Какво носехте за раждане в АГ Варна?

  • 666
  • 5
Мили мами,
Предстои ми скорошно раждане, но съм объркана какво ще ми трябва за родилното в АГ Варна. Например някои казват, да си взема 2 нощници, а други, че там давали?!? newsm78 Какво и по колко смятате, че ще ми е нужно?
Предварително ви благодаря за съветите Hug
Виж целия пост
# 1
Защо не отидеш на място да попиташ.Аз раждах на ВИП етажа и си носих една нощница и една пижама,документите с направлението за раждане,тоалетни принадлежности(четка,паста,шампоан,сапун,балсам и т.н.)лъжица,вилица,чашка,един чифт чорапи,връхна дреха(раждах септември).За бебо един пакет памперси от 2-5 кг,пет к-та пелени,мокри кърпички,залъгалка,дрешки.И още много работи ама като се сетя ще пиша
Виж целия пост
# 2
Защо не отидеш на място да попиташ.Аз раждах на ВИП етажа и си носих една нощница и една пижама,документите с направлението за раждане,тоалетни принадлежности(четка,паста,шампоан,сапун,балсам и т.н.)лъжица,вилица,чашка,един чифт чорапи,връхна дреха(раждах септември).За бебо един пакет памперси от 2-5 кг,пет к-та пелени,мокри кърпички,залъгалка,дрешки.И още много работи ама като се сетя ще пиша
Е, нали е ВИП  newsm78 Леле, много натурии, бе.
Виж целия пост
# 3
Аз раждах в края на 2004г., със секцио. Носех си 1 нощница, документите за самото раждане, прибори, тоалетни принадлежности, превръзки (2 пакета нощни), тоалетна хартия (!!!), лигнин (1 пакет - отначало това ми слагаха вместо превръзки - не знам как е за нормалното раждане, а и после при цеденето), силиконови зърна за кърмене, помпичка.. За бебка - лекарката ми беше казала нищо да не вземам предварително - имат памперси (Newborn на Pampers), просто ме помолиха да ми донесе съпруга, за да си попълват бройките. Т.е. памперси, кърпички, биба, дрешки - бяха ми донесени в последствие, след раждането. Може би е важен момента, че нямаше проблеми съпруга ми да влиза - лекарката беше уредила нещата, та не знам как е по принцип с достъпа за тати. Изрично ме предупредиха за багажа - да си го пазя! Ако се сетя още - ще пиша! Успех! Леко раждане! И да се похвалиш след това!!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз раждах там през февруари. Още като те приемат ти дават 1 списък с необходимите неща за манипулациите. Освен това памперси, мокри кърпички, 3-4 комплекта пелени, ако искаш да ти го повиват, може и дрешки, но трябва сама да си го обличаш, одеалце, залъгалка. Аз си носех дори печка, че парното ту работеше, ту не. Сега е по-топло, ще прецениш на място. Помпа за кърма, 2 нощници, лигнин, аналгин за болката от шевовете, бивацин. Мобилен телефон или фонокарта (на стълбището има телефон). Останалото другите са го написали. Ако се сетя друго, пак ще пиша. Hug
Виж целия пост
# 5
Благодаря за съветите, момичета newsm51
Всъщност може да ви се струва малко прибързано моето питане, но ми се искаше да съм максимално подготвена. Нашият татко е в чужбина и може би няма да успее да се прибере за раждането, а на роднини трудно мога да разчитам, защото са "много заети" с работата си Mr. Green На всичкото отгоре ми откриха високо кръвно и ме изплашиха, че може да е прееклампсия, така че можело да родя всеки момент  no
Затова ми се искаше да натъпча всичко в чантата пък да става каквото ще /само бебко да е жив и здрав Praynig/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия