колело (триколка) Чиполино - откъде?

  • 1 497
  • 15
Извинявам се, ако има подобна тема, просто в момента нямам време да търся назад.
Та въпросът ми е откъде (освен по интернет) мога да купя от тези колелца - триколки, които могат да се бутат от родителя, харесват ми Чиполино?
Може и друга марка, но просто не ми харесват масово предлаганите в момента със супер шарени (тип басма) сенници, иска ми се нещо по-изчистено.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
martea, и аз ще следя темата...спряла съм се на модела с пчеличката, но за съжаление този модел не се предлага и по интернет магазините....
Виж целия пост
# 2
добре де, ами къде тогава newsm78
Виж целия пост
# 3
Извинявам се, ако има подобна тема, просто в момента нямам време да търся назад.
Та въпросът ми е откъде (освен по интернет) мога да купя от тези колелца - триколки, които могат да се бутат от родителя, харесват ми Чиполино?
Може и друга марка, но просто не ми харесват масово предлаганите в момента със супер шарени (тип басма) сенници, иска ми се нещо по-изчистено.
Предварително благодаря!

И аз наскоро пусках тема точно за тези колелета. И аз съм харесала такова, че е най-изчистено. Все още не съм анмерила колело, обаче  Tired

Във Варна по магазините ми казват, че ги нямало в момента в складовата база и съответно няма от къде даси го купя..не искам от интернет магазин, защото завишават и без това високата цена  Confused

Та..и аз съм в търсене...
Виж целия пост
# 4
Вчера видях точно на Чиполино в Пинокио в Дружба.Беше съвсем изчистено,без никакви дразнещи окото елементи/приличаше малко на това на Кетлер/. Hug
Виж целия пост
# 5
да, и аз го видях, но дъщеря ми е малака и ми се искаше да е такова с обезопасителната кошница, която впоследстве се маха. Освен това на този модел много странно защо не му завиват гумите от управлението на родителя newsm78
Виж целия пост
# 6
Във Варна по магазините ми казват, че ги нямало в момента в складовата база и съответно няма от къде даси го купя..не искам от интернет магазин, защото завишават и без това високата цена  Confused

Та..и аз съм в търсене...

на мен ми казаха същото в Малечко. Ходихме и до склада на Макском в Илиенци (за 2ри път, брррр), но беше затворен. Уморих се да търся нещо качествено, все едни и същи боклуци има по магазините, голям зор с това колело....
Виж целия пост
# 7
Нашето е на Chipolino, модел Мечо Пух.
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1697.htm

Купихме го от Илиенци - база 3550 за 87 лв.
тел. 9177463
Виж целия пост
# 8
Мартеа,както ти обещах проверих в Пловдив ситуацията.Единстевеното ,което на мен лично ми допадна беше една триколка на Чиполино,модел Дисни,във Хиполенд,цена към 90лв.Доста стабилна,с предпазител,отпред има нещо като пумпал,който детето натиска като клаксон,а нещото се върти.Сложихме Преско в нея и не можахме да го отлепим.
Виж целия пост
# 9
Нещо такова е триколката.
Виж целия пост
# 10
сори,ама нещо не стана линка, но е подобна на тази от линка на даиа
Виж целия пост
# 11
Бисерина,
като си в Пловдив, защо не провериш и в завода на Чиполино? Вероятно там има по-голям избор и цените са по-добри.
Ето това са координатите на завода (копирам от една друга тема):
Склада на Чиполино/там където ги сглобяват/ се намира с/у Митницата на Кукленско шосе в Пловдив-бившия втори корус на Автоелектроника.Цените наистина са доста по-ниски, а и има по-голям избор./влиза се от задната страна на сградата-не работят в събота и неделя/
А ето тук са всички модели триколко на Чиполино:
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=139&type=2
Виж целия пост
# 12
Сега разбирам за този склад,мерси много за инфото,ще отида да проверя!
Виж целия пост
# 13
Бисерина,
моля те разпитай подробно кое колело до каква възраст и колограми се води (знам че имат такава категоризация). Искам да поръчам да ми вземат триколка, но не знам точно кой модел. На мен ми харесват триколките Чиполино и Мечо Пух, но не мога да преценя от сaйта им кое става и за по-едрички дечица, а и кое е по-удобно за родителя...Ако споделиш и цени, ще ти бъда много благодарна!
Виж целия пост
# 14
На сайта на Чиполино има посочени тел....аз току що разговарях отново с тях-много са любезни дамите по тел.....от триколката с дръжка Чиполино (най-изчистената) ще имат внос юни месец....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия