храненето в столче

  • 2 999
  • 63
сигурно при всяко дете е различно-но кога сложихте бебчетата в столчето за хранене?
Виж целия пост
# 1
В началото на 7-ми месец, ама седеше като варен макарон вътре и за ядене и дума не можеше да става, ама го оставях там да си играе. Иначе го храня в него от края на седмия, стои по-изправен вече.
Виж целия пост
# 2
Като почна да седи по-сабилно, т.е. 7 месец.
Виж целия пост
# 3
6 мес., но нашето имаше лягаща седалка и може от по-рано да си поляга в него. Peace
Виж целия пост
# 4
И ние към седми месец седнахме, та до ден днешен Peace
Виж целия пост
# 5
Каката на 6,5, а дребната на 7, но нея не я кефи особено.
Виж целия пост
# 6
В началото я слагах в кошницата за кола и така я хранех.А стола купихме като беше на 6-7-8месеца (не помня вече).
Виж целия пост
# 7
 към края на 7 месец вече седяха в столче за хранене.
Виж целия пост
# 8
Хранех в кошницата за кола, след това с нас на масата, на нормален стол.
Виж целия пост
# 9
Храня малкият в столче за хранене откакто стана на 1г , но тогава му го купих. Като видях колко по лесно е храненето в него много се ядосвах, че не съм купила по-рано.
Както са ти казали момичетата щом детенцето почне да седи стабилно може да ползваш столче. Peace
Виж целия пост
# 10
сигурно при всяко дете е различно-но кога сложихте бебчетата в столчето за хранене?
И аз това се чудех. Имаме столче с 3 позиции на гръбчето, като 3-тата е най-легнала и уж можело да се слага бебето от 4-тия месец. Аз пробвах да я сложа в 5-тия, но е като "варен макарон" както казва Блонди.
И как тогава храните бебоците с лъжичка? В скута ли ги държите? С коя ръка манджата, с коя лъжицата, с коя бебето? ooooh!
Май и ние ще се храним в кошницата за кола.
Виж целия пост
# 11
аз птначало я държах в скута, ама видях че нищо не става. и сега ч храня в столчето за кола, където е малко по-удобно. преди седмица си взех и столче за хранене, ама тя още не стои устоичиво, и столчето за хранене засега чака своето предназначение Wink
Виж целия пост
# 12
И как тогава храните бебоците с лъжичка? В скута ли ги държите? С коя ръка манджата, с коя лъжицата, с коя бебето? ooooh!
Докато малкият беше бебе, откакто захраних до към 6 - 7 м, докато започна да седи го хранех полегнал на лявата ми  ръка, седях на дивана, а пред дивана има масичка, на която слагах купичката с храна. Храних с дясната ръка. След това повече се хранехме навън в количката /докато се разхождахме/, защото в къщи не ядеше с особен апетит. Когато го хранех в къщи го слагах в зимната количка /която вече не ползвах/ седнал и хранех. След това продадох количката и като нямаше как да го храня, защото да го държа и да храня е невъзможно; не седи и мирно на обикновен стол не ще, купих стол за хранене.
Сега яде в стол за хранене, но масичката отпред никога не сме ползвали по предназначение, защото ако сложа храната на нея след няколко минути ще трябва да я чистя от пода ooooh!. Но в стола за хранене няма къде да бяга и мога спокойно да го нахраня, което иначе би било невъзможно.
Виж целия пост
# 13
И как тогава храните бебоците с лъжичка? В скута ли ги държите? С коя ръка манджата, с коя лъжицата, с коя бебето? ooooh!

За сега се храним в шезлонг.
Обаче и аз съм се наканила на едно такова столче с позиции на облегалката newsm78
Виж целия пост
# 14
На 1 година-тогава и го купихме.В началото много и харесваше и си ядеше в него,но напоследък не иска да стои в него, докато я храня!Гоня я с лъжицата из стаята ConfusedНо върши чудесна работа-много обича да гледа телевизия в него PeaceИзползваме го все пак,но не по предназначение Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия