Колко време човек се възстановява след пневмония?

  • 1 955
  • 2
Преди месец имах двустранна бронхопневмония и малък излив в единия дроб.Уж всичко свърши, пак ме снимаха и не виждат проблеми, само че мен си ме болят дробовете. Задъхвам се, не ми стига въздуха, имам усещането че някаква буца е заседнала в гърлото ми. Снощи бях на едно малко по-задимено място, след което имах чувството че ще умра. Просто щях да се задуша.
Та искам да ви попитам колко време човек се възстановява от пневмония, нормално ли е това да ми се случва месец след като съм се излекувала? Знаете ли за някакви пречистващи дробовете лекарства и имуностимуланти? Или пък някои добри санаториуми?
Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
А каде те боли та мислиш че те болят дробовете.Иначе въэстановяването след пневмония е доста дълго.Трябва да се приемат имуностимуланти и силна храна
Виж целия пост
# 2
 Sad
Ами точно в областа на дробовете е това напрежение. И то повече дясната страна. Но не е толкова болката колкото недостиг на въздух и това усещане за буца в гърлото или все едно си бягал много дълго време.
Дано не звучи глупаво моята тема, но толкова много се бях изплашили че сега ме е страх да не ме повтори пак. Confused
А и се умирало чух при невзети мерки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия