подарен парфюм

  • 576
  • 5
Здравейте , мъжа ми имаше рожден ден преди няколко дни и приятелите ни му подариха парфюм на DOLCE & GABBANA  но за съжаление миризмата въобще не му допада та исках да ви попитам вие какво правите с такива подаръци? Да се замени не става защото е разпечатан целуфана да се подари на някой пак не става поради същата причина ,да си седи така в нас просто няма смисъл а и място за неисползваеми предмети нямаме а на всичкото отгоре се оказа и доста скъп от което ни стана още по гадно защото приятелите ни са се изръсили яко за нещо което сега се чудиме какво да го правиме Tired
Виж целия пост
# 1
Подарявам го. Няма срамно, че е махнат целофана. Подарявам го на някой близък и казвам причината  Peace
Виж целия пост
# 2
Ето тук си разменяме такива парфюмми - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=46603.0
А класическия на DOLCE & GABBANA  на мен лично много ми харесва.  Peace
Виж целия пост
# 3
Подарявам го. Няма срамно, че е махнат целофана. Подарявам го на някой близък и казвам причината  Peace

Тези близки на които бихме моглида подариме разпечатан парфюм са същите които му го подариха а другите ни познати не са ни чак толкова близки.
благодаря ти все пак.
Биляна*  мерси за линка ами да ти кажа и на мен ми харесва но на мъжа ми изобщо дори казва че му става лощо от тази миризма.
Виж целия пост
# 4
Подарявам го. Няма срамно, че е махнат целофана. Подарявам го на някой близък и казвам причината  Peace

Тези близки на които бихме моглида подариме разпечатан парфюм са същите които му го подариха а другите ни познати не са ни чак толкова близки.
благодаря ти все пак.
Биляна*  мерси за линка ами да ти кажа и на мен ми харесва но на мъжа ми изобщо дори казва че му става лощо от тази миризма.


Е мъж ти няма ли някой приятел, дето да не е от кръга на тези, дето са го подарили? Всички ли се познават и знаят за парфюма? Ти нямаш ли някоя приятелка? Да ти кажа честно, по принцип, парфюм скъп така не се подарява. Вкусовете са толкова различни, трудно можеш да уцелиша така. Няма нищо лошо да кажете, че не му допада миризмата, защо да се измъчва. Абе ще измислите нещо.
Виж целия пост
# 5
да деиствително ,че е тъпо при положение че сме близки приятели от 100 години да дават толкова пари без да питат при положоние че други години винаги сме се разбирали предварително кой какво предпочита и така е било за рождените дни на всички ,но този път или са решили да го изненадат или незнам ама се получи кофти. На всичкото отгоре бяхме поканили почти всичките си приятели а парфюма го отворихме тоще там и тези който имаше варянт да не знаят за него УЗНАХА  Joy но нищо де не е кой знае какъв проблем ще го замениме Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия