Шшшшш, тихо! Някой сънува... Някой мечтае!

  • 10 512
  • 123
# 15
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?    - Смятам за нормален бюджет до 50 лв.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?    - Не,точно защото е спално бельо!
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?     - С най-голямо удоволствие.
Виж целия пост
# 16
Още от бебе привикна с чувалче, много е шавлиша и това е спасението Wink. Имаме си и зимно и пролетно, винаги така спи. Не бих ползвала втора ръка спално бельо.
Идеята за надпис на името е чудесна! Индивидуално, направено специално за детето..... и то ще се чувства специално! Hug
Мисля че, 50-100лв. бих отделила за покупка.
Виж целия пост
# 17
Държа на високото качество при избора на спално бельо за децата, затова нямам точно определен бюджет.
Редовно използваме спален чувал, но неупотребяван. Идеята за чувалче с отвори за крачетата е страхотна.
Персонифицирано спално бельо с името на детенцето е много свежо хрумване-подходящо за подарък или просто, за да доставим радост на малкото човече.
Виж целия пост
# 18
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50-70 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Най-голямата и средната са ползвали до почти 4 годишна възраст спални чували ... Купувани за тях и то с порастването са купувани и по-големи размери. Най-малката не можах да я приуча да спи с чувал Sad Много ми се иска, но е непреклонна Simple Smile

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, би било опит за най-малката, за да я привикна да използва такова Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
-50 лева

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
- Не съм ползвала чувалче от друго дете за моето.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
- Да, идеята ми се струва доста интересна. Особено подходяща според мен е и при посещаването на детска градина в която спалното бельо се носи от вкъщи.
Виж целия пост
# 20
За спално бельо никога не съм имала ограничение в бюджета. Но си признавам, че не знаех, че не бива да се разменя. За малкото дете не съм купувала, ползвах комплекта на баткото. Спално чувалче ползвам предимно в по студените месеци, за летните не ми се получава. Малкия все се изпотява и не спи спокойно.
Виж целия пост
# 21
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Ако под спално бельо се разбира горен, долен чершав и калъфка - мисля, че бюджет от 50 - 60 лв. е приемлив.
Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Имам и купени имам и взети от приятел спални чувалчета - никога не съм се замисляла върху гореизложеното.
Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Да, идейно е.
Виж целия пост
# 22
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
За единичен спален комплект бих отделила до 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не сме използвали спално чувалче, тъй като синът ми не можа да свикне да спи с такова. Бях купила новичко, но го използвахме броени пъти.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се, би било чудесен подарък!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 23
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?
Около 50 лв. отделям за качествено детско спално бельо.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?
Не.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?
Разбира се!
Виж целия пост
# 24
1.За спален комплект бих дала до 50лв.
2.Повечето хора смятат,че не е хигиенично да се ползва спално чувалче от друго дете,но аз съм ползвала...За голямото ми дете съм купувала всичко ново,но за малкото -ползвам нещата от батко.Подарявала съм и на познати наши чувалчета,и те са били доволни.Особено много харесвам видовете с "крачета"
3.С удоволствие бих подарила персонализиран спален комплект.
Виж целия пост
# 25
Нямам строго определен бюджет, важното  е освен материята да е хубава и на детето да му харесва.
Не съм ползвала спално бельо от познати.
Идеята за комплект с име на сина ми е чудесна.
Виж целия пост
# 26
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето? - до 50 лв.

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо? - Не и определено не бих ползвала.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име? - Да, това е страхотен подарък.
Виж целия пост
# 27
Какъв бюджет бихте отделили за качествено спално бельо за детето?

 - Бих могла да отделя до 100 лв

Ползвате ли чувалче, назаем от приятел, и знаете ли, че не бива, тъй като е спално бельо?

- Да, ползвахме останало от брат ми. Не виждам никакъв проблем в това.

Бихте ли подарили спално бельо на детето с неговото име?

- Да, много обичам персонализирани подаръци.
Виж целия пост
# 28
Нямам определен бюджет за спално бельо. За малкото си дете го уших сама.
Ползвам и чуждо, като ходя на почивка не си нося чаршафите. Чувалчета съм купувала много, и съм подарявала. При положение, че имам поне по два+ за сезон състоянието им след умаляване е било перфектно. Имам и един подарен. Нямам проблем с разменянето, защото го правя с много близък роднина.

Щеси позволя съвет тъй като сте производители - и по-големите деца също използват чували. Ако предвидите по големи размери би било чудесно.
Виж целия пост
# 29

За спално бельо на сина ми, който все още спи в кошара,купувам компекти от ранфорс от порядъка на 30-40лв.
Купих му чувалче, не желаеше да спи в него. Дадоха още два модела, но и тях не хареса.
Спално бельо с името на детето е страхотен подарък, с удоволствие бих го поарила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия