какви превръзки

  • 2 386
  • 66
Искам да ви попитам какви превръзки сте купували за болницата? Чували ли сте за превръзки за бременни? Моля споделете и цените им.
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала за такива. Аз си взех от нощните, които са по-дълги и попиват повече.
Виж целия пост
# 2
Аз си взех нормални превръзки.
Виж целия пост
# 3
Аз си носех нощни и така и не ги ползвах, дадох ги на една друга майка, а за мен си взех от жълтите на "Аlways" Peace
Виж целия пост
# 4
Аз за болницата не съм купувала, но за вкъщи си взех от нощните.
По принцип има подходящи.Питай в аптеките Peace
Виж целия пост
# 5
Освен превръзки необходим ли е и лигнин
Виж целия пост
# 6
за мен си взех от жълтите на "Аlways" Peace

От този вид съм ползвала винаги и тогава също  Peace
Лигнин в болницата ти дават и при нужда.
Виж целия пост
# 7
Тези,за които питаш,ги имаше в аптеката до Шейново,но ми се сториха огромни и не посмях да ги пробвам.
Виж целия пост
# 8
Ужасно мразя лигнина. Навява ми спомени за времето, когато нямаше превръзки и се намираше само с връзки.
Виж целия пост
# 9
Има специални превръзки за родилки или за след гинекологични интервенции - попитай в аптеката, аз си бях взела едни гръцки, по - удобни са .
Виж целия пост
# 10
аз ползвах нощни либрес - супер са Wink
лигнин имах още си седи запечатан...
тези за които питаш са по-точно като памперс но за възрастни - не съм ползвала....
Виж целия пост
# 11
Не са памперс, въобще не се обвива около д-то, само са по -големи и от нощните и имат като ластичета от двете страни, всъщност нещо между памперс и превръзки.
Виж целия пост
# 12
Аз си взех от нощните, които се продават на бройка - 15 ст.
Виж целия пост
# 13
Аз ползвах от специалните за родилки, но да ти кажа - не съм доволна Naughty По-големи са от нормалните, но нямат крилца и се събират в средата. По-добре си вземи някакви нощни - на Либрес има едни много хубави, в синя опаковка.
Виж целия пост
# 14
Аз също ползвах от тези специалните. НелиСА добре ги е описала. Доволна съм от тях. Но мисля, че и нощните на ЛИбрес ще ти свършат идеална работа. Зависи от силата на кръвотечението де Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия