Бельо на Disney - къде във Пловдив?

  • 661
  • 5
Искам да купя на малкият к - ти слип + потник.
В Метро няма никакъв избор, в Хиполенд също...........

Съгласна съм и на друга фирма,стига да е хубава  Wink

П.П - за първи път ще купувам такова бельо и за това хал хъбер си нямам къде се продава, а и фирми не знам newsm78
Виж целия пост
# 1
Ще се  опитам да ти обясня и дано ме разбереш....Първото колело на панаира като идваш от центъра въртиш по кръговото и продължаваш за магазин "Нева".Като минете колелото след около 500 метра от лявата страна на булеварда има магазини под високите блокове.Има за ловни и рибарни принадлежности, аптека и мисля, че до него е магазина където предлагат продукти на марката Дисни, Бенетон, Пиер Карден и т. н.
Дано да съм обяснила както трябва.... Embarassed
Виж целия пост
# 2
И аз да кажа Grinning
В Кичук Париж, точно до Халите - уличката отстрани. Магазинът се казва 'Рошко'. Има бельо на Дисни (гащи със сигурност). Има и бельо на Албимини и Фуар бейби, много качествени и хубави (тях повече харесвам аз).
Пак там има бейби Гап/Олд Нейви блузки и пижамки Дисни.
Виж целия пост
# 3
Ще се  опитам да ти обясня и дано ме разбереш....Първото колело на панаира като идваш от центъра въртиш по кръговото и продължаваш за магазин "Нева".Като минете колелото след около 500 метра от лявата страна на булеварда има магазини под високите блокове.Има за ловни и рибарни принадлежности, аптека и мисля, че до него е магазина където предлагат продукти на марката Дисни, Бенетон, Пиер Карден и т. н.
Дано да съм обяснила както трябва.... Embarassed



Обяснила си го добре.Мисля ,че се сещам Wink
Благодаря ти  bouquet

Бу ,ти отново ми помагаш Hug
За което съм ти страшно благодарна  bouquet
Магазинчето го знам.От там купих на малкият страхотни блузки на Гап.

П.П - От Маркита, купихме вчера страхотна шапка - идиотка Wink
Виж целия пост
# 4
...до него е магазина където предлагат продукти на марката Дисни, Бенетон, Пиер Карден и т. н.
Този магазин е основно за спално бельо и хавлии, ако не се лъжа... Thinking

doda, за мен е удоволствие  Grinning
Виж целия пост
# 5
Днес минах покрай магазина за бременни под клиника "Торакс" и мисля, че мернах комплект слипче с потниче, но незнам дали беше на Дисни пък и малката мрънкотеше и не можах да проверя.Утре ще видя на коя фирма са и какви цени са на комплект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия