Как боли?

  • 3 382
  • 63
Предстои ми раждане, а не знам какво представляват родилните контракции. Напоследък имам много чести подготвителни контракции. Те са безболезнени. Често усещам и болки, но тогава пък нямам контракции. Как да разпозная родилните контракции? Как точно бихте оприличили болката, която се усеща?
Виж целия пост
# 1
Болки ниско долу на точен интервал от време.Може да почнат през 15 мин.,след два часа да станат през 10 мин.,тогава си вземаш багажчето и в болницата.Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 2
Освен болки ниско долу аз имах и болки в кръста.Не се сещам обаче с каква болка да оприлича тази от контракциите.Багажчето ми стоеше в коридора още като влязох в 7-мия месец.Мисля,че сама ще разбереш кога е дошло времето да се ражда бебо.Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 3
Като много силна менстурална болка.
Виж целия пост
# 4
Като при цикъл и все едно ти се ходи до тоалетната.
 Леко раждане!
Виж целия пост
# 5
Като много силна менстурална болка.

Да, мноооого силна !Ще я разпознаеш Peace
Виж целия пост
# 6
И аз се чудех как точно боли, защото имам някакви болки от време на време, а скоро ще раждам pregnant
Виж целия пост
# 7
При мен болката тръгваше със стягане в кръста, след това ниско долу в корема. Започва изведнъж и изведнъж изчезва. Усетиш ли я веднага ще разбереш че се започва.
Желая ти леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Като много силна менстурална болка.
Който е имал болезнена менструация знае за какво става въпрос...то са си живи контракции Simple Smile
Виж целия пост
# 9
При всяка жена болките са различни, както и по различен начин протича самото раждане. Да се опишат болките не е възможно според мен. Затова старите баби казват- само раждала жена знае как боли  Grinning
Виж целия пост
# 10
При мен болката тръгваше със стягане в кръста, след това ниско долу в корема. Започва изведнъж и изведнъж изчезва. Усетиш ли я веднага ще разбереш че се започва.
Желая ти леко раждане!  bouquet
Peace
Виж целия пост
# 11
Като при цикъл и все едно ти се ходи до тоалетната.
 Леко раждане!
При мен беше по същия начин.
Виж целия пост
# 12
При мен беше все едно ми се ходеше по голяма нужда и ходих два пъти. Добре че една приятелка ми беше казала, че тя преди да роди е ходила три пъти и аз така ги разпознах иначе както нито ми беше паднала тапата, нито води ми бяха текли незнам какво щеше да стане.
Виж целия пост
# 13
Като при цикъл и все едно ти се ходи до тоалетната.
 Леко раждане!
При мен беше по същия начин.
И при мен беше така - все едно ще имам жестоко разстройство. Е, след известно клечане в тоалетната разбрах, че явно са контракциите  Joy.
П.П. - да знаеш - най-много болят като си легнала. Трябва да пробваш по какъв начин ще намалиш болката - при мен действаше като заставах права, с ръце на стената, и дишах дълбоко - непременно дълбоко трябва да дишаш, така снабдяваш мускулите с кислород и не боли толкова. Ако например викаш - те боли още повече.
Виж целия пост
# 14
май всеки го боли различно. а има и някои дето не ги боли  Simple Smile
при мен не беше като менструална болка - беше малко по-ниско и по-остра.

Усетиш ли я веднага ще разбереш че се започва.
аа, не се знае  Laughing аз така като бяха вече на 4 минути продължавах да се чудя контракции ли са, не са ли, ще ми мине ли... hahaha е, мина ми де - като родих  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия