Антицелулитен крем на NIVEA?

  • 16 256
  • 48
Здравейте, момичета!Имате ли вече отзиви за новият антицелулитен крем на NIVEA?
Виж целия пост
# 1
аз също се интересувам,ако може някой да каже и цена,че още не съм го виждала 
Виж целия пост
# 2
15 и нещо го взех преди 3-4 дни, но още нямам впечатления, гел е , леко се маже и малко охлажда. За сега толкова.
Виж целия пост
# 3
за 16 лв си го взех и вече 1 седмица се мажа. приятен е за мазане и ми харесва аромата му.
За ефект е много рано още да се говори
Виж целия пост
# 4
само на проблемните места ли се нанася или като боди милк?
Виж целия пост
# 5
Аз го мажа само по краката.
Виж целия пост
# 6
а някой да е усетил дали има ефект? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Ефекта ще се види след около месец, поне при другите кремове е така.
Смятам да си го взема, имам да коригирам някои места по краката Sunglasses
Виж целия пост
# 8
аз днес си го купих и момичето в аптеката каза че и тя го ползва и че от всички неща това имало най-бърз ефект при нея,защото аз я поразпитах и за другите неща:) също така си купих neutrogena 2 in 1 и едно кремче акнедерм,което ще е за екстремни ситуации за пъпки:) това е-ще пиша задължително за резултат
Виж целия пост
# 9
и аз си го взех за 16,00 лева! според мен има бърз ефект, дано и да е траен! Съчетавам го обаче с гимнастика! Единственият недостатък за мен е че ми става студено 2- 3 часа след като се намажа
Виж целия пост
# 10
момичета, а има ли кофеин в него, прочетете, моля ви, на опаковката, че кърмя  Tired Face
Виж целия пост
# 11
blondinka, няма кофеин!

Основната съставка е Л-карнитин
Виж целия пост
# 12
Кофеин няма, но не съм убедена, че Л- карнитина е подходящ при кърмене.
Виж целия пост
# 13
Аз съм ползвала антицелуитния гел "Нова фигура" на д-р Тайс,на билкова основа е и може да се ползва по време на кърмене.При мен има ефект.Много съм доволна.Сега след раждането мисля пак да го ползвам.Освен това е и на много достъпна цена -7-8лв.
Виж целия пост
# 14
Днес една приятелка си беше купила за 9 лв. нов душ-гел на Нивеа против целулит, с масажор, много симпатично изглеждаше, дано има и ефект. Ако някой тук го е пробвал, нека сподели  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия