Детски рожден ден у дома

  • 1 089
  • 8
На 26.04.моите близнаци станаха на 9 г. и в събота си бяха поканили приятелчета на гости. Ето малко снимки. За съжаление само масата в общ план е от началото на тържеството, другите снимки не станаха   #Crazy, затова след като си отидоха гостите направих няколко сандвича и остатъци от сладки, за да ги снимам. Тортите също са почти изядени, но все пак се виждат /тях не съм ги правила аз, от сладкарница са/. На една от снимките е снимана поканата за децата - пиленце-моливник, за момиченца в червено, за момченца в синьо; табелки с имената на децата, които бяха и поставки за чаши и салфетките в чинийките с цвете за всяко дете. Имаше и много балони и букви ЧРД... Бях правила и едни сладки - пиленца, но се виждат малко само на голямата маса.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=34389
Виж целия пост
# 1
Да са ти живи и здрави дечицата, наистина са много щастливи. Страшно ми хареса идеята с поканите на децата - супер оригинално. Браво.
А и нещата на масата изглеждата страхотно.
Виж целия пост
# 2
Първо да поздравя децата за рождения ден. Да са ти живи и здрави и много да те радват.А за приготовленията нямам думи-всичко е страхотно.Много оригинални идеи за поканите и сандвичите.Поздравления и за теб. newsm74
Виж целия пост
# 3
 newsm59 ,да са ти живи и здрави!!!
Всичко на масата е страхотно.А сладките ти ли ги прави?С каква боя бостигна това наситено червено?На мен все розово ми се получава...... Cry Sad
Виж целия пост
# 4
newsm59 ,да са ти живи и здрави!!!
Всичко на масата е страхотно.А сладките ти ли ги прави?С каква боя бостигна това наситено червено?На мен все розово ми се получава...... Cry Sad

Ако става въпрос за калинките - те са купени. Аз правих едни пиленца в жълто и червено Laughing, защото свърших жълтия кокос, но те са на общата маса и едва ли се виждат много добре. Та за тях сложих червена боя в сместта и след това ги овъргалях с червен кокос и си станаха червени. Червената ми боя беше сладкарска, но незнам марка, защото ми я даде свекърва ми.
Виж целия пост
# 5
Да са ти живи и здрави близнаците Simple Smile
Аз като малка много обичах домашните РДта, ама като знам какво е туткане и приготовление... не знам дали аз ще се навия да правя детски РД на Дияна у нас Simple Smile
Като гледам добре са се повеселили децата Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Да си ти живи и здрави дечицата.  bouquetМного са им хубави тортите.Сандвичите също са много интересни.Поздравления. Hug
Виж целия пост
# 7
Поздрави за амбициозната мама   bouquet
Всичко е 6! Личи си че е приготвено с голямо старание и любов   bouquet

Миналата година сина ми си кани гости, бях приготвила също интересни сандвичи от франзелки, мекия салам се изрязва много добре с формички за сладки (метални), кашкавала е проблемен ако е лепкав и мек, но и настърган добре се прие. С остатъците (изрезките) от салама за вечеря спретнах спагети...

Общо взето менюто и приготовлението като цяло (украса и т.н.) не ме затрудниха, не се оплаквам и от неизбежното чистене след партито, дисциплината ме притесняваше, може би тази година ще се наожи да си измислим някакъв клоун ли какво?! newsm78
Виж целия пост
# 8
Поздрави за амбициозната мама   bouquet
Всичко е 6! Личи си че е приготвено с голямо старание и любов   bouquet

Миналата година сина ми си кани гости, бях приготвила също интересни сандвичи от франзелки, мекия салам се изрязва много добре с формички за сладки (метални), кашкавала е проблемен ако е лепкав и мек, но и настърган добре се прие. С остатъците (изрезките) от салама за вечеря спретнах спагети...

Общо взето менюто и приготовлението като цяло (украса и т.н.) не ме затрудниха, не се оплаквам и от неизбежното чистене след партито, дисциплината ме притесняваше, може би тази година ще се наожи да си измислим някакъв клоун ли какво?! newsm78

Мога да споделя опит Peace
Когато големият ми син ставаше на 10 г. бях организирала забавни игрички, а аз и една приятелка  бяхме водещи на купона /до едно време разбира се/. Аз си бях сложила една шапка с уши на Мики Маус, а те едни смешни очила с мустачки и свирка, та при всеки правилен отговор свиреше. Голям майтап беше, но децата бяха адски доволни. Едната от игрите - пиша някакви въпроси съобразно възрастта им и слагам листчетата в балони, които надувам. Всяко дете си избира балон и го пука с топлийка. След като даде правилен отговор на въпроса, получава подаръче /близалка, сокче, шоколадче.../ Другата игричка беше кой най-бързо ще изпи сок от чашка със сламка и пак подаръче; Пукане на балони с дупе; най-бързо подреждане на малко пъзелче, което после остава за играчите. Най-голямата атракция беше Кръстословицата на Къци Вапцаров. Бях направила една голяма кръстословица на картон с различни по цвят квадратчета. Думичките също бяха според възрастта. Теглихме жребий за участие, за да могат всички деца да се включат, имаше и жокери и накрая естествено Колело на късмета с награди - пак някакви лакомства. Може и друго да е имало, но вече не помня newsm78. Имам някакви снимки, но са от лентов фотоапарат. Е, приятно мислене за изненадки за празника Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия