по-рано трябва да се запазват места.Тя каза,че в някакъв период от няколко дни месец юли няма да има никакви места,заради някакъв фестивал.Но по принцип резервации да се правят поне 20 дни напред.
Това е!
Виж целия пост
# 18
И аз само да допълня, че тези цени, които е дала Деска, включват нощувка и закуска. Ако искате полупансион /нощувка, закуска и вечеря/ към тези цени добавяте 10 лв.
Виж целия пост
# 19
това лято  и ние сме там  -не в хотела в селото
 ще  бъдем 2-3 семейства  сами  в къща или нещо като хотел  но  не Яница.Цената ни е около 25 лв  на семейство .Е със сигорност ще сме там family
Виж целия пост
# 20
Йолета, а по кое време? Ние сме от 4 август. Дано се засечем Wink
Виж целия пост
# 21
бяхме миналата година септември мес.Изкарахме страхотно,да се капеш в морето не е много удачно,но нали си има басейни не е проблем.Стаите са прилични/ние бяхме в стария хотел/закуската е шведска маса доста обилна.Собствениците доста приятни и земни хора търсят контакт с почиващите,допитват се до мнението и нуждите им.Хотела е на скалите гледката от стаята е морето.Има добро игрище/играхме среднощни баскетболи без да пречим на никого/карахме колелета до дуранколашкото езеро и обратно/е после не питай каква мускулна треска имахме!/
Непременно идете на това езеро да похапнете-стархотна кухня и всичко е уловено от язовира Peace
Виж целия пост
# 22
Йолета, а по кое време? Ние сме от 4 август. Дано се засечем Wink
ние сме от 05  юли   Hands Clap иначе бих се радвала да се засечем
Виж целия пост
# 23
Някой ходил ли е това лято в Крапец?Моля да споделите впечатления!
Виж целия пост
# 24
За повече информация за хотелите и квартирите в Крапец посетете http://www.krapets.com/bg/hotel.html, най-новите ми снимки от Крапец и околностите му са на http://www.krapets.com/zen/
Виж целия пост
# 25
   А някой бил ли е на палатка в района? Има ли удобни места?
Виж целия пост
# 26
На снимки изглежда вълшебно. Дано да е далече от лудницата, която напоследък цари по морето. След 1 седмица на Кранево бях казала, че няма да стъпя никъде на север по морето. Можете ли да ми препоръчате някакъв по- ефтин вариант на хотел Яница. Прегледах сайта с хотелите в Крапец, но на снимка изглежда едно... , а в действителност е доста различно /поне в някои случаи/. Та всякакви мнения ще са ми от полза. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 27
Крапец си е едно селце, в което все още не всеки двор е магазин  и не във всяка къща дават квартири, има няколко хотела, а плажовете са огромни  и съответно не са така пренаселени.
Няма я онази блъсканица като на юг, морето е малко по-студено, но пък често се виждат делфини. Миналата годна 2 любопитни делфинчета дойдоха почти на метър от брега  Crazy
Мисля, че ако не отидем някъде извън България това лято то със сигурност ще почиваме в Крапец.
Виж целия пост
# 28
там видях най чистия,красив и ситен пясък   grinning039  хубаво , чисто , диво , зелено ......абе разкош за усамотение  Crazy
Виж целия пост
# 29
Екстрите в "Яница"-басейни и др. включени ли са в цената?
  bouquet
Виж целия пост
# 30
Включен е басейн и закуска. Може да си вземеш колело или рикша и да се разходиш из селцето. Едно от любимите ми места, където може да избягаш от шумотевицата в разгара на сезона...
Виж целия пост
# 31
Не ходете там.
Нека си остане последното пусто село на морето.

Наистина не зная защо е толкова прехвален хотел "Яница".
Нищо особено. Най-интересно беше в ресторанта. Една вечер миналата година отидохме да вечеряме там, за да разнообразим. Това място все пак има някакви претенции, а обслужването - супер смешно. Дойде един младеж след доста време. Тази салата я няма. Тази я няма. Защо? Защото няма печени чушки. Без коментар.
И пили ли сте Шуменско специално 500 мл. за 2,80 лв? Е, аз не бях, но същата вечер пих.

Иначе е тихо, скучно, без атракции. Чудесно. Без суета, без вресливи кокошки и подивели деца. Чудесно. Не ходете там.
Виж целия пост
# 32
определено ме заинтригувахте с този хотел Яница
Виж целия пост
# 33
Няма нищо кой знае какво в това селце Крапец не се прехласвайте за да не останете разочаровани.
Много ама много е скучно и НЯМА НИКАКВИ АТРАКЦИИ.
Плажът е ужасно мръсен и не е подържан с години а и водата е студеничка....
Всеки сам си решава но най - южното черноморие е в пъти по-добър вариант от най-северното черноморие!! Peace Peace
Виж целия пост
# 34
Няма нищо кой знае какво в това селце Крапец не се прехласвайте за да не останете разочаровани.
Много ама много е скучно и НЯМА НИКАКВИ АТРАКЦИИ.
Плажът е ужасно мръсен и не е подържан с години а и водата е студеничка....
Всеки сам си решава но най - южното черноморие е в пъти по-добър вариант от най-северното черноморие!! Peace Peace

То въпросът е кой какво търси.
Аз примерно не искам атракции, шумотевица и бира-скара на всеки ъгъл.
За мен предимствата на Крапец и въпросният хотел са, че може да се отседне в що-годе прилично хотелче, а същевременно мястото е сравнително е диво и спокойно.
Виж целия пост
# 35
Всеки сам си решава но най - южното черноморие е в пъти по-добър вариант от най-северното черноморие!! Peace Peace
Айде, бе  Laughing В една и също лято почивахме и в Крапец и в Синеморец, така че имах възможност за сравнение. Мерси много, стигат ми атракциите и шумотевиците в София, още повече, че искам и да си  обърна пълноценно внимание на мъжа и децата. И аз като Смърфиета, апелирам - моля, не ходете там - скучно, спокойно и безатракционно е!
Виж целия пост
# 36
И аз като Смърфиета, апелирам - моля, не ходете там - скучно, спокойно и безатракционно е!


 smile3521
Виж целия пост
# 37
Страхотно място. Ние ходим от 2002 г. в Яница. За малки деца е идеално. Храната е добра.
Живот и здраве да отидем тази година. Ето го тел. в хотела 05749/324, 325. Ние се обаждаме там и запазваме място.


Това съм го писала преди две години. Същата година бяхме там и страшно се разочаровахме. Както всичко в България. Цените почти двойни /защото ще влизаме в Европа, това мнение на Собственичката/, а обслужването и храната много зле. Като отидеш към 9, вече няма нищо за ядене. След построяването на втория хотел, нещата много зле. Сега сигурно като сме в Европа е още по зле. За съжаление българина като понатрупа средства и се мисли за велик.
Виж целия пост
# 38
   Мен ме интересува дивотията - има ли места за палатки, или никой не е ходил? Ние не цапаме.
Виж целия пост
# 39
   Мен ме интересува дивотията - има ли места за палатки, или никой не е ходил? Ние не цапаме.

Има място. И ние с мъжът ми сме решили това лято да отидем отново но с каравана.
Имайте напредвид, че водата там, наистина почти не става за къпане - доста е студена.

За цените няма да коментирам, но и на мен ми се видяха доста солени миналото лято. Там има една арт вила / мисля, че така се казваше/. Бяхме отседнали в нея. Хапвахме там. Искам да ви кажа, че все едно вечеряхме във Варна. Цените бяха дори по-скъпи от Варна. Сбоственика се опитваше да бъде мил, но всъщност беше един позьор /айде няма да го обсъждам/. Само ще ви кажа, че имаше и още едно семейство във вилата - те не издържаха и почти се скараха със собственика /за цените/ и си тръгнаха.
Виж целия пост
# 40
Ние от 8 години ходим всяко лято на море в Крапец- имаме бунгала в съседно село.
Трябва да ви кажа, че това е идеално място за почивка, за спокойствие и за малки деца- няма гъч на плажа.
Зависи кой какво търси, но за непретенциозни и изнервени хора/каквато съм аз/-това е идеалното място . Нямам впечатление за хотели и ресторанти, защото както споменах сме в бунгала - ядем каквото сами си приготвим, така че на въпроса за палатки или каравана-това е мястото. Миналата година август имаше доста палатки почти на самия плаж.
Виж целия пост
# 41
   Мен ме интересува дивотията - има ли места за палатки, или никой не е ходил? Ние не цапаме.
Самия плаж на селото е много хубав /но много мръсно/. Голям плаж, морето е плитко. Там според мене може да се опъне палатка. Водата е била винаги топла, но ние сме били след 19.07.
Виж целия пост
# 42
   Благодаря. Simple Smile
Виж целия пост
# 43
Ей, добре че попаднах на тая темичка  Grinning
Майчета, моля ви дайте ми препоръка за хотел,вила и т.н. мислим да отидем към края на юли  Simple Smile
Досега не съм ходила там....и си търсех тиха и спокойна дестинация,точно като тази  Sunglasses

Някой от вас дали има по-пресни впечатления 07 или 08г. от ....понеже сме с 8-месечен бебок и не смея да отида на сляпо,само по няколко снимки от интернет....моля ви споделете впечатления  Hug
Четох добри отзиви за Яница,но се оказаха от 2006г. и впоследсвие видях че хората вече се оплакват него  Sad
Та съм в сериозна чуденка  newsm78 в интернет намирам около 15 хотела там( повечето са вили) след по-сериозно проучване даречем ще останат 10-ина  #Crazy

Стаята трябва да има собствена баня и тоалетна(че гледам някои имат на етажа),хладилник,климатик...... би било хубаво да има и интернет,че на татито му трябва за работа(но не е задължително,може да се връзва и с мтел  Mr. Green)
Виж целия пост
# 44
Вчера една приятелка която е ходила в Яница ми каза че доста са занемарили обслужването а на закуска направо са останали гладни....
Виж целия пост
# 45
Мерси Мариянка  Simple Smile Явно Яница отпада от списъка  Sad Някой ако има идея за друг хотел  newsm78
Виж целия пост
# 46
тук има няколко оферти на къщи http://www.krapets.com/bg/hotel.html
някой да е летувал в къща/вила?
Виж целия пост
# 47
тук има няколко оферти на къщи http://www.krapets.com/bg/hotel.html
някой да е летувал в къща/вила?

Аз в Артеа вила - не препоръчвам!

Допълвам, че вила Борко изглежда само добре, всъщност на нас ни предложиха едни стаи, в които трябва да се преведеш на две за да влезеш и стоиш вътре така преведен. Стаята е два на три без всякакви условия.
Виж целия пост
# 48
Плажът между село Кария и шабленската Тузла(не знам как да го обясня иначе). Няколко километра разкошен пясък,изумрудено море и почти никакви хора. Водата е малко хладна,но който търси тишина е идеално! Има някакви стари бунгала/ станция които работят и 1 ресторант. Не знам  в какво състояние са обаче. В рибарското село всеки ден в 5 следобед излизат рибарите и може да се купи всякаква прясна риба.Имат доста богат и разнообразен улов.ще кача снимки тези дни.
Виж целия пост
# 49
Ние 2 години подред ходихме на Шабленска тузла, на бунгалата на ЕОН, които са страхотни, но за съжаление там не може да се отиде ако нямате някой близък, който работи там. Има други бунгала, както matzo ball е писала, но те са си мизернички.

Иначе мястото е супер, дивотия, тишина и абсолютно безатракционно  Crazy
Има само 2 кръчмета и това е.
Виждала съм хора на палатки.
Виж целия пост
# 50
Кои са бунгалата на ЕОН?  Thinking
Имаш ли линк или снимка?
Виж целия пост
# 51
Кои са бунгалата на ЕОН?  Thinking
Имаш ли линк или снимка?

tezi sa
Виж целия пост
# 52
Супер много ме зарадва тази тема... Ние сме решили тази година там да почиваме след 13 юли...
Привлича ни именно това, че е диво. Не си представям лудницата на южното черноморие, детето ще полудее и аз с него... Не сме решили къде конкретно да отседнем ще го мислим на място...ама ние не сме много капризни...
Виж целия пост
# 53
Хайде де. Нали казахме вече, че там е прашно забутано село.
Защо тази тема стои все на първа страница?

манна, колкото и да не сте претенциозни, много малко е вероятно да намерите къде да отседнете без предварителна резервация.
Местата за спане са твърде малко и слава богу за което. Миналата година нямаше никакви свободни места по това време.
Виж целия пост
# 54
Плажът между село Кария и шабленската Тузла(не знам как да го обясня иначе). 

Рибарското селище ли имаш предвид ?

Там навсякъде плажовете са хубави.

Аз бях в Езерец преди 2 седмици , плажът е страхотен , но доста подухваше.
Виж целия пост
# 55
Нашата работа стана "сетила се Мара да се побара", от много идеи за море накрая опряхме пак до Крапец, ама се оказва, че няма никакви места във вилите, където проверих  #Cussing out
Моя ви ако имате някакви координати на вили в Крапец, да ги споделите.
Търсим двойна стая със санитарен възел.
Значи в "Артеа", "Яница", "Дона", "Варна" няма места за периода 10-15 август, "Борко" отпада, ако се сетите нещо друго, моля пишете  Praynig
Виж целия пост
# 56
Нашата работа стана "сетила се Мара да се побара", от много идеи за море накрая опряхме пак до Крапец, ама се оказва, че няма никакви места във вилите, където проверих  #Cussing out
Моя ви ако имате някакви координати на вили в Крапец, да ги споделите.
Търсим двойна стая със санитарен възел.
Значи в "Артеа", "Яница", "Дона", "Варна" няма места за периода 10-15 август, "Борко" отпада, ако се сетите нещо друго, моля пишете  Praynig

Обувке, обади се на телефона на чичо Пеко, Вили Бриз - 0878 809290 (Петър). При него няма места, но при съседа сигурно има - той ще ти даде координати. Може да му кажеш мнго поздрави от Калина. Къщата на съседа се дава от тази година. Хубаво е. Има чудна градина, басейн. И всяка стая в къщата има самостоятелна баня. Цената беше 20 лв. на легло.

Виж целия пост
# 57
тук има няколко оферти на къщи http://www.krapets.com/bg/hotel.html
някой да е летувал в къща/вила?

Аз в Артеа вила - не препоръчвам!

Допълвам, че вила Борко изглежда само добре, всъщност на нас ни предложиха едни стаи, в които трябва да се преведеш на две за да влезеш и стоиш вътре така преведен. Стаята е два на три без всякакви условия.

И аз не препоръчвам вила "Борко" и Вила "Делфин"!

Препоръчвам Вили "Бриз" Peace
Виж целия пост
# 58
Смърфиетке, да знаеш, дължа ти една почерпка  Wink
Виж целия пост
# 59
Били сме тук http://www.krapets.com/bg/house_kolevi.html, през 2006 г. Бяхме наели т.нар апартамент  и едната стая. Беше много чисто и ново. Останахме доволни. Собствениците бяха много коректни. Резервецията си я направихме по телефона, не ни поискаха да пращаме капаро. На честна дума. В оказания ден ни чакаха.
Виж целия пост
# 60
Смърфиетка,и от мен едно черпене  bouquet
Ние сме от 8 до 18 август в Крапец,някой друг ще има ли по това време newsm78
Виж целия пост
# 61
red shoe, gudzy, пожелавам ви много хубаво да изкарате и да сте много доволни.  Peace

Пък като се върнете, ще ви напомня за почерпката  Mr. Green

Имелда, тази година, по някаква причина Спасови бяха празни докато бяхме там. Освен това го намирам за скъпо. Струва си ако стоиш 1 мес. Иначе хич не ми трябват пералня и миялня.
Виж целия пост
# 62
Колеви, не Спасови, Смърфиетке Simple Smile.
Виж целия пост
# 63
http://www.krapets.com/bg/camping_shabla.html   - ето тук бяхме края на юли. Няма да отида пак. Невероятно мръсно беше. 2 контейнера за къмпинга, които не бяха изхвърляни от седмици. Пълчища мухи и комари. Плажът беше невероятно мръсен - освен, че никой не го чисти, явно и културата ни е такава - да изхвърляме боклуци, където ни падне, морето също донася какви ли не отпадъци. Къпехме се сред празни пластмасови бутилки, пликчета и какво ли не. Върхът беше умряло куче, което бавно се разлагаше на плажа.
Къмпингът се състои от страшно много бунгала в различна степен на разпад - повечето са се разпаднали съвсем. Там където бяхме наистина бунгалата бяха новички и чисти, мрежа за комари обаче нямаше и по цяла нощ не можехме да отворим прозорец, за да не станем на решето.
Собственичката вдигна цените накрая и така извъртя нещата, че аз не съм разбрала /след доста разговори по телефона и изпратено капаро/. Обслужването в двете кръчми беше повече от лошо. Чакаш с часове да ти донесат храната. Мъжът ми даже отнесе скандал - поискал бил сметката в неподходящ момент- келнерката била заета.
Ходихме и до Крапец - не ми хареса - строежи и бурени. Плажът е на около 1,5 км от селото, ако не си с кола... Красивите вили в сайта не  са толкова красиви в действителност. Особено вила Артеа - браво на фотографите.
Виж целия пост
# 64
Особено вила Артеа - браво на фотографите.

Нали? А собственика е един надут пуяк / Embarassed с извинение, ама е така/!
Виж целия пост
# 65
В началото на август плажът освен че беше мръсен, беше и пълен, други очаквания имах.
Виж целия пост
# 66
Наистина беше мръсен, но чак пък пълен. Ние ходехме доооста след барчеото на плажа и нямаше много хора.
Плажът на Езерец се оказа доста приятен и като че ли по-чист.
Виж целия пост
# 67
Ми как няма да е мръсен и пълен, като хората там тази година бяха в пъти повече в сравнение с миналата.
Плажът става завидно по-чист, когато, като си тръгвате, събирате боклуци толкова, колкото можете да носите. Гледката става значително по-приятна и децата не ровят в чуждите боклуци.

Освен това тук чете всичко куцо и да не изброявам и тича натам.

Боли ме сърцето, защото мястото ще бъде унищожено също както Синеморец с ахтополските пълчища, които спяха в Ахтопол за 3-5 лв. на нощ, а сутрин тичаха към Синеморец и осираха навред.

Не ходете в Крапец. Мръсно е. Гадно е. Няма атракции. Има пълчища мухи и комари. Плажът е неподдържан, неохраняем. Цените са високи. Скъпо е. И спането, и храненето. На юг можете да изкарате почивката си с 2 пъти по-малко пари.

Моля, не ходете там. Не ходете, защото кметът на Крапец е обещал плажът да остане див и да не се леят тонове бетон. Просто ходете другаде и не съсипвайте последното такова място на българското черноморие.
Виж целия пост
# 68

Тъй, тъй  Mr. Green
Нали знаеш, че имам да те черпя   bouquet
Виж целия пост
# 69


 Hug Тихо, че ще ни чуят  Mr. Green
Виж целия пост
# 70
Миналата година за пръв път ходихме в Синеморец, останахме очаровани от плажа на Велека. Тази година за пръв път бяхме в Крапец и повече ни хареса. Дано наистина си остане последното диво село в България.
Виж целия пост
# 71
На 15ти Август на Плажа северно от селото ще се организира Luna Beats Festival
 DJ ще пускат хаус и музиканти се събират за да посвирят с китари и барабани около плажният огън хубаво е всеки да си носи Светещи неща, гривнички и други подобно. Купонат започва от 20:00ч.

http://lunabeatsfestival.com/

http://www.facebook.com/event.php?eid=115734871159&ref=ts

Виж целия пост
# 72
Как стои въпроса с палатки на Крапец тази година? Чух, че имало проблем свободно да се настаниш, затова не смея да го посетя. Последно бяхме по-миналото лято и никой не ни спря, беше страхотно, но как е сега някой може ли да каже?
Виж целия пост
# 73
Бяхме преди две седмици за два дни, никой не ни е правил забележки. Имаше малко палаткуващи. Другата седмица отиваме за по-дълго.Ще изпуснем обаче купона на 15 август Grinning, тъкмо разгледах линка.
Виж целия пост
# 74
И аз на там съм се прицелил, но чета кофти отзиви:http://www.wzemi.com/kemper-club/forum/viewtopic.php?t=843
Виж целия пост
# 75
И аз на там съм се прицелил, но чета кофти отзиви:http://www.wzemi.com/kemper-club/forum/viewtopic.php?t=843

Два пъти вече бяхме тази година на Крапец. Никой не ни е правил забележки.  Wink
Но на 15 няма да отидем - ще е пренаселено, а  ние си търсим спокойствието.

Страхотен форум Mr Bean   Peace
Виж целия пост
# 76
Четох във форума темата .. даже има съставени актове. Лоша работа. Така ми се ходи там, но да ми съсипват момента с разправии, незнам дали си заслужава. Иначе аз ще си отстоявам правата, но кой ли те пита в тая държава.  Close
Виж целия пост
# 77
Две седмици поред ходим на Крапец за уикенда и определено бих и потретила. Отзивите за вила Артеа ги споделям и аз ... хубаво фото, калпава реалност. Мръсно и гнусно. Едно девойче под 18 беше на рецепция, сервираше храна, чистеше. Останах поразена, тъй като за закуска пак то се изявяваше горкото. Бяхме и във вила Ема - много хубава обстановка и на добра цена. Къща за 2-3 семейства .  Плажа е страхотен и се надявам да си остане такъв години наред. Добре че е кризата да се спрат разни строежи.  Но за хора, които искат развлечения от типа на дискотеки и шумни забави там не е за тях.  Познати се оплакваха с каравани че полицаите ги гонели в къмпинга за да си плащат, но там условия няма. 
Виж целия пост
# 78
Ние тази година бяхме в хотел Яница и съм възхитена. Големи и чисти стаи, чисти хавлии, страхотна гледка и вкусна храна, какво му трябва на човек  Mr. Green
Палатки и каравани имаше доста, особено през уикенда, включително и наши роднини, които не споменаха да са им правили проблеми.
Виж целия пост
# 79
Това е хубава информация, явно са спрели да притесняват хората. Дано е така.  Peace
Виж целия пост
# 80
Ние тази година бяхме в хотел Яница и съм възхитена. Големи и чисти стаи, чисти хавлии, страхотна гледка и вкусна храна, какво му трябва на човек  Mr. Green
Палатки и каравани имаше доста, особено през уикенда, включително и наши роднини, които не споменаха да са им правили проблеми.

Миналата година бях направила резервация за уикенд там, но непредвидени обстоятелства ни го провалиха. Надявам се тази година да не се случи същото.  Praynig Ще пиша после.  Peace
Виж целия пост
# 81
Прясна снимчица

Виж целия пост
# 82
Вече трета година само там почивам!!! Прекрасно е! АЗ ходя средата на юли - никакви хора, тишина и  КЕЕФ!!!
Виж целия пост
# 83
Чак пък никакви хора. И ние ходим през юли, но тази година имаше много хора, плажът беше по-мръсен от всякога, въпреки че бяха сложили доста контейнери за боклук. Знам, че някои ще се обидят, но да припомня: Моля, не оставяйте ненужните ви неща на плажа. Вие си тръгвате, но боклуците си остават и другото лято пак ще са там!
Виж целия пост
# 84
Чак пък никакви хора. И ние ходим през юли, но тази година имаше много хора, плажът беше по-мръсен от всякога, въпреки че бяха сложили доста контейнери за боклук. Знам, че някои ще се обидят, но да припомня: Моля, не оставяйте ненужните ви неща на плажа. Вие си тръгвате, но боклуците си остават и другото лято пак ще са там!
Peace Peace Peace

ПОДКРЕПЯМ!!!

Виж целия пост
# 85
Полицаите и кметицата бяха заети с техно партито.
Виж целия пост
# 86
Полицаите и кметицата бяха заети с техно партито.

То пък едно техно парти   Mr. Green
Виж целия пост
# 87
О, това не е партито, то изглеждаще доста различно, не говорим за Луна бийч фестивал, а едно друго-тайно, пълно с хора с раста и кучета, стари камиони и т.н.
Виж целия пост
# 88
О, това не е партито, то изглеждаще доста различно, не говорим за Луна бийч фестивал, а едно друго-тайно, пълно с хора с раста и кучета, стари камиони и т.н.

Аааа, тайно значи, е не го знам него  Crazy
А защо е било тайно?
Виж целия пост
# 89
Кога е било това тайно парти?
Виж целия пост
# 90
Почна в петък срещу събота21/22 август и беше поне пет дни, но ние си тръгнахме във вторник. Имаше хора от цяла Европа, изповядващи някаква странна култура, бяха със стари камиони и много кучета.  http://www.drumandbass.bg/forums/other-events/bulgariatek-09.html
Виж целия пост
# 91
Почна в петък срещу събота21/22 август и беше поне пет дни, но ние си тръгнахме във вторник. Имаше хора от цяла Европа, изповядващи някаква странна култура, бяха със стари камиони и много кучета.  http://www.drumandbass.bg/forums/other-events/bulgariatek-09.html

Ние бяхме там до 20ти  Confused
Виж целия пост
# 92
Ако тази година заради куките е било слабо, както го определят, бедна ми е фантазията какво значи да е яко.
Целия Дуранкулак и плажа на Крапец кънтеше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия