Марина Спорт и 1вото писмо на моята щерка

  • 1 023
  • 6
Днес Дияна получи писмо, 1вото си писмо  Joy от Марина Спорт, адресирано лично до нея Simple Smile Данните са взети от градината.
Марина Спорт по принцип им организира спортните мероприятия в градината.

http://marinasport.net/

http://marinasport.net/All_What.htm
Цитат
Природа, спорт, смях и приключения
Пет дни от седмицата - от понеделник до петък-от 8.30 до 16.30 ч /през месеците юни,юли и август/-възможност на децата да се включват в различни видове спорт, да придобият умения за адекватно поведение в планината и нейното опазване.
...
Цена за 5-дневна програма - 65 лв. /Включва транспорт, обучение, такса басейн, помощни материали и застраховка/
Тръгване - от паркинга пред централния вход на стадион Васил Левски в 8.30ч. Връщане в 16.30ч. на същото място.
Срок за записване - 10 дни преди началото на програмата..
Само при мен цената в писмото е 70лв.

Цитат
Летен лагер в Приморско
...
Цена на лагера-160 лв. /Вкл.спане,храна,застраховка.Цена на транспорта-54 лв./София-Приморско-София/и по време на екскурзиите. Заявка за участие в лагера до 30 май 2005 (местата са ограничени).
     
Начална дата - 18-25 юни 2005 г.
1ва смяна на лагера - 7ми Юни - 16ти Юни '06
Цена - 210 лв /Вкл. 9 хранодни, застраховка, обучение, анимация. Цена на транспорта - 60 лв. София-Приморско-София, и по време на екскурзиите.

2ра смяна на лагера - 24ти Юни - 1ви Юли '06
Цена - 186 лв /Вкл. 7 хранодни, застраховка, обучение, анимация. Цена на транспорта - 60 лв. София-Приморско-София, и по време на екскурзиите.

Детски лагер в Равда 16 - 24 Юни 2006

Цитат
За децата, които искат да спортуват повече предлагаме и лагер на морето със спортна насоченост. Ще бъдем настанени в базата на НСА (стаи с 2 и 3 легла), която е разположена на брега на морето (на 1км от Несебър и на 1.5км от с. Равда) и разполага със собствен плаж, футболно игрище и тенис корт.
Програмата включва плуване з начинаещи и напреднали, щафетни игри, футбол, бадмингтон, тенис. При желание срещу допълнително заплащане децата могат да направят първите си стъпки във ветроходството, гребането и риболова.

Цената на лагера е 260лв и включва 8 пълни пансиона, обучение, спасител, медицински персонал, застраховка, транспорт, спортен аниматор и педагог.

Цитат
Детски приключенски лагер - Банско
...
Цена:170лв. /Включва: храна, спане, застраховка, транспорт и помощни материали./
При мен цената е 180 лв.

Цитат
Детска "археологическа експедиция - По следите на Траките"
1. Петдневна екскурзия до гр. Шипка, от 3ти до 7ми Юли 2006.

Ще се посети гробницата на тракийския владетел Севт III "Голямата косматка". Ще се види къде е намерена златната маска на тракийския цар Терес, ще се изкачи връх Шипка и ще се посети паметника-костница на загиналите руски войни.

Децата ще бъдат настанени в гр. Шипка.

Цена на лагера - 180 лв (включва храна, спане, застраховка, обучение, помощни материали, транспорт, специалист - педагог).

2. Петдневна детска "археологическа екцпедиция" от 10ти до 14ти Юли до Свещения град на Траките Перперикон (край гр. Кърджали( и Храма на Орфей - с. Татул

Лек планински маршрут до пещера "Утробата", разходка с корабче в яз. Кърджали.

Цена на лагера - 180 лв (включва храна, спане, застраховка, обучение, помощни материали, транспорт, специалист - педагог).

Заявка за участие в лагерите - до 20ти Май 2006та г.

За записване и по-подробна информация
тел. 9813479
моб. 0889/250465
адрес: София, ул. Хан Аспарух 66, ет. 2
www.marinasport.net
e-mail: msport@abv.bg

Дано съм била полезна на някой с тази информация. И сорри ако съм напраила правописни грешки, гроги съм.
Аз се замислям да пратя Дияна на море.
Виж целия пост
# 1
Забравих да пиша - за лятната програма - тази форма е подходяща за деца от 5 до 11 годишна възраст.

Та мамите от София, които се чудят какво да правят с децата през лятото...
Виж целия пост
# 2
Ползвахме ги миналото лято и сме доволни (само за в София). За лагерите май трябваше да са поне на 7 години. Това лято може и по-малки да ги вземат, знам ли.
Виж целия пост
# 3
още една добра дума за марина спорт! виктория две поредни лета посещаваше заниманията им в софия.
Виж целия пост
# 4
Точно оня ден се чудих коя от фирмите, където имаха училища на Алеко, организираха разни летни забавления  newsm78
Мерси  Hug
Виж целия пост
# 5
Добри са  Grinning
Виж целия пост
# 6
Уф, и от мен голямо благодарско, че моят първокласник не знам какво ще го правя след 24-ти май ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия