Psoriazis Vulgaris - kak se lekuva?

  • 430
  • 1
Mili mami,
Ot izvestno vreme 4eta s goliam interes va6iat forum, no vse o6te ne sam se registrirala. Ne znam dali temata e za tuk, no 6te me izvinite – o6te sam nova:-)
Stava duma za Psoriazis Vulgaris. Majat mi ima takiva petna – “oazis4eta” na niakolko mesta po tialoto – zad u6ite, na laktite, na krasta otzad, a sega se poiavi i na ednata mu dlan. Zna4i, kato kazvam psoriasis, ne si predstaviaite tezi ujasii, deto gi pi6at po knigite; pri nego tova e mnogo leka forma, no vse pak adski uporita – ne6to kato li6ei4eta, obelena izprahnala koja, tova e.
Problemat ne e nov. Opitvahme se da go lekuva o6te v Bulgaria, no osobena polza niama6e. Izpolzvahme “Lorinden” – pone namaliava6e 4erveninata i sarbeja.
Ot niakolko meseca sme v Canada i se 4udim kam kogo da se obarnem za pomo6t. Edin dermatolog ni kaza, 4e takova 4udo ne e vijdal, a drug – 4e niama lek. Pove4eto mi poznati tuk tvardiat, 4e kanadskite doktori ot ni6to ne razbirat…
Ne 4e predi ima6e razre6enie, no ponepsoriazisat si stoe6e samo v tezi oblasti. A otkakto sle tuk 9ot studa li, ot 6to li) samite mesta se razrastvat, a posledniat mesec se poivi i novo petno na dlanta mu.
Seriozno sam se pritesnila. Molia vi, daite niakakav savet – de da znam ve4e, ako 6tete I niakoia babina recepta. A ako ima mami ot Canada, napravo da mi prepora4at lekarstvo ot tuka6nite apteki.
Blagodaria vi predvaritelno!
Виж целия пост
# 1
Ne se lekuwa.Zabolqwaneto e nelechimo!!!.Ima mnogo neshta koito trqbwa da znaesh, mnogo POLEZNA informaciq ima na tozi link: forum.all.bg/showflat.php?Number=79220
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия