MINCEUR 24- НОВО СРЕДСРВО ЗА ОТСЛАБВАНЕ

  • 4 929
  • 45


Отслабване през деня и през нощта. .Някой пробвал ли го е вече?
Виж целия пост
# 1
Точно и аз от това се интересувам!
Вчера си купих EVA и видях реклама.Мисля утре да го купя и ще пиша за подробностите от листовката,а след 28 дни евентуално резултата Laughing!
Виж целия пост
# 2
Кажете малко повече подробности от тази реклама.

Ще следя темата много внимателно
Виж целия пост
# 3
Сефте го виждам, моля някой по- просветен да каже. Някой хора около мен, имам спешна нужда от редуциране на килограми!
Виж целия пост
# 4
Да, и аз ще отида да го купя ътре,все пак не може да излезе нещо ново и аз да не съм го пробвала!
Виж целия пост
# 5
айде на зарибявките....
Виж целия пост
# 6
А,аз нямам нужда от зарибяване!Паля си от раз по лесното! Виж,за фитнес,ролери,усилия.....трябва ми зарибявка!
Виж целия пост
# 7
К'ач пара туй чудо на  "технологийте" нови ?  Thinking
Виж целия пост
# 8
К'ач пара туй чудо на  "технологийте" нови ?  Thinking

Аууууууууууууууууу, евридика- аз сега ти видях лентичката...как това чудо с килцата? НВД ли?
По темата- утре ще проверя и ще ви кажа за цената
Виж целия пост
# 9
http://www.beaute-test.com/minceur_24_forte_pharma.php
Цената му е доста соленичка, тъй като гледам.
Сайтчето е на френски, обаче.
Виж целия пост
# 10
http://www.beaute-test.com/minceur_24_forte_pharma.php
Цената му е доста соленичка, тъй като гледам.
Сайтчето е на френски, обаче.

Да,но в този френски сайт както виждам, 59 потребители са гласували за ефикасност на препарата с 2/5...не е обнадеждаващо.

http://forum.aufeminin.com/forum/fitness3/__f20470_fitness3-Qui- … nnait.html#391596

още един френски форум, в който се казва, че РЕЗУЛТАТ НЯМА! Така че май ще отпадне от списъка на  ефикасните илачи!
Виж целия пост
# 11
Относно гласуването и влиянието на конкретно лекарство върху конкретене човек-всичко е строго индивидуално, все пак.
Аз лично смятам да заложа на ЗЛАТНОТО ЧУДО МАКС......прочетох го това, ясно ми стана...но ако влезе в България представяте ли си на каква цена ще да е! Shocked
Виж целия пост
# 12
Относно гласуването и влиянието на конкретно лекарство върху конкретене човек-всичко е строго индивидуално, все пак.
Аз лично смятам да заложа на ЗЛАТНОТО ЧУДО МАКС......прочетох го това, ясно ми стана...но ако влезе в България представяте ли си на каква цена ще да е! Shocked

Кое ако влезе в България?
Виж целия пост
# 13
Относно гласуването и влиянието на конкретно лекарство върху конкретене човек-всичко е строго индивидуално, все пак.
Аз лично смятам да заложа на ЗЛАТНОТО ЧУДО МАКС......прочетох го това, ясно ми стана...но ако влезе в България представяте ли си на каква цена ще да е! Shocked

Кое ако влезе в България?
Говорех за лекарството МЕНСЬОР 24 ,ама ми се спи и не виждам какво пиша.
Та то там е с цена 50 евро-а тук??? newsm78
Виж целия пост
# 14
Относно гласуването и влиянието на конкретно лекарство върху конкретене човек-всичко е строго индивидуално, все пак.
Аз лично смятам да заложа на ЗЛАТНОТО ЧУДО МАКС......прочетох го това, ясно ми стана...но ако влезе в България представяте ли си на каква цена ще да е! Shocked

Кое ако влезе в България?
Говорех за лекарството МЕНСЬОР 24 ,ама ми се спи и не виждам какво пиша.
Та то там е с цена 50 евро-а тук??? newsm78

Има го вече в България от април. Видях рекламата му в Ева. Утре ще проверя колко струва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия