Да си похваля гарджетата

  • 1 764
  • 38
Ами само това искам, да си ги похваля.
Камен днес получи грамота - трето място на международния математически турнир "Европейско кенгуру". Състезанието се провежда в един и същи ден и час в цяла Европа и децата решават едни и същи задачи. Така че - на европейско ниво сме!
Сашко днес взе първия си хонорар като репортер в младежко тв предаване. Първите самостоятелно спечелени пари. Ето кой ще ме храни на стари години!
Мика е изкарала 91% на Националната олимпиада по руски. За награда Лукойл ги изпраща за една седмица в Санкт-Петербург. Ще хванат точно белите нощи. Страхотно!
Е как да не се похваля?
Виж целия пост
# 1
БРАВО!!! smile3501 Все такива неща да се чуват.Да са ти живи и здрави и на старини добре да те гледат Hug
Виж целия пост
# 2
Браво!!! Да са ти здрави и все така да те радват Grinning
Как възпита такива деца? Аз с едно не мога да се справя качествено, пък ти с 4 Grinning Браво и на мамата  bouquet
Виж целия пост
# 3
а Борис newsm78  Joy

браво! пожелавам ти винаги да се гордееш с децата ти!
Виж целия пост
# 4
Честито  bouquet да са живи и здрави и да продължават с успехите и радостите newsm51
Виж целия пост
# 5
Ама то си е отвсякъде за хвалба! Върха са, нямам думи! И вие с баща им сте върха! Сигурно усещането е страхотно. Заслужавате всички да си спретнете малко празненство за награда.

Изобщо вие сте ходеща реклма защо е добре да имаме много деца. Искам и аз  Grinning Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Благодаря на всички!

Изобщо вие сте ходеща реклма защо е добре да имаме много деца. Искам и аз  Grinning Heart Eyes

Колко му е! Само не го казвай на мъжа ми, че веднага ще си предложи услугите! Rolling Eyes


Бобо е в затишие. Ш-шт! Че в момента е на фаза, в която не знам какво ще му хрумне. Thinking
Виж целия пост
# 7
Браво .
Благородно ти завиждам  Embarassed .
Виж целия пост
# 8
Браво! PeaceА мога ли да ти пратя и моя хубосник за малко часни уроци,че мноого го мързи да учи!
Виж целия пост
# 9
Браво! Все така да продължават да те радват децата Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Хей,Цвета,вече не се изненадвам от подобни новини от вашето семейство. smile3501 newsm74
Страхотно се справят децата ви!
Да са ви живи и здрави и все такива постижения да имат!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Браво!!!
Това наистина е основателен повод да ги похвалиш!!!
Ти си майка - героиня Wink, щом успяваш да възпиташ така качествено децата си  bouquet!!!
Виж целия пост
# 12
Браво!
Да сте живи и здрави всички и да се радвате много.
Виж целия пост
# 13
браво!!!   я издай тайната,как се възпитават умни и у4енолюбиви деца?
Виж целия пост
# 14
Браво на децата! newsm74
Браво на мама и тати, че са отгледали такива умни и добри деца! smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия