Памперси Хъджис-кой е оригинала?

  • 1 728
  • 9
 От няколко дни се каня да пусна тази темичка,че ми стана много чудно newsm78
ние ползваме памперси Хъджис и съм много доволна.онзи ден обаче магазина от където ги взимам беше затворен и ги купих от едно складче в което винаги има много хубава и качествена стока.Жената там ми кажа,че техният Хъджис бил оригинален,добре ама кой не би си похвалил стоката.когато се прибрах сравних памперсите от двете места и видях,че на едните има картинки с Мечо Пух и освен Хъджис пише и Дисни,а на другите има някакви странни мечета и има само надпис Худжис.като пакети са абсолютно еднакви и като кг. също.
мисълта ми е има ли майки които ползват Хъджис и знаят ли кои наистина не са ментета.малката вече беше с адския обрив от едни такива измислени памперси на Памперс и не ми се иска пак да стане същото newsm78
Виж целия пост
# 1
Не зная кой е оригинала, НО се излъгах и взех от Метро точно такива, каквито описваш - с картинки на Мечо Пух и освен надпис Хъджис има и Дисни, /по принцип Памперс досега сме ползвали, но в случая в Метро бяха опаковани по два пакета Tired/ - е белята си взех, то лепенките в ръцете ми оставаха /никога не ми се е случвало подобно нещо/, то пропускаха и т.н.
Та, идеята ми е че ако си ги харесваш, ги има в Метро ! Close
Виж целия пост
# 2
Аз ползвам оригинални Хъгис и има с дребен шрифт надпис Дисни и че това са героите от "Мечо Пух". Принципно така трябва да бъде, защото ползват чужд персонаж, нещо като запазена марка  Simple Smile
Разбира се, това че присъства надписа Disney , пак нищо не означава.

Синът ми също получи обрив от новите Памперс (също оригинални), явно са включили нова съставка, която дразни. Това не значи, че памперсите са менте  Wink
Виж целия пост
# 3
благодаря за инфото  Hug явно тези които сега съм купила уж за оригинална са менте #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Виж дали на опаковката пише дистрибутор за бг -Интербрандс е фирмата, която ги внася
Виж целия пост
# 5
http://www.huggies.ru/HuggiesSuper-Flex.asp, долу на страничката пише - нов дизайн "Дисни".
Виж целия пост
# 6
http://www.huggies.ru/HuggiesSuper-Flex.asp, долу на страничката пише - нов дизайн "Дисни".
благодаря  Hug старите които взимах бяха такива.явно съм се прецакала #Crazy
а и не можах да видя никъде на пакета да пише кой е вносителя newsm78
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам huggies ,но последните които купих бяха тоно тези които описваш със странните мечета и бяха 100% менте,защото и пропускаха ,а  и нямаха ластик отзад в сравнение с  другите с мечо пух,с които грам не съм имала проблем!!!
Виж целия пост
# 8
В Метро със сигурност продават оригинални. 100%!
Виж целия пост
# 9
Аз пък купих преди месец Хъджис от Хер Бебе, защото бяха на промоция - 1 кашон/100 броя на цената на 70 броя Памперс и да си призная страшно съжалявам. Днес едва дочаках мъжът ми да вземе пари и купих пак Памперс, а тези ще ги прибера за някоя акция да ги подаря. Толкова ми харесваха Хъджис за новородени, а и след това съм ползвала, но сега са отвратителни. За 3 седмици се съсипаха повечето дрешки на детето, защото пропускат ужасно. С някакви сини хипопотами са отпред. Менте ли са или не повече няма да купя нищо друго освен Памперс - веднъж не са ми пропуснали !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия