Съсипах си панталона

  • 579
  • 8
Та така Cry
Взех си един панталон преди месец и явно като съм го прала от прахта е избелял на няколко места и сега е като на ивици #Cussing outПанталона е зелен,ама с ивици на бледо оранжево ве4е Twisted EvilА ина4е много си ме кефи и не ми се ще да го изхвърлям SadТа въпроса ми е:Мога ли да го боядиша?И какъв цвят да бъде newsm78
Виж целия пост
# 1
естествено- боядисай го, аз ги давам за боядисване, момичето ми казва дали ще стане и кои цвят ще се получи добре и не се ядосвайр избери си цвета според дрехите с които ще го носиш, аз колко дрехи съм съсипала с ютията- няма оправяне
Виж целия пост
# 2
Давам за боядисване в по-тъмен цвят, стават прилични.
Виж целия пост
# 3
Аз лесно ще го дам,ама незнам тук в нашия град къде боядисват дрехи Rolling EyesДнес ще разпитам и после ще докладвам Grinning

п.п.Сега се сетих,4е имам още два панталона Grinningкойто 4е бъдат боядисани Mr. Green

Ами,ако тук не боядисват дрехи Cryкакво да правя newsm78Сама дали ще мога да се справя с боядисването Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?
Виж целия пост
# 5
Къде си давате дрехи за боядисване? В химическо чистене ли?

До сега не съм боядисвала нищо Rolling EyesНо предполагам,4е може би боядисват в хими4еското newsm78
Виж целия пост
# 6
Те ще ти кажат какъв цвят може да стане. В краен случай и черен може да го направиш.
Аз съм носила дрехи за боядисване и става прилично. Продават и разни бои за дрехи, в краен случай ако нямате студио, където боядисват дрехи може и сама да опиташ, ако ти се рискува.
Аз където съм носила се води студио за боядисване на кожени дрехи, но боядисват и обикновени, има също химическо и шивашки услуги.
Виж целия пост
# 7
има и специални пунктове за боядисване на дрехи, но е възможно да ти откажат- не всеки вид плат търпи боядисване, защото се прави при висока Т, това ще преценят като  занесеш панталона
Виж целия пост
# 8
Ех,моми4ета Hugзлатни сте  bouquet
Като изляза след малко ще питам Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия