Ходите ли на козметик и за какви процедури?

  • 5 175
  • 66
 Прави ми впечатление, че много жени очакват,например с една лифтинг терапия да заличат 10години небрежно отношение към себе си или с едно "вълшебно" хапче да свалят излишните килограми.
Любопитно ми е за какви процедури посещавате козметичките си и колко често?
Виж целия пост
# 1
Само за почисване на лицето Embarassed
Виж целия пост
# 2
Още по-зле ConfusedХодя само на кола маска и все се каня да си изчистя лицето, че от бала си не съм го чистила при професионалист, ама.....
Виж целия пост
# 3
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed
Виж целия пост
# 4
Почистване, масаж и хидратиране - обикновено й отнема на козметичката ми около час и половина и слага доста неща върху лицето ми - тя си знае какво точно Embarassed, важното за мен е, че резултата ми харесва Laughing
Виж целия пост
# 5
Почистване на лице.
Виж целия пост
# 6
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed

Ох и аз така.Много ми се иска да си ходя редовно на разни процедури за лицето,ама не мога да засеча графиците.
Виж целия пост
# 7
 Не бих позволила някой да ми " стиска" лицето , предпочитам добра маска и масаж , естествено епилация , солариум  , аромотерапия и ... това е май  Peace
Виж целия пост
# 8
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed
Тоже. Обезкосмявам се сама, маски всякакви и прочие разкрасителни - в домашни условия, защото мога.
Виж целия пост
# 9
Кола маска, почистване на лице 2 пъти годишно- пролет и есен и веднъж съм ходила на целутрон.
Виж целия пост
# 10
и аз сама вкъщи се почиствам; ходя на сауна за отпушване на всички пори в много краен случай; нямам доверие на никой козметик
Виж целия пост
# 11
И аз ходя на козметик за кола маска на триъгълника и 1/2 крака.
Виж целия пост
# 12
Не, не ходя на козметик. Процедурите си ги правя сама.
Виж целия пост
# 13
И аз ходя само за кола маска и то само на триъгълника. Embarassed

И аз така. С другите процедури се справям сама. Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Не, не ходя на козметик. Процедурите си ги правя сама.
newsm10
Или пък се събираме с приятелки с женски списания и козметика и ... почва разкрасяването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия