свиждане в Св. София?

  • 618
  • 5
кога е то? делничните и почивните дни еднакво ли?
Виж целия пост
# 1
Мъжът ми и майка ми идваха по всяко време, аз излизах при тях пред родилното отделение, никога не са ги връщали.
Виж целия пост
# 2
Мъжът ми и майка ми идваха по всяко време, аз излизах при тях пред родилното отделение, никога не са ги връщали.

Абсолютно вярно. Само понякога следобед мрънкат, ако се вдига много шум, но иначе по всяко време могат да идват - пред вратата на родилното има пейки, а може и по всяко време да слезете до кафето или на двора. Официално мисля, че е от 16 до 18 ч. и само в почивните дни след 18 ч. - 18:30 ч. от охраната настояват близките да си тръгнат, за да могат да заключат. Също така, по всяко време могат да дойдат да ти донесат нещо, но е добре да ти звъннат по гсм-то, а не по звънеца и да излезеш да си го вземеш.
Виж целия пост
# 3
При мен идваха по всяко време.Предварително бях предупредила за часовете на хранене на бебето,за да не ме безпокоят по това време.
Виж целия пост
# 4
За ВИП-овете официално беше от 13 до 18, еднакво за делник и празник, мисля... но нямаше проблем и през останалото време.
Виж целия пост
# 5
Vanillaice,
кога ти е терминът, записа ли се вечер в Света София или още не знаеш къде ще се ориентираш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия