Татковци,колко често се виждате с майките си?

  • 2 187
  • 23
Понеже за проблемите в нашето семейство според мен голям "принос" има свекито с нейните всекидневни "добронамерени съвети" #Crazy Twisted Evil,искам да проверя дали съм права.Та да ви питам,скъпи татковци,2 неща.Първо - колко често се виждате и чувате с майките си и второ - колко често според вас е нормално да го правите? newsm78(Нямам предвид тези,които живеят при родителите си)
Виж целия пост
# 1
татито задрема.. и ме упълномощи да "драсна " вместо него.
    Ходим събота или неделя, заедно с бебето:-) Понякога  я оставяме .  Мам Тан е  свястна и страхотна. Звъни в къщи само да попита за бебето. Не съм забелязала да си хортуват тайно със сина и.  Пък и той вече е на 41  и тя  явно  е  забелязала, че е минал 17.. Laughing
  Някои майки  не успяват  да забележат цял живот.  И кво става.. мъж, дундуркан от две жени,  нищо, че момчето може и да е свястно. 
Виж целия пост
# 2
Живеем на 350км разстояние и се виждаме около 5 пъти годишно за по 2,3,4 дни.Чуваме се около 5 пъти седмично за около 10 минути.
Искам да се виждаме по-често,но....
Смятам,че се чуваме нормално като честота.
Виж целия пост
# 3
Моят мъж,понеже работи с майка си,се виждат всеки ден.Но,ако сучаааааайно си вземе почивен ден,непременно се чуват по телефона.Като отидем на почивка,си говорят задължително поне по веднъж на ден Whistling.На мен ми се вижда прекалено,на него-не.Поне със свекървата проблеми нямам никакви,та не ме дразни толкова тази привързаност,само понякога се чудя,какво толкова си говорят.Ние с майка ми се чуваме,само ако има нещо наистина важно за казване.Живеем на 3 мин. от тях с кола,но като си тръгнем,задължително трябва да се обадим,че сме пристигнали живи и здрави ooooh!!
А като бяхме гаджета,веднъж в разгара на "борбата",бъдещата ми свекърва звъни по телефона и:"Гоше,мамо,няма ли да се прибираш вече...виж колко е часа...утре трябва да ставаш рано,че си на работа..." Joy Joy Joy
Старая се да гледам от веселата страна на нещата Peace............
Виж целия пост
# 4
Със свеки се виждаме веднъж годишно, даже сега ако все пак стигнем лятото до Сливен - ще бъде 1 път на 2г.
Виж целия пост
# 5
Като си бяхме в Бг, веднъж седмичко - събота или неделя ходихме в тях за по 1-2-3 часа.Понякога се е обаждала и през седмицата се е обаждала да чуе синчето си Whistling
Виж целия пост
# 6
татито задрема.. и ме упълномощи да "драсна " вместо него.
    Ходим събота или неделя, заедно с бебето:-) Понякога  я оставяме .  Мам Тан е  свястна и страхотна. Звъни в къщи само да попита за бебето. Не съм забелязала да си хортуват тайно със сина и.  Пък и той вече е на 41  и тя  явно  е  забелязала, че е минал 17.. Laughing
  Някои майки  не успяват  да забележат цял живот.  И кво става.. мъж, дундуркан от две жени,  нищо, че момчето може и да е свястно. 
Az savsem spokoino  moga da kaza,4e nasijt "bivs" tatko prekaljvase s vijdanijta i savetite,dokato sega ve4e se razvejdame s dete na 2 g. i TJ e super stastliva.Ne mislj 4e e redno takova obstuvane.Kogato imas semeistvo-ste si samo vie.
Виж целия пост
# 7
Моят - рядко, не поради липса на желание или натиск от моя страна, защото тя идва да ми гледа детето в къщи, а защото се прибира много късно от работа, тогава, когато тя вече си е отишла! За последно се видяха на Великден, защото я поканихме на обяд! Дали се чуват - сигурно, но не съм забелязала това да влияе върху отношенията ни!
Виж целия пост
# 8
Дотук виждам само един татко,който се е решил лично да каже как стои въпроса...Какво,страх ви е да си признаете ли? Grinning newsm78
Виж целия пост
# 9
Моя не го е страх, ама рядко пише по форума, по-често само чете Simple Smile Мързяло го да пише, и казва "напиши го ти" Simple Smile
Виж целия пост
# 10
   Ако го накарам да се обади по телефона, за да ги чуе, се мръщи. А те от своя страна се сърдят, че не им се обаждаме. ooooh!
   И всеки ден да се чуват, ако тя стои на дистанция, ми да си се чуват. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Свекито има постоянен BAN за идване вкъщи, който сама си го изпроси, не е тук мястото да обяснявам защо. А иначе мъжо ходи да я вижда по 2-3 пъти в месеца, въпреки че не живее много далеч. По телефона тя му звъни всеки ден, за да го занимава с глупости /от рода на коя комшийка какво си е купила, с коя се е скарала и т.н/. Мъжо й звъни 1-2 пъти в седмицата. Обещала съм й, че детето ще го вижда 2 пъти в годината - на Коледа и на Великден. Засега си спазвам обещанието  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Пиша от името на мъжо. Малееее аз си мислех, че само на мен са ми наложили вето да виждам мама, пък то било повсеместно явление. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Когато почуствам, че искам да я видя отивам и я виждам, нямам график .
Виж целия пост
# 14
В неделя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия