Лакове за нокти - 111

  • 82 286
  • 738
# 30
Благодаря за темата!

Любим корал - една крадена снимка Simple Smile
Виж целия пост
# 31
Момичета, как борите замърсяването на пясъчните лакове ден-два след нанасяне? Имах такъв пясък на Перфект, точно коралов цвят, но отгоре много бързо ставаше сиво-черен по грапавините, и не можех да го измия по никакъв начин.
Виж целия пост
# 32
Любимите ми корали: PERFECT 233 и един в оранжевата гама, номер 67.
Виж целия пост
# 33
Минах през магазинчето днес и за моя изненада има още останали от лаковете на еси .
Взех си тези неща Simple Smile

essie bachelorette bash
 
Frock 'N Roll

и най накрая го намерих да го пробвам  Simple Smile

Виж целия пост
# 34
Момичета, как борите замърсяването на пясъчните лакове ден-два след нанасяне? Имах такъв пясък на Перфект, точно коралов цвят, но отгоре много бързо ставаше сиво-черен по грапавините, и не можех да го измия по никакъв начин.
Аз слагам най-обикновено прозрачно Габрини отгоре. Пясъка не си губи ефекта, мислех, че ще се изглади, но не. Държи доста прилично и нямам проблем със замърсяване.
Любимо коралово ми е пясъка на Перфект S58, който е по-скоро оранжев неон. И е единственото ми в тази гама. Подарък ми е от колега  Grinning Нося си го лятото, други в подобен цвят не съм купувала. На мен ми дай нюдове  Mr. Green Майка ми ме пита пак ли си с "безличен" лак...
Виж целия пост
# 35
На мен ми дай нюдове  Mr. Green Майка ми ме пита пак ли си с "безличен" лак...
Joy аз съм същата - нюдове,  класически френски маникюр, а в пристъп на много смелост - златни (пясъци)...
(снощи пак закупих един любим нюд - Rimmel 60 sec Caramel Cupcake - него го разреждам или покривам с едно странно Essie - 961 Sequin Sash, което е прекрасно в шишето, но не толкова на моята ръка. Резултатът от бъркоча е страхотен, нежен, естествен и стилен!)
Скрит текст:


Агент, червеното за мен е универсалният цвят, който ходи на всякакви ръце Simple Smile.
Изнамерих стара снимка на червената баронеса, но снимката не отразява цялата му красота.

Прекрасен маникюр и цвят и любимата ми форма нокти, Kikamora  Heart Eyes

Ивченце - свалих ти шапка на колекцията Simple Smile)
Виж целия пост
# 36
Благодаря за новата тема bouquet bouquet bouquet
И поздравления за всички показани прекрасни маникюри smile3501
Любими, макар и много рядко ползвани напоследък, корали:
Korres Coral Pink 43
Скрит текст:
OPI My Chihuahua Bites
Скрит текст:
OPI Cajun Shrimp
Скрит текст:
Revlon Parfumerie Nail Polish Ginger Melon
Скрит текст:
Golden Rose Color Expert №54
Скрит текст:
Не знам дали ще намеря Shellac Red Baroness, но го искам, както и Essie Bachelorette Bash, ама много Mr. Green

Виж целия пост
# 37
Здравейте Simple Smile, аз съм само от четящите и сега като видях в последно време толкова красоти реших, че и аз трябва да почна и затова ще си задам един въпрос, който май не е много за тук. Проблема ми е, че нокътя се отлепва доста надолу от пръста, а аз по-принцип не държа дълги нокти, защото не ми е удобно, а и това се получава само на определени пръсти. Какво мога да направя, за да не се получава?
Виж целия пост
# 38
Криси, 28 Taupe league е номера на Catrice. Не знам тези дни ще успея ли да го сложа, затова ето една снимка от нета.



Аз го виждам леко по-лилавеещ/мауви, а тук на снимка ми кафенее повече. Може и от монитора да е.
Виж целия пост
# 39
Здравейте Simple Smile, аз съм само от четящите и сега като видях в последно време толкова красоти реших, че и аз трябва да почна и затова ще си задам един въпрос, който май не е много за тук. Проблема ми е, че нокътя се отлепва доста надолу от пръста, а аз по-принцип не държа дълги нокти, защото не ми е удобно, а и това се получава само на определени пръсти. Какво мога да направя, за да не се получава?
И аз имам такъв проблем на палците понякога, през няколко години и не мога да разбера от какво е. Ходих по лекари за гъбички, лекувах на своя глава с течност Exoderil под нокътя вкарана със спринцовка - не са гъбички. Просто живеца се отлепя надолу и като закача нокътя някъде рязко макар и къс, аз също не държа дълги, ме боли. Много рядко се случва и на единия показалец, но не и на другия.
Виж целия пост
# 40
Точно днес така ми се отлепи нокът от живеца,на палеца. На мен ми се случва от доста години. Никога не съм се замисляла от какво може да се получава,всеки път решавам,че съм се ударила някъде.
Виж целия пост
# 41
И аз го имам от време на време този проблем, на различни пръсти ми се появява... Нямам идея от какво е, но сякаш се оправя от самосебе си Laughing

Измислих си любим корал, макар че май всеки има различно понятие за този цвят  Laughing Номерът е 22.
Виж целия пост
# 42
Ето го моя любимец със и без светкавица. Всъщност имам друга коралова любов,но за съжаление беше преди много години,ходех на маникюр тогава,едно ОПИ Heart Eyes още страдам по него. Но сега видях по горе показания  MY CHIHUAHUA BITES,и започвам да се чудя дали пък не беше той newsm78
Арабеск,на мен това 22 ми стоеше толкова грозно на ръцете,че го подарих на сестра ми,която е една идея по бяла от мен. Страдам още по него  Blush
Чаровна,завидях за новите Есита.Чудесни са bouquet
Виж целия пост
# 43
Точно днес така ми се отлепи нокът от живеца,на палеца. На мен ми се случва от доста години. Никога не съм се замисляла от какво може да се получава,всеки път решавам,че съм се ударила някъде.

Може да ви се отлепят така от липса на витамини, например А или Е. По въпроса за коралите - в момента имам само един - Flormar 408 Rose Classic и си го харесвам много, нямам любим. Обаче от показаните дотук си харесах поне 5 и май скоро ще имам доста повече.
Виж целия пост
# 44
При мен отлепване на живеца от страни на ноктите се получава при дълъг маникюр - много болезнено и колкото е по-дълъг нокътя повече задълбава. От както маникюра ми е къс нямам такъв проблем.
Ноктите ми са много твърди - може и от това да се отлепят така....

Аз съм на вълна мента Heart Eyes Golden Rose Color Expert 67

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия