Къде хвърлихте пъпчето на бебето?

  • 18 726
  • 215
Вярва те ли в това народно поверие за хвърлянето на пъпа,че един вид се определя съдбата на детето ? Някои още прави ли го ? Когато моя пъп е паднал сме били още в болноцата с маика ми и доктора го е хвърлил в родилна зала.Верно е ,че аз работя  в болница,но и до сега се чудя дали пожеланието не е било само в родилната зала да си седя  Laughing
Виж целия пост
# 1
аз пък съм чувала,че трябва да се пази и когато родиш второ дете да ги сложиш на едно място,за да не се делят и да се обичат.незнам колко е вярно,но пазя пъпчето на Миша.
Виж целия пост
# 2
Има една специална чашка... държа си пъпчето в къщи.
  Всяка година слагам червено яйце отгоре. нищо повече.
  Искам да е във медицинска....специалност.АЗ, но отде да зная , че няма да е пациент..там.Таккото е категорично - против.       ИЕй такива глупости са ми в главата. Пъпчето си е във нас.
  Имаме материал/ генетичен/... Все ще отгледаме ДОБРО и умно детенце. Дай боже, да не е лекар, в България.
Виж целия пост
# 3
Пъпчето на детето падна още в болницата, толкова бях замаяна тогава, че не се сетих да си го поискам. Дано стане лекар. Но пъпчето на племенника ми, хвърлих на митницата на Калотино, че да стане митничар.
Виж целия пост
# 4
И на моята бебка падна в болницата,всъщност акушерката го въртя,въртя и то се скъса.Аз понеже не можех да гледам/мислех си че така трябва/ излязох от стаята без да се сетя за пъпчето.И чак долу при изписването мъжа ми пита за пъпчето и тогава се усетих че трябваше да ми го даде.Тя обаче каза че ме била питала...абе стана дълго ама нищо не ме попита и така си остана в кошчето във стаята  където бяхме. Cry
Виж целия пост
# 5
На Дияна пъпчето почти година стоеше в нощното ни шкафче. После го дадохме на бъдещия и кръстник, и той го занесе в Германия.
Виж целия пост
# 6
паднало е в родилното, а оттам сигурно в .... кофата.
моят си стои в кутията с лекарства у майка ми - имам нещо общо с тях в момента / като работа и образование/
Виж целия пост
# 7
И на малкия му падна още в болницата, но аз си го поисках Simple Smile И сега пъпчетата и на двете ни дечица са у нас. Не съм мислила да ги хвърлям някъде  newsm78 
Виж целия пост
# 8
На моите деца пъпчетата са си у нас ,не сам мислила да ги хвърлям някъде ,защото не вярвам в че има нещо общо с бъдещата им професия.
Виж целия пост
# 9
Пъпчето на дъщеря ми още си е вкъщи. Чувала съм, че на прощапулника като се хване за някой предмет се слагат заедно, за да се сбъдне.
Аз още не съм решила какво да правя и затова си стой вкъщи. Embarassed
Виж целия пост
# 10
Когато ни изписаха на 6-тия ден от болницата, пъпа й беше паднал. Явно в болницата и оттам в боклука Mr. Green.
Каква ли ще стане като порасне?
Виж целия пост
# 11
Мислех да го хвърля в университета, но
1. Все не ми остава време и
2. Няма ли да стане "вечен студент" ?  hahaha
Утре ще го сложа в някоя компютърна книга. Или в енциклопедия. Само да се сетя къде е .... newsm78
Виж целия пост
# 12
На дъщеря ми падна в болницата и не се сетих да го поискам  Embarassed , на сина ми го пазя и незная какво да го правя.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Моя пъп също е паднал в болницата но не работя в тази сфера според поверието.А на бебчо като се роди мисля да си го запазя.
Виж целия пост
# 14
Не съм го хвърлила. Смятам да го хвърля далеч от тук отвъд океана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия