Подготовка за малкия човек

  • 70 719
  • 884
Здравейте  Hug Въпросът ми е колко време преди да раждането подготвяте стаята, по - специално дрешките на бебчо, кога ги перете  newsm78 половин месец да стоят прани в шкафа много ли им е  Laughing Как го правите вие?
Виж целия пост
# 1
Ние лично подготвихме стаята като влязох в девети месец. Дрешките ги изпрахме и изгладихме след като родих.
Виж целия пост
# 2
Няма проблем дрешките да стоят и 2-3 месеца в гардероба, аз съм ги прала януари и февруари, а по-големите размери чак сега започвам да ги обличам. Прала съм ги с бебешки прах без омекотител и още си миришат на чисто. Не съм ги гладила, за мен това е напълно излишно
Виж целия пост
# 3
А с каква прах сте прали? Аз съм се насочила към Бочко.
Виж целия пост
# 4
А с каква прах сте прали? Аз съм се насочила към Бочко.

Аз взех от дм, denk mit sensitive - без аромати е, така че дрешките не миришат на нищо освен на чисто
Виж целия пост
# 5
Аз 2 седмици преди раждането ги изпрах и изгладих. След раждането гладих още веднъж, два пъти, ама взе да не ми стига времето...а ги сушах в сушилня, така че започнах да не гладя.
Отначало ползвах Сано Максима, после го оставих в майка ми, да има там, когато ходим.
Пробвах бебешки ариел гел, ама нещо аромата на Ариел не ми допада, та смених на Персил синзитив, първо гел, после прах...
Ама бебешките при мен поне, не се справяха с петната, особено, като започнах захранването...и от скоро, вече на година и половина, не ползвам бебешки прах за пране.
Кошарата я сглобихме пак 2 седмици по - рано, а матрака си стоеше в найлона до деня на изписването. Тогава вече сложихме чаршаф, завивка, протектора за матрак.
Виж целия пост
# 6
Аз използвам Тео Бебе течен.
Виж целия пост
# 7
Бабите след раждането подариха основните дрешки и докато бях в болницата мъжът ми ги беше изпрал. Тео бебе ползвахме, то тогава май нямаше друго, хубав беше, после и нашите перяхме с него.
Легло, чаршафи - също тогава е сглобил и слагал.
Преди раждането нямах желание да се занимавам с нищо.
Виж целия пост
# 8
Значи общо взето всеки си ги прави както му е удобно Mr. Green.. как перете на ръка или пералня... За първото изпиране имам предвид. И за Бочко какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 9
Пералня. На ръка пък защо? Освен всичко друго машината по-добре се справя с изплакването, съответно няма опасност да остане препарат и да дразни кожата.
За Бочко - не съм им ползвала перилния, но като цяло съм доволна от марката, ползваме техни продукти, даже на море ходим само с техни слънцезащитни, всички, не само детето Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Пералня. На ръка пък защо? Освен всичко друго машината по-добре се справя с изплакването, съответно няма опасност да остане препарат и да дразни кожата.
Питам защото доста хора около мен ми казват че първото изпиране се правело на ръка,в пералнята имало мърсотия нз си кво..
Виж целия пост
# 11
А на второто изпиране вече я няма мърсотията? Laughing
Въобще не се връзвай на градските легенди Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Мисля, перална машина и персил сензитив Гел за пране. Peace
Виж целия пост
# 13
Мнооого благодаря  Hug и се успокоих за пералнята хаха няма да се мъча на ръка да търкам  Laughing
Виж целия пост
# 14
Мнооого благодаря  Hug и се успокоих за пералнята хаха няма да се мъча на ръка да търкам  Laughing
Не съм имала дете . Чакаме до ноември да се появи , но чисто като съвет - в ДМ има препарат който пускаш в пералнята и я чисти отвътре. Понякога и в Лидл пускат. Пуска се без дрегхи на по-висока температура само препарата . Така може да си спокойна че мръстотиите няма да отидат в бебешките дрешки ако те притеснява. Аз го правя това веднъж или 2 на година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия