неприятен дъх при бебе

  • 934
  • 9
здравейте, от известно време забелязвам, че синът ми от време на време има неприятен дъх в устата  newsm78 той е от повръщащите бебета, но досега не ми е направило впечатление. не пие течности, само сок, но в малки количества.
да се притеснявам ли, на какво може да се дължи!? много ще съм ви благодарна, ако ми отговорите  Praynig
Виж целия пост
# 1
какво имаш предвид под неприятен?
може да е от обезводняване, или да има болно гърло...
Виж целия пост
# 2
запушено ли му е нослето?Като промиваш нослето със физиологичен разтвор какви са секретите?И пуснете му една кръвна захар за всеки случай:-)И една урина:-)
Виж целия пост
# 3
има непрекъснато секрети в нослето, запушва се - като го промивам, омекват, иначе са белезникаво-прозрачни (ама едно обяснение). скоро правихме редовните изследвания на урина - всичко си беше в норма  newsm78 оказа се, че хемоглобинът е нисък, но затова давам желязо допълнително вече от месец (по предписание на педиатъра разбира се)
на последния преглед гърлото му беше леко зачервено, но мисля, че отмина  Confused
другата седмица имаме час за консултация - фатално ли би било да изчакам до тогава или да потеглям към кабинета
Виж целия пост
# 4
само да допълня, че колкото и да му прочиствам нослето, някак на носоглъдката като че ли вечно си остава нещо, защото често хрипти като си пие млякото
много ви благодаря за бързите отговори
Виж целия пост
# 5
най-вероятно има задна хрема и затова хрипти...щом е боледувало детенцето, нищо чудно да има промяна в дъха...мисля, че не е фатално да изчакате до консултацията, ако няма други проблеми, но непременно сподели с лекарката наблюденията си
Виж целия пост
# 6
това ме успокои малко, благодаря ти
Виж целия пост
# 7
при задната хрема също има неприятен дъх
Виж целия пост
# 8
И аз скоро забелязах че бебка има неприятен дъх след сън но си мислех че е нормално нали вече яде всичко почти . Вие ме хвърлихте в размисъл Thinking сигурни ли сте че винаги се дължих на проблем?
Виж целия пост
# 9
хехеее и аз съм пускала такава тема (ама май беше в дир-а). При нас отмина с времето. Появи се горе-долу по това време  - 7-8 месец. Аз го отдавам на никненето на зъбите. Може и да не е така, но друго обяснение при нас просто не се връзваше. Маги беше здрава, никакво гърло, сополи и т.н. Може и от храните да е, но щеше да продължи, нали? А отдавна вече го няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия