Черноморец 2017-2020

  • 75 517
  • 564
Здравейте фенове на Черноморец ! Позволих си да пусна нова тема, тъй като изчетох всичко от 2011 г. на сам, но имам няколко конкретни питания и се надявам да ми помогнете.
След доста чудене къде да почиваме това лято се насочихме към Черноморец, но никога не сме били там, а това лято ще сме с детенцето ни, на 1.6 г. и не ни се рискъва. Търсим тихо, чисто, максимално близо до морето място. За Черноморец разбрах, че най- добрия плаж е на Градина. Съответно попаднах на хотел Литорал. Интерисува ме как е района там, пада се в северния ирай на къмпинг Градина, има ли свободна зона, има ли заведения за хапване, закусвалня в близост, вечер предполагам ще отскачаме до градчето, как стои въпроса с паркирането, натоварено ли е?
Също така дали хотелчето е тихо.
В близост до централния плаж също намерих добри места, едното е Мария 2 на самия плаж, Лост сити, също на плажа и Вромос, малко по-закътано. Обаче разбирам, че водата не е чиста. За първите два може би ще е и шумно с оглед на това,че по плажа има заведения. Какво бихте ме посъветвали и се надявам на мнение за Литорал.

Виж целия пост
# 1
Аз лично с дете на 1.6г. не бих почивала в Черноморец.
Моето беше на 3г., когато едвам го превозих от Черноморец към София.
Нито Градина, нито Черноморец имат изградена канализация. Хотела май се намира във в.з. Червенка, която е с неасвалтирани улици, до самия Черноморец си е бая път, минимум 1 км.
Виж целия пост
# 2
Аз лично с дете на 1.6г. не бих почивала в Черноморец.
Моето беше на 3г., когато едвам го превозих от Черноморец към София.
Нито Градина, нито Черноморец имат изградена канализация. Хотела май се намира във в.з. Червенка, която е с неасвалтирани улици, до самия Черноморец си е бая път, минимум 1 км.

А някакви предложен

ия, не държа да е Черноморец, искам спокойно място без ол инклузив.
Виж целия пост
# 3
Ние ходим на Черноморец от както малката е на 1,6г две поредни лета.Спим в Черноморец в къща за гости, но на плаж ходим на Градина, Златна рибка или Каваци.Самото Черноморец е малко градче, не е пренаселено с туристи и сравнително спокойно.Цените са нормални.Но плажа на градчето е потресаващ, поне за мен, и там не ходим на плаж с децата.Вечер сме излизали по заведенията и имахме добри попадения.А на обед си взимахме готова храна и супи, за да хапва малката и да заспива бързо.
Виж целия пост
# 4
Аз лично с дете на 1.6г. не бих почивала в Черноморец.
Моето беше на 3г., когато едвам го превозих от Черноморец към София.
Нито Градина, нито Черноморец имат изградена канализация. Хотела май се намира във в.з. Червенка, която е с неасвалтирани улици, до самия Черноморец си е бая път, минимум 1 км.
Имате грешка.
В Черноморец канализация има от поне 40 години.
Във вилна зона Червенка няма канализация.
И точно Черноморец е най-подходящ за малки деца. Освен ако не сте около плажа, или съвсем близо до центъра, или в някой от големите хотели, градчето е много чисто и спокойно. Не може да се сравнява със Созопол от към забавления, но и цените са два пъти по-ниски, било за въртележки и батути, било за ресторанти или квартири. В Черноморец може да си наемете цял етаж на цената на стая в Созопол.
Основният недостатък е централният плаж. Преди години имаше влакче до Градина, но отдавна го няма. Сравнително спокойно е, но е и скучно. Няма дори една дискотека в града. За забавления ще трябва да ходите другаде.
Виж целия пост
# 5
Аз лично с дете на 1.6г. не бих почивала в Черноморец.
Моето беше на 3г., когато едвам го превозих от Черноморец към София.
Нито Градина, нито Черноморец имат изградена канализация. Хотела май се намира във в.з. Червенка, която е с неасвалтирани улици, до самия Черноморец си е бая път, минимум 1 км.
Имате грешка.
В Черноморец канализация има от поне 40 години.
Във вилна зона Червенка няма канализация.
И точно Черноморец е най-подходящ за малки деца. Освен ако не сте около плажа, или съвсем близо до центъра, или в някой от големите хотели, градчето е много чисто и спокойно. Не може да се сравнява със Созопол от към забавления, но и цените са два пъти по-ниски, било за въртележки и батути, било за ресторанти или квартири. В Черноморец може да си наемете цял етаж на цената на стая в Созопол.
Основният недостатък е централният плаж. Преди години имаше влакче до Градина, но отдавна го няма. Сравнително спокойно е, но е и скучно. Няма дори една дискотека в града. За забавления ще трябва да ходите другаде.

Благодаря за информацията!  Ние търсим спокойствие, пък и с малко дете са ни напълно достатъчни разходките вечер. За сега мислим да отседнем в северния край на вилната зона, там се падал царския плаж, свързващ Градина и Златна рибка, кск е морето там?


Виж целия пост
# 6
Юли 2016 г. беше добре.
Не зная дали през този сезон е същият концесионер.
От това зависи дали ще чисто и спокойно или ще газим фасове.
Виж целия пост
# 7
Черноморец е идеално място за семейства с малки деца.Ние от 7г.ходим там.С две деца сме.Отсядаме на едно и също място и ходим на централния плаж.Къщата за гости в която отсядаме е близо до плажа и в същото време е на тихо и спокойно място.Тази година сме пак там.
Виж целия пост
# 8
В никакъв случай не водете децата на централния (северен) плаж. Миналия август детето се зарази с Е.коли и получи цистит с кръвотечение. Аз не се къпах и ми се размина.
Ако всев пак ходите там, поне да в в западния край до водната пързалка.
Виж целия пост
# 9
От 4 години ходим на Коста Булгара. Тази най-вероятно  също.
Идеално тихо,спокойно, чисто място. Миналата година бяхме с малкият ми син(1г). Не сме имали никакъв проблем.
На плаж ходим на Тополите на 200м.от хотела е. Има и безплатна зона. Единственият недостатък, според мен, е че е много ветровито.
Виж целия пост
# 10
Сега видях темата и се записвам да следя за мнения.
В Черноморец има канализация, а от миналата година заработи и новата пречиствателна станция.
Виж целия пост
# 11
Чудесна новина, Кати Yum
Виж целия пост
# 12
Сега видях темата и се записвам да следя за мнения.
В Черноморец има канализация, а от миналата година заработи и новата пречиствателна станция.
Можеше да се продължи писането в старата тема, която все още не е изчерпана, а не да се пуска нова. Така обичайно се прави и с другите теми / 2015/2016/2017/ За да има връзка със старата тема: Черноморец 2016 , в която има много информация и в която форумките продължават да пишат/явно не знаят за тази/,  пускам линк към нея  www.bg-mamma.com/?topic=936347.msg35288067
Добре е да се пише в една - може би тази за 2017, за да няма объркване.
Виж целия пост
# 13
Ние също почиваме на Черноморец. Ходим на централния плаж и мога да ви кажа, че водата е чиста, дори плуват рибки. Единствено което не е характерно за плажа е, че водата е много спокойна и няма вълни. Това е заради кея който построиха. Което пък за децата е супер, защото е спокойна водата. Много ми харесва Черноморец, затова тази година отново сме на същото място. Има си всичко увеселителни паркове, ресторанти с вкусна храна, вечер е тихо и спокойно...За мен това е достатъчно.
Виж целия пост
# 14
Принципно беше редно да се продължи в темата от 2016 година, преди си играех да оформям темите, да слагам полезни линкове и т.н.
Въпроса е защо модераторите позволяват нова тема при положение, че старата не е изчерпана.Или понеже е от 2016 година и не е актуална ли?
Всъщност няма значение, важното е да е полезна на пишещите.

Райче, да пишеш отзиви, че и на мен ми е интересно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия