МАРГАРИНЪТ за и против консумацията му от децата ни

  • 5 134
  • 93
дайте си мнението  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз лично съм против!
Мисля,че е възможно да си храним децата с по-здравословни харни от маргарина,но и аз го давам на дъщеря си.
Май не съм от най- противничките,само по принцип съм против.Само в карен случай. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Против! Не давам нито на детето, нито пък ние консумираме маргарин. Купувам масло, надявам се в него да няма маргарин и така...
Виж целия пост
# 3
и аз използвам само масло,но се слу4ва да нямам
Виж целия пост
# 4
Аз съм чувала само лоши неща за него и съответно не го купувам. Използваме само масло, олио и заехтин.
Виж целия пост
# 5
ох само на немските масла имам вяра
като купя българско имам 4увството 4е има мас вътре newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз купувам само немско - българското и на мен ми е съмнително.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм давала маргарин на децата. Няма и да им дам. През живота си маргарин не съм купувала никога. Не консумираме маргарин. Когато се роди дъщеря ми и обсъждахме принципно менюто й навремето, педиатърът ни каза "ако нямаш масло, по-добре дай филийка без масло, отколкото с маргарин". Не че се бях засилила да давам маргарин, но щом и без да съм попитала това беше една от основните препоръки... А и като прочетеш съставките на една кутийка маргарин и ти става ясно, че на дете не се дава просто.
Виж целия пост
# 8
И аз купувам само немско - българското и на мен ми е съмнително.
а на мас не ти ли мяза Laughing
Виж целия пост
# 9
и аз използвам само масло,но се слу4ва да нямам

Ами тогава не давам. Просто като нямам отивам и купувам, нямам в хладилника маргарин, за да намажа с енго
Виж целия пост
# 10
И аз не го одобрявам много, но ние с мъжа ми го ползваме, защото се намазва по-бързо  Confused
На детето давам само масло.
Виж целия пост
# 11
В къщи не употребяваме, но няма как да избегна всекидневната му употреба в детската градина.  Close
Виж целия пост
# 12
В къщи не употребяваме, но няма как да избегна всекидневната му употреба в детската градина.  Close
Peace Peace Peace
Абсолютно съм съгласна.В къщи не давам ама градината......... Просто няма как тотално да огранича употребата му,но гледам да е възможно минимум.
Виж целия пост
# 13
Тук съм категорично против.
Виж целия пост
# 14
Против. Не купуваме и не ползуваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия