Не е ли рано за тези зъби?

  • 570
  • 11
Потърсих информация по въпроса, но не можах да намеря нищо конкретно, ако някой може да ми каже, не е ли рано за 23ти и 24ти зъб преди 3 годинки? На моя малкия му  никнат в момента, вече за пробили, а ми е много странно, защото от това, което съм чела до 4 годинки само 20 зъба имат.
Питах педиатърката, тя нищо не можа да каже. Има ли някой друг така ?
Виж целия пост
# 1
Най-различно е. Има даже деца, родени със зъбче. Изобщо не е проблем, не го мисли  Peace
Виж целия пост
# 2
Най-различно е. Има даже деца, родени със зъбче. Изобщо не е проблем, не го мисли  Peace

 Peace и аз като изразих подобно мнение пред педиатъра, той се разсмя и точно това ми каза. общо взето, всичко зависи от генетично заложеното, т.е. кога са израствали зъбите на родителите.
Виж целия пост
# 3
Тандори, на племеницата ми и излязоха преди трите годинки, в реда на нещата си било.
Виж целия пост
# 4
На съседчето на 4г. и половина й падна 1-вото млечно зъбче...
Всякакви случаи има, та не се терзай, ами се радвай....расте детето ти  Peace
Виж целия пост
# 5
Май и на нас ще  ни излизат,а ни е доста рано.Непрекаснато се лигави ,а 20-те зъбчета ги изкарахме до 1г  и 10 месеца.Пак си лапа ръцете и не ми се вярваше да е това ,но при всеки е различно,явно е възможно.





Моника-14.01.2004г.
Виж целия пост
# 6
Най-различно е. Има даже деца, родени със зъбче. Изобщо не е проблем, не го мисли  Peace

 Peace и аз като изразих подобно мнение пред педиатъра, той се разсмя и точно това ми каза. общо взето, всичко зависи от генетично заложеното, т.е. кога са израствали зъбите на родителите.
Peace
Виж целия пост
# 7
Ама нали млечните зъби са 20 newsm78Тогава тези би трябвало да са постоянни newsm78
Виж целия пост
# 8
До 2 годинки му излязоха всичките зъби Peace
Виж целия пост
# 9
Благодаря на всички писали майчета, явно няма за какво да се притеснявам.   bouquet
Виж целия пост
# 10
Най-различно е. Има даже деца, родени със зъбче. Изобщо не е проблем, не го мисли  Peace

Моят мъж се е родил с два Joy
Виж целия пост
# 11

[/quote]

Моят мъж се е родил с два Joy
[/quote]
ЕВАЛА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия