KAKVO 6TE KAJETE ZA KOZMETIKATA NA NIVEA?????

  • 1 891
  • 29
IDVA LIATO I SE 4UDA KAKVO DA KUPQ.VIE KAKVO 6TE KAJETE ZA NIVEA?
Виж целия пост
# 1
имам бодилосион на нивеа и съм доволна, сега гледам, че рекламират нов антицелулитен крем и мисля да го пробвам
Виж целия пост
# 2
Аз писах дипломна работа за рекламната политика на Нивея. И оттогава ползвам доста техни продукти. Все пак марката е със 100 годишна история. Продава се по целия свят. Продуктите им се тестват. Малкия го отгледах с техните бебешки продукти (само мокрите кърпички не ми харесаха), а и сега пак взех за новото бебе.
Виж целия пост
# 3
миналата година купих детски лосион със СПФ за деца който лекьосваше всичко, до което се допре, което окончателно затвърди нежеланието ми да имам нещо общо с тази марка  Naughty
Виж целия пост
# 4
За мен ползвам само шампоан и балсам. За Дияна - сапуни, бебешко олио, мокри кърпички.
Аз съм доволна от Нивеа.
Виж целия пост
# 5
Почти всички продукти ползвам и на Нивеа(мъж ми работи там),но не от всичко съм доволна.Ако имаш въпрос за някой конкретен продукт питай
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм много от нещата им за малката- кремчета за слънце и за вятър, бебешко олио, бебешки лосион, сапунчета. Много съм доволна. За мен Нивеа са качествена козметика на приемлива цена.
За себе си също съм ползвала много от продуктите им. Емоционално съм обвързна с крема в кръглата метална кутия. Помня как го купувахме от курортистите навремето, може би затова обожавам как мирише- връща ме в детството.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
от бебешката козметика определено съм много доволна, за себе си съм използвала крем за лице на нивеа визаж (не си спомням името  Embarassed) и също съм доволна, от слънцезащитните продукти нямам впечатления, шампоаните не ми харесват.
Виж целия пост
# 8
Не съм доволна от продуктите на марката, които се продават в България. Вземала съм си от Германия, дори от Гърция техни продукти - нямат нищо общо.
Виж целия пост
# 9
Почти всички продукти ползвам и на Нивеа(мъж ми работи там),но не от всичко съм доволна.Ако имаш въпрос за някой конкретен продукт питай

Какво ще кажеш за душгела, който е с масажиращ диск? И после като свърши, може ли диска да се сложи на друга туба? Мерси!  Hug
Виж целия пост
# 10
Почти всички продукти ползвам и на Нивеа(мъж ми работи там),но не от всичко съм доволна.Ако имаш въпрос за някой конкретен продукт питай

Какво ще кажеш за душгела, който е с масажиращ диск? И после като свърши, може ли диска да се сложи на друга туба? Мерси!  Hug
Ти сега ме хвана неподготвена. WinkНе съм го ползвала още този душгел.Сега ще го питам мъжо защо не ми е правил масажи в банята? Laughing
Виж целия пост
# 11
Почти всички продукти ползвам и на Нивеа(мъж ми работи там),но не от всичко съм доволна.Ако имаш въпрос за някой конкретен продукт питай

Какво ще кажеш за душгела, който е с масажиращ диск? И после като свърши, може ли диска да се сложи на друга туба? Мерси!  Hug
Ти сега ме хвана неподготвена. WinkНе съм го ползвала още този душгел.Сега ще го питам мъжо защо не ми е правил масажи в банята? Laughing

Е, масажира ли те мъжа ти?  Wink Blush Че го гледам, 9 лв. тоя душгел... много... ама като ми я влязъл в главата... Има ли смисъл? Води се за стягане на  кожата. Но после масажиращия диск може ли да се слага на друго шише или пък може ли да се прелива друг гел в това?
Виж целия пост
# 12
Цялото семейство ползваме козметиката на Нивеа и сме доволни. Аз не харесвам само шампоаните и балсамите им. Всичко друго, което съм купувала е добро.
Виж целия пост
# 13
ползвам мокрите кьрпички , бебешкият овлажняващ крам ( в синята кутия), шампоана . миналото лято децата мажех сьс сльнцезащитен лосион на нивеа. доволна сьм.
Виж целия пост
# 14
И в нашето семейство сме фенове на Нивеа. Ползваме почти всичко. А мъжа ми ползва крема-класика в сините метални кутии - преди време се обриваше след бръснене, но от както маже с крема -няма проблеми.
Сега рекламират лосион против целулит. Някой ползвал ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия