Фентъзи и фантастика - Тема11

  • 45 555
  • 745

Анкета

Доволен ли съм от избора на "Дивергенти" за книга на 2016г.?

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 15
Благодаря за новата тема  bouquet !
В анкетата не гласувах, защото не съм чела книгата, но и с нищо не ме привлича да я започвам на този етап.
В момента съм в началото на препрочит на "То", в очакване на филма  Clown .
Виж целия пост
# 16
Има полски сериал от 2001 година
https://myfantasyexperience.wordpress.com/2013/10/30/wiedzmin-ak … D1%8A%D1%82-2001/
както и филм Wiedzmin / Вещер (2001)с рейтигт 3,6, в зелка го има.

Виж целия пост
# 17
Има полски сериал от 2001 година
https://myfantasyexperience.wordpress.com/2013/10/30/wiedzmin-ak … D1%8A%D1%82-2001/
както и филм Wiedzmin / Вещер (2001)с рейтигт 3,6, в зелка го има.


Благодаря!
Намерих го и ще се гледа.
Че и Гералд добре изглежда  Grinning

Angel_Dust, не съм чела книгите от поредицата Реликвите на смъртните, точно защото видях във филма, че героите са почти деца.
Не ги сравнявам, а посочвам, че не бих гледала с удоволствие сериал за деца и се надявам, да не го прецакат.
Пречи ли им нещо? След като Ланселот и Гуиневир могат да са черни, защо Гералд да не се окаже на 14-15 години?  Confused
Виж целия пост
# 18
Има полски сериал от 2001 година
https://myfantasyexperience.wordpress.com/2013/10/30/wiedzmin-ak … D1%8A%D1%82-2001/
както и филм Wiedzmin / Вещер (2001)с рейтигт 3,6, в зелка го има.



И аз точно това идвах да кажа. Доколкото знам сериалът следва действието в книгите, но просто е правен с малко средства и това си личи Simple Smile Тоя на Netflix ще го чакам като топъл хляб. Определено харесвам доста от продукциите им. Надявам се да не се осерат.



Angel_Dust аз също харесвам доста сериала. Чела съм книгите до 3-тата, но още в началото бях наясно, че Мартин няма да си повтори книгите. Бях подготвена за всичко след това му изказване.


MoiraineD пепел ти на устата smile3551 smile3551 bishop Тийн Гералд без мене #Crazy #Crazy

Виж целия пост
# 19
По-важно е да напише книги и там сюжета да е друг, но да продължи логически свързано с предните книги и със същото качество
Но не знам дали това ще се случи
Толкова хора са прекарали стотици часове по форуми и са изградили толкова теории...би било много тъпо да бъдат разочаровани, ако не бъдат издадени книги, или бъдат издадени някакви посредствени...
Виж целия пост
# 20
 Меган, дивиргенти  от  филмите съдя, че приличат адски много на "игри на глада".
Симпатични са ми, но чак пък първо място....имаше къде по-силни фантастики.
Виж целия пост
# 21
 Вие пък за Ланселот и Гуиневир се хванахте. не знаете ли, че Орфей е негър?
Виж целия пост
# 22
Вие пък за Ланселот и Гуиневир се хванахте. не знаете ли, че Орфей е негър?

А Хеймдал? Чувала съм, че в скандинавието негрите са били много разпространени. Чак някои от боговете им били такива  Laughing Laughing Laughing Тоя им закон някой ден ще ми докара инфаркт Laughing Laughing
Виж целия пост
# 23
Скрит текст:
След като махнаха от "пипи дългото чорапче" факта че бащата на Пипи е негърски крал, ми е много любопитно как ще се справят с името на държавите Нигер и Нигерия. И вече чувам определени кръгоев да ме сочат  спръст и да крещят "фашист", "расист". човек който не казва "афромериканец". "шовинистична Бяла свиня"! Joy Joy Joy Joy

довечера смятам да си поръчам Алената Кампания, утре да я чета.
Виж целия пост
# 24

Пречи ли им нещо? След като Ланселот и Гуиневир могат да са черни, защо Гералд да не се окаже на 14-15 години?  Confused
хахахахаха да всъщност, така си е... той и Стрелецът (на Кинг) нали ще е черен Wink
Виж целия пост
# 25
Ама не може така, моля ви, не предизвиквайте съдбата и малоумието на отговорниците за кастинга  bishop
Гералт трябва да е бял, със славянско-викингски произход, сурово излъчване и красиви скули. Без нищо лигаво и сладникаво   Naughty
Виж целия пост
# 26
Ауууу не мога да повярвам, че не си представяш нещо такова


Виж целия пост
# 27
Ех, можеше Травис Фламел, ма май е младичък и сладичък
Виж целия пост
# 28
Много викинги ще му станат на него  Laughing Laughing Малко млад ми се вижда Whistling

Има един пич, който ужасно яко косплейва Гералд Crazy Crazy
 





Виж целия пост
# 29
Morríghan, таквоз нещо би ме отказало да гледам сериала.
♥ HAPPY ♥, младее ми Травис.

Моето предложение е Джош Холоуей - играеше в Изгубени, видях му актуална снимки как изглежда сега /в някакъв нов сериал "Специално разузнаване/, но за съжаление не знам как да кача снимка. Ето да си го представите с бяла коса и мутантски очи:

Според Уикипедия е висок 1,87 - идеално  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия