Звездни компромати - 324 част

  • 123 164
  • 757
# 375
Когато мъжът ми се "оскучае" с мен - трябва да има смелостта да чуе и защо и т.н.

А не веднага да си намери лолитка и после олеле,
...ма то май не беше баш както аз си го бях представял.
И точка - няма никой виновен.
Напротив -  има.

Тъпия идиот, който е имал щастието да бъде баща.
И тъпата парашутка - да и е живо и здраво детето.

Оле - за идиотите, без кавички - Диляна и Блатечки.

Виж целия пост
# 376
Гуркова с дъщеря си ли е (и с ужасен цвят чорап и ужасна чанта)?

Дъщеря й е по-малка от това момиче на снимката

Ето ги двете заедно -
Скрит текст:

Между другото Гуркова имала рожден ден днес и навършвала 40.


Джейк вече никак не ми харесва напоследък!  Confused Забравих го как изглежда без тази ужасна брада.
Много неприятно е с такива петна от пот под мишниците.  ooooh! Да смени цвета или да направи някоя процедура и там, ботокс примерно, със сигурност има опит.  Crazy
Виж целия пост
# 377
Колието е едно и също, би трябвало и жената  Grinning
Peace
Като ги гледам и си мисля, бе мама му стара тия американци, дето се правят на големи пуритани... Вие, ако работите в голяма фирма, да речем и сте с един мъж, с когото работите там заедно, в един момент го зарязвате и се хващате с друг колега?! Thinking Къ така? newsm78 Няма морал, няма скрупули, няма ни-що! Аз работя 29 години на едно и също място, фирмата е голяма и има много семейства. Имало е кръстоски между колеги, ама вечер всеки си се прибира вкъщи Mr. Green и всички знаят за аферите, само половинката на калпазанина не знае...(уж) ама за толкова години не се е случвало да се разделят, за да се съберат с друг колега. Само две семейства се разведоха, но мъжете напуснаха след това(единия даже набързо умря след напускането) и чак тогава жените се събраха с други свободни колеги. А Холивуд е егати караминьола! ooooh! Не, че ние сме Холивуд Mr. Green та да се сравнявам с тях, ама за толкова години и 7-800 човека, толкова. Ми не сме малко!
Виж целия пост
# 378
Когато мъжът ми се "оскучае" с мен - трябва да има смелостта да чуе и защо и т.н.

А не веднага да си намери лолитка и после олеле,
...ма то май не беше баш както аз си го бях представял.
И точка - няма никой виновен.
Напротив -  има.

Тъпия идиот, който е имал щастието да бъде баща.
И тъпата парашутка - да и е живо и здраво детето.

Оле - за идиотите, без кавички - Диляна и Блатечки.



Защо е нужно да повдигаш двете гнусни (според мен) парчета, Асен и Диляна на всяка страница, дори и вече никой да не говори за тях? Отдели им се половин тема, тук още малко..не са интересни. Коцкар, лека жена и това е, нищо ново, нищо съществено, а и минало отдавна
Виж целия пост
# 379
Някой гледа ли новия филм на Блатечки, забравих му името? Сутринта се хвалеше по Нова, че нямало билети и интересът бил голям. Не, че мога да ида да го гледам, но да знам пропускам ли нещо?
Виж целия пост
# 380

За най-кратко - Бързи и яростни на български. То бива творческо безсилие, ама чак пък толкова... Поне нещо, което не е толкова ултра популярно да беше "измислил"! Tired
Виж целия пост
# 381
Някок гледа ли новия филм на Блатечки, забравих му името? Сутринта се хвалеше по Нова, че нямало билети и интересът бил голям. Не, че мога да ида да го гледам, но да знам пропускам ли нещо?
Да, аз го гледах преди малко. Мъка, тъга, гробища, безнадежност, сивата, мрак и депресия. Нищо ново. Всички български филми залагат на нещата по- горе традиционно. Тук има съпоставки с "Бързи и яростни" и аз очаквах адреналин, готини мадами и готини лафове. Получих слабш гонки, Снежана Макавеева / не я понасям/ в главна женска роля, ретро коли и атмосфра, постоянно висене в мръсен гараж и безнадежност. Голямата депресия! Минал е през Бързи и яростни. Whistling
Бяхме сами с още 4 момичета в салона. Whistling
Виж целия пост
# 382
Може ли да разрешите едни спор между мен и ММ.
Нали преди време някой каза,че в шоуто на Виктория Сикрет има и българка.
Може ли да ми я покажете,за да спечеля баса.
Виж целия пост
# 383
Аз бях. Някой беше пуснал откриването с един черен, който пее. Втора е българката. Ако не се лъжа се е занимавала с волейбол или баскетбол. Даваха репортаж за нея по телевизията.

https://www.youtube.com/watch?v=vuT_bXzhqhY
 
Виж целия пост
# 384

По повод Диляна - кой знае какви ѝ ги е къдрил... това в опит да я оправдая  Whistling


Е, какви - "Жена ми е грозна и тъпа, не ме разбира, секс не правим, то даже кажи- речи никога не сме. Ти си прекрасна, различна, разбираш ме, допълваш ме, никога не съм се чувствал така/караш ме да се чувствам еди как си......."
Той репертоара е един и същ на всички женени мъже. Трябва да си доста вдлъбната или съвсем без никакъв опит ( а Диляна не е нито едното, нито другото), за да се вържеш на такива приказки.
Ей тва го повтарят като мантра пред гаджето  Laughing Любовницата на един познат беше силно разстроена след новината за "непорочно зачатие" на съпругата с второ...  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Аз бях. Някой беше пуснал откриването с един черен, който пее. Втора е българката. Ако не се лъжа се е занимавала с волейбол или баскетбол. Даваха репортаж за нея по телевизията.

https://www.youtube.com/watch?v=vuT_bXzhqhY
 

Много ти благодаря!
Виж целия пост
# 386
Не е българка, рускиня е.
Valery Kaufman
Справка в Google Simple Smile
Виж целия пост
# 387
Колкото и да рових, и да търсих, не открих инфо за българка сред ангелите на Viktoria Secret.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 388
Ох, мисля, че беше по Нова. Предаването на Галя и Лора. Там един репортер(май само един е мъж) беше правил репортаж за нея, имаше интервю, и даваха кадри от точно това ревю на ВС. Даваха я на плакати в спортната зала и май е била подгласничка на Мис България, но не помня годината.
Виж целия пост
# 389
 Densi, Лиляна Станилова добре ли играе? Следя я като моделка, видях, че и тя е в каста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия