Желанията, като подредим - към гнездото с надежда ще летим.

  • 105 654
  • 808
 

Ученик с по-нисък бал не може да измести ученик с по-висок бал, дори вторият да е посочил на стотно място това, което първият е посочил на първо.




Резултатите от първо класиране ще бъдат обявени на 27 юни 2017 г.
Приемане на документи за първи етап на класиране: от 16.06.2017 г. до 22.06.2017 г. включително
Скрит текст:
с работно време от 08:00 часа до 18:00 часа всеки работен ден и от 09:00 часа до 13:00 часа в почивните дни;




Виж целия пост
# 1
 Hug
И ние ще летим към гнездо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Малко остана! Успех на всички!
Виж целия пост
# 3
Успешен полет на всички деца newsm10
Виж целия пост
# 4
Много успехи на децата  bouquet
Виж целия пост
# 5
Амбър, благодаря за темата. Как са нещата при вас?

Предстои една спокойна откъм седмокласни емоции седмица.

Оказа се, че не съм разбрала добре кое е второто желание и съм разменила местата на две гимназии.
Подадох електронно заявление и съм много доволна, че имах тази възможност.
Виж целия пост
# 6
Аз докато си пусна тазсутрешното мнение и хоп- нова тема.
Мерси Амбър!  bouquet

Аз от преди седмица нахвърлях един списък с желанията според това дето младежа беше казвал ,че има като мераци. Вчера го хванах да седне и да ги прегледа и пререди ако има промени. Днес мисля да го накарам пак да погледне и да каже дали това е окончателно. Преди да подадем искам и аз и той да сме убедени, че това е правилната подреба. Става въпрос за желанията след 4-то защото преди тях са ясни от много отдавна.
За самото подаване за сега клоня повече към електонното. За единия подпис не ми се вижда оправдано да давам възможност на друг да ни реди желанията.
Виж целия пост
# 7
Амбър, благодаря за темата. Как са нещата при вас?

Предстои една спокойна откъм седмокласни емоции седмица.

Оказа се, че не съм разбрала добре кое е второто желание и съм разменила местата на две гимназии.
Подадох електронно заявление и съм много доволна, че имах тази възможност.
Няма какво да ги мислиш вторите желания.  Hug
Моят е от сутринта на състезание по ориентиране в училище. Обикалят като коне из цяла София в търсене на улики.  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Мерси за новата тема, Амбър! Да попитам: Нали не е само при мен това, че не е въведена оценката от свидетелството по II-ри чужд език( в нашия случай немски)? Вярно, не играе никаква роля, но все пак да питам.GrinInnocent
Виж целия пост
# 9
Призма, какво сте подали като второ желание няма никакво значение във вашия случай!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Амбър,  bouquet
Виж целия пост
# 11
Да се запиша и аз в новата тема, за която благодаря на Амбър  bouquet
Не сме се записали още, планираме да е в понеделник на място в училище. Още бистрим реда на желанията.
Към майките от Варна  - с бал 400 т. приблизително колко желания трябва да напишем, за да сме спокойни, че ще бъде приета някъде щерката? Докъм 25 ги измислихме, но оттам нататък направо не знаем какво да пишем  newsm78
Виж целия пост
# 12
Ирина, какво е това състезание? Днес има ОМТ и се провежда и в английската гимназия. Да не би да ескортират мъниците от едното до другото училище  Simple Smile Шегата настрана, но като гледам броя кандидати, до година-две ще стигнат 10% от съответния випуск в София.
Виж целия пост
# 13
Ирина, какво е това състезание? Днес има ОМТ и се провежда и в английската гимназия. Да не би да ескортират мъниците от едното до другото училище  Simple Smile Шегата настрана, но като гледам броя кандидати, до година-две ще стигнат 10% от съответния випуск в София.
Свършило е вече. Като се върне Павел, ще го разпитам. Но не ще да са ескортирали само мъниците, защото по едно време бяха на централна гара. Освен да са окупирали и други училища с това ОМТ.  Wink
Иначе, и аз се замислих за набор 2008. Сигурно желаещите ще са около 1000. Освен това, децата от набора на Ради ходят на курсове от ДГ или най-късно от втори клас. Той още не е почнал. Доста напрегнато ще ни бъде след 2 години.  Laughing
Виж целия пост
# 14
И аз тук с все още неориентирана кандидат-гимназистка...
Някъде четох, че може и в почивните дни  да се подават заявленията и бях решила днес или утре да отидем семейно...  Laughing  но по последна информация не може в почивните дни.
И май ще изчакам последните дни и ще подам онлайн.
И да попитам за езиковите гимназии - ако в 8 клас изучават само езиците интензивно, това означава ли, че другите предмети като математика, химия, биология и т.н. ще ги учат до 12 клас включително?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия