КГБ = Клуб на Готините Баби - 178.

  • 62 487
  • 740
# 465
Да уточня ,не ви подценявам,но няма да съм спокойна ,докато не се приберем под покрив всички и  да покажа къде ще се храним.И двете места са само една врата,която може лесно да се подмине.Колите ще чакам на входа на паркинга,като се обадят за да го видят,също е една врата.Няма огромни табели.Ще обясня как се стига до там ,за това леко иронично написах и  за телефона,който ще работи само за срещата,че публично даден е ясно ,може всеки да ми звъни  години наред.
Правим сметка храната да се вмести в 40 лв-две вечери,обяд и кафе за сега и входа на панорамата.Ако е от този ресторант ще стане.Питам за предпочитания  и идеи,накрая  може  да е както стане,като няма такива.Алкохол ще си поръчва всеки,вода ще има сервирана.Менюто ще напишакогаот го уточним и зависи от обяда,какъв  Стая     легла

 1             3
 2             3
 7             3
 5             2 Заета
 6             2
 9             4
14            2
15            2 за Кари на земятаи  къде ще бъде
Два варианта- до панорамата с автобус,който спира зцад ресторанта и  обратно за обяд и  втория,със суха храна,сандвич или кутия с нещо и от Панорамата към Кайлъка. пускам пак стаите
Виж целия пост
# 466
Борянче специален поздрав за труда около организацията. Аз за сега съм със зелена светлина за Плевен. Относно това с кой ще спя ,ми е все едно. Пуснете пак списъка да видим кои сме.
 Ето Луси ни изневерява. Crossing Arms Шегувам се.
 Танита ти си герой,че си се решила на операцията.
Аз тази сутрин имам почивка,в момента и 3- деца спят. Големите не учат днес. Вели имал хубави резултати ,но ще се знае на 22-ри. На 24- е тържеството на Елина за 1-ви клас-ще пее ,ще танцува и ще казва стихчета.
Виж целия пост
# 467
Поздрав за децата  и успехите им.Оценките са важни за самочувствието и  погледа напред,да са уверени,че могат и  ще се справят с още по-трудни задачи.Оценките са  белег,под него е  изграждането на един човек.
Ама то каквито бабите ,такива и децата, няма друг начин.
Шпунци ,радвам се за теб ,така се моля да дойдеш.Толкова отдавна се каним.
Люси може да реши в последен момент,да не и изтрае  сърцето и да вземе рейса ,има директен  Пловдив-Плевен.И да ни направи изненада, но ще спи на земята накрая.В някоя  кола да варди. Joy
Сетих се друго-Панорамата е в Скобелев парк ,може там да останем до след обяда и да се приберем да се приготвим за вечеря или направо за вечерята.Пишете ми на лични за идеите ,ако 5 човека се съгласят с нещо ,се приема за всички,заради  бързата реакция и активност имат предимство. Не  ми се иска да натрапвам неща,ако се харесат предварително е доста по-добре.
Виж целия пост
# 468

 Най-накрая!
Чак сега ми светна мониторът след стотина опита! Ноооо получих подаръка от Аритка и довечера ще помоля Ивчо \ комшийчето, де!\ да ми го свърже да не объркам нещо, ако се пробвам сама.
Предполагам всички четвъртокласници в темата  \ внучета на баби в темата Joy \ са се справили добре на оценяването. Умници са ни те да са ни живи и здрави! И Борянка е много права в това отношение! Hug
 За Плевен съм съгласна всякак! Но държа на Панорамата!
Виж целия пост
# 469
Брях! Бре девойки! Ами ха мъцнете нещо, де...
 nnnuu
Виж целия пост
# 470
Мммммммммм! ПрЮвет! ПрЮвет! Да  се появя, докато не са се върнали вкъщи останалите софиянци. Двете с Ина сме, дядото го пратихме по задачи. Крайно време е да играя с нея на най-любимата ми игра, която е измислила Wink! Кака е на балет, баба се развихри в КПП-то - всички екстри, на които сме способни.
Днес внесох капарото. Остава да доизкусурим с Борянка и вашите желания програмата и да минават по-бърз дните до срещата-горещата.
Янче, стана ли работата ОК? Дано кабелът да стане на компютъра ти! А уплътнението на кашона/ само ние си го знаем Wink/ не е използвано. Взех то за запълване на празното пространство.
До тук съм. С Ина ще рисуваме картичка за мама!
Гуш от нас двете и приятна и спокойна вечер!
Пожеланието на Ина :  Hug bouquet!
Виж целия пост
# 471
Брях! Бре девойки! Ами ха мъцнете нещо, де...
 nnnuu


А ти защо не мръцнеш?
Сподели за Йоан, за мамка му, за тебе.
Изобщо каквото се сетиш мръцни.
Арита, Янке, издайте какво е уплътнението, моля. Само чета за него и си представям...
Аз съм болна - лаещата, задушаваща кашлица се върна. Пия разни хапове, поне 2 месеца ще съм така.
 Sad
Виж целия пост
# 472
Айша, и мен ме затормози тая пущина - кашлицата. И май ще излезе, че съм алергична при тези пухове. Да не излезе същото и при теб? Баси! Сега - алерголози, проби, кинти за пробите, и на края - алергия. Веселба  newsm44
 Какво да мъцна, сестрице Айша. Каши бъркам уникални. Финансови. Ако ти ги кажа - ша ми откинеш куфалницата. Нея без друго едва не я отвъртяха едни друметрови ученици в училищния двор на Йойо като ми забиха един шут точно в дясното око и слепоочие. Ела гледай ограничено зрение, болки, глождене и дърпане, подуване. Мани бегай. Реших, че си загубих окото. Сега съм по-добре. Поне съм без превръзка вече.
Дори трудно се блещя в монитора и за сега казвам лека нощ.
Виж целия пост
# 473
Лошо е с алергията - нали Ани си пати в момента.
Моето си е от настинка или по-сериозно.
Нали януари пухчета нямаше ....
Оправяй главата и очите - ще ти трябват.
За финансите нищо не знам, при нас данъците ги изчисляват по заплатите.
Виж целия пост
# 474
айша, да бяха само данъците ...
а януари кой знае какво е имало алергизиращо. студ, навярно. 
Виж целия пост
# 475

 Аритка, всичко е ОК! А момчето направо на моите кабели го свърза.
Айша, уплътнението е от едни пукащи листове + дунапренена възглавничка и 2 шоколада! Апропо, ако не беше Анжелка нямаше да открия шоколадите Joy Защото Аритка ми е пратила и клавиатура, но тя е като моята и аз дори не я разбутах. Обаче Анжи реши да я премери по големина с нашата и изведнъж възкликва: Ама, бабо, то отдолу има и шоколади! Joy Иначе аз щях да прибера всичко обратно в кашона и...някъде!Ама много сладки шоколадите! Аритка, ще ми покажеш от къде са, че да купя пак за детиту - много ги хареса! В Кубрат не съм виждала такива! Ще си запазя едната опаковка. А ти сега се радвай на слънцата!
 Здравче, ама вЕрно ли си получила шут в окото?! Случайно, или....?
Виж целия пост
# 476
Браво на умната Анжелка. Хапнете си ги с кеф.
Виж целия пост
# 477
 Аз нямам никакви претенции за Плевен. Ходила съм многократно на Панорамата-така, че както реши групата. За спането-не знам. Така или иначе не познавам никой добре и не мога да избирам с кого да спя. Може и сама да взема двойна стая ако няма достатъчно девойки на срещата.
Единственото ми притеснение е как ще стигна до хотела, защото съм много зле с ориентацията-все пак съм блондинка. Надявам се от София да тръгнем заедно и така ще се загубим заедно. Laughing
Виж целия пост
# 478
  Борянке,пиши ме при Кари! Ние сме стара любов,спали сме заедно.Дано ме иска,че после спа и с други hahaha
   Айша,писала съм и друг път,може да опиташ.Ефестад-5мг.по 1 таблетка сутрин за 10 дни/задължително/много ми помага при алергична кашлица/ Струва към 2.70лв.
   Здравче, за какво си воювала?Или стана случайно?
   Браво на четвъртокласниците и на техните бойни баби! Получените оценки са и за бабите.
   Шпунц,браво на Вели.Него го поздравявам отделно от групата,втори път.Трябва да се гордееш с детето.Справи се геройски и преодоля всичко.
   
Виж целия пост
# 479
Няма да позволя да се изгубите.Още сега обяснявам да се знае ,после пак инструктаж,не ми е неудобно.
От София  като се влезе в Плевен се стига до едно кръгово,срещу него са Пазара и  бензиностанции,та не се влиза в кръговото толкова ,кара се  в еднопосочна улица,  стига се до обръщало и  обратно в другото платно и посока.Барата и викат на рекичката между платната. И ще се покаже някой  на входа на паркинга да маха с две ръце къде е, защото не е лесно ,просто е една врата отвън,навътре има място за десет коли поне.Официалният вход на хотелчето е  на старата главна ,пешеходна зона ,на 50 метра преди театъра  е.вдясно ако идваш от гарите,ЖП  и авто са на едно място.Пеша   може да се стигне ,две пресечки и  почва пешеходната зона.За всякакви случаи  обяснявам.И пак ще напиша преди датата да не замине нагоре.
Яжке ,оправи си положението със Кари.Няма начин да не те иска-който е спал с някого все си има тръпка.
Пипилота ,ще ти намерим другарче,с когото се паднеш,сеагакойто има  мерак към някого е момента да се уреди да спи с него.Аз ще съм в хотела ,то по нощите къде да вървя,а и  рано да си ходя,за какво  е срещата....И съм последна ,дето остане място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия