има ли в софия представителен магазин на Чиполино

  • 2 261
  • 9
Мами от София, да ви е известно има ли накъде представителен магазин на Чиполино, защото част от моделите на пловдивската фирма-вносител ги няма в повечето специализирани бебешки магазини или съществуват под друго име. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
виж тук: http://www.chipolino.com/forum/index.php?s=542928b814ce4ff712b8e … b&showforum=1
има списък с магазините, предлагащи техните стоки.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря, май ще трябва да пообиколя, че не остана много време /в 7-я съм/, пък нищо още не сме пазарували, че ходя на бачкане, а от баткото, който е на 13 години, не остана оборудване.
Виж целия пост
# 3
Можеш да отидеш в магазин Пинокио в Дружба. Там има голямо разнообразие на тези колички. Ако не друго, поне да ги разгледаш.
Виж целия пост
# 4
много благодаря на всички!
Виж целия пост
# 5
В "Пинокио" в Дружба наистина можеш да откриеш доста продукти на Чиполино. Другото място е склада на вносителя - "Макском", в Илиенци, където продават и на дребно. Но в неделя не работи, да знаеш!
Успех!
Виж целия пост
# 6
В София има представители на Чиполино на Илиенци.Ако се разтърсиш ще намериш точния адрес и телефон.Иначе продуктите ги продават във всички детски магазини
Виж целия пост
# 7
В София има представители на Чиполино на Илиенци.Ако се разтърсиш ще намериш точния адрес и телефон.Иначе продуктите ги продават във всички детски магазини
Телефона им е 917 74 63
Виж целия пост
# 8
складът на чиполино е на илиенци. като влезеш през централния вход, втората пресечка в дясно. вземи телефона от линка, който аз ти е дала. аз си купих количката от там. това, което ме изненада, беше, че лятното чадърче в склада беше с 2 лв. по-скъпо отколкото в штъркел, а дъждобранът - с 1 лв  newsm78 не че е цифра кой знае каква, ама нали са склад - уж по-евтино трябва да бъде.
Виж целия пост
# 9
складът на чиполино е на илиенци. като влезеш през централния вход, втората пресечка в дясно. вземи телефона от линка, който аз ти е дала. аз си купих количката от там. това, което ме изненада, беше, че лятното чадърче в склада беше с 2 лв. по-скъпо отколкото в штъркел, а дъждобранът - с 1 лв  newsm78 не че е цифра кой знае каква, ама нали са склад - уж по-евтино трябва да бъде.
Не зная каква е тактиката на Чиполино, но и на мен ми е направило впечатление, че разлики в цените между магазините и склада почти няма. Понякога в склада им е дори по-скъпо. Това важи и за централния им склад, който се намира в Пловдив.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия