БРЕМЕННА НА МОРЕ

  • 26 556
  • 20
здравейте мами,аз съм бременна в 5месец и това лято се гласим с мъжа ми да ходим на море,кажете ми дали е опасно,някой от вас ако е ходила бременна на море или почивка,нека споделете.благодаря ви и на бременните леко бременеене. Wink
Виж целия пост
# 1
Ако нямаш рпоблеми с бременноста невиждам защо да не отидеш.
Много е приятно водата да полюшва бременният ти корем, чувстваш се лека  Mr. Green
Само внимавай със слънцето да не станеш петниста.
Виж целия пост
# 2
Миналото лято и аз ходих бременна на море. Първоначално бях решила да пропусна, но в последствие горещините набързо промениха решението ми. И така, с корема напред отидохме на море, и то август месец. Аз бях 6-ти месец. Стоях си под чадър, избягвах обедните часове (бяхме с голямата ми дъщеря и най-вече за това), къпах се в морето и ми беше много гот. Обожавам морето. Все пак се консултирай с гинеколога си. И ако нямаш проблеми отивай и си изкарай страхотно. А за самото пътуване - вземи си възглавничка за кръста или направо си полегни отзад. Весело изкарване.
Искам вече на мореееееее.
Виж целия пост
# 3
Стига де не се къпеш в морето или в обществен басейн
Виж целия пост
# 4
може и още как..... през лятото на 2004 бях бременна, и изкарах почти 2 месеца там - съответно 6 и 7м от бременността ми......чуствах се страхотно във водата..а на слънце гледах много да не се показвам, стоях под чадър, а разстящото си коремче завивах с един шал...
Виж целия пост
# 5
Аз ходих миналата година бременна в 7ми месец. Допитай се все пак до твоя гинеколог, той/тя най-добре ще ти каже, познавайки бремеността ти. Пази се много от слънцето, особено лицето. Приятно изкарване на морския бряг и лека бременност!
Виж целия пост
# 6
В осмия месец бях на море на Созопол. Гинекологът ми бе на Приморско. Каза "Смело напред. Ако трябва, ще я изродим природосъобразно на плажа" Joy Изкарахме супер, но не съм се показвала изобщо на слънце - само под чадъра, опната на шезлонга. Само за банския ме е яд - нищо не става от него вече hahaha
Ако се чувстваш добре, не би трябвало да имаш проблем.
Виж целия пост
# 7
Ако нямаш проблеми с бременността, защо не.
Аз в началото, докато разбера, че съм бременна, се пържих кат рак на плажа. После готвехме сватба и не ми беше до море Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Задължително си покривай корема с някаква фанелка или нещо подобно докато лежиш по-гръб, много е важно, на бебето хич не му е комфортно от яркото слънче.гледах един такъв филм по Дискавъри и там го казаха - даже показаха бебето какво прави в корема на майката като го облъчват по-дълго със ярка светлина или слънце. Питах моята лекарка и тя ми каза същото.
Виж целия пост
# 9
благодаря ви много за отговорите чувствам се по-спокойна,ами нямам проблеми с бременността,но за всеки случай ще питам лекарката.още веднъж ви БЛАГОДАРЯ! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз ходих в 7- ми месец, при това на палатка.....в едно супер затънтено място
Виж целия пост
# 11
Бях в 6-ти месец, когато ходихме на море, нямах никакъв проблем, обаче си търсихме осамотени плажове, че не ми беше приятно аз с корема и разни навалици около мен  Grinning
Виж целия пост
# 12
Аз също бях в 5 месец на море и беше супер.Сутрин бяхме на плаж от 8 до 10.30 следобяд от 17.00 до 18.30.Проблеми не съм имала никакви! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Зависи как се чувстваш! Аз бях в осмия месец на море и нямах никакви проблеми. Бях с цял бански, не е добре да си печеш шкембенцето и всеки ден влизах поне по два пъти в морето. Пред последния ден от почивката една леля се доближи до мен във водата и с много тревожен тон ме попита кой месец съм, че на нея незнам какво си й се било случило навремето.....абе, може ли да има такива хора,бе?! Трай си, бе, жена! Та малко се стреснах от тая стрина, добре, че беше вече накрая..... Щом гинеколога ти казва, че може и ти се чувстваш добре - ходи си и си изкарай една прекрасна почивчица!
Виж целия пост
# 14
И аз ходих миналата година,в 5 месец  Simple Smile Чувствах се чудесно,макар и да не изглеждах така  Mr. Green Имахме голямо премеждие на връщане,но така било писано.Моренцето обаче си беше супер! Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=10065
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия