беналгин и бременност

  • 3 239
  • 3
Здравеѝте бъдещи Мами,
аз чакам първото си бебе, вече съм  15 седмици и всичо изглежда добре. Но аз съм много притеснена. Рьзбрах че съм бременна чак в 11 седмица и преди да разбера имах проблеми и пиех беналгин всеки ден. Моля споделете дали ви се е случвало нещо подобно и дали бебето е било добре! Знае ли някоѝ какви са рисковете при приемане на беналгин¿
Благодаря на всички предварително!!!!
Виж целия пост
# 1
Здравеѝте бъдещи Мами,
аз чакам първото си бебе, вече съм  15 седмици и всичо изглежда добре. Но аз съм много притеснена. Рьзбрах че съм бременна чак в 11 седмица и преди да разбера имах проблеми и пиех беналгин всеки ден. Моля споделете дали ви се е случвало нещо подобно и дали бебето е било добре! Знае ли някоѝ какви са рисковете при приемане на беналгин¿
Благодаря на всички предварително!!!!
Нямаш ли листовка?На всяка листовка пише дали може да се приема при бременност.
Виж целия пост
# 2
Нямаш ли листовка?На всяка листовка пише дали може да се приема при бременност.
Всъщност на повечето пише, че не може, но това е защото не се правят много тестове с бременни и съответно фармацевтичните компании се застраховат по този начин. Лекарите преценяват риска и те решават дали може или не може да се приема дадено лекарство.
В случая мисля, че въпросът трябва да се обсъди с наблюдаващия гинеколог, само той би могъл да даде отговор.
Виж целия пост
# 3
От стара тема, погледни постинга на Елия, пък и други има. Разбира се, най-добре е с твоя гинеколог да обсъдиш. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия