С какво да лекувам раничка от пиърсинг на пъпа?

  • 1 116
  • 5
От както си пробих пъпа имам проблеми. Явно не понесох обицата, направих възпаление. Упорито я носих и пръсках с някакъв антибиотичен спрей, в момента на се сещам...ефект нямаше. Накрая я махнах, защото забременях и доктора така ме посъветва. Сега имам нещо като белег- като по-тъмна загрубяла кожа на мястото където е била дупката и се чудя дали може да се оправи с нещо? Благодаря ви предварително за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Ако е раничка - Дефламол, ако е за заличаване на белег пробвай с Контратубекс. Използва се за заличаване на белези от операции и др.
Виж целия пост
# 2
ами не е раничка, а стои като по-твърт и по-тъмен участък на кожата.
Виж целия пост
# 3
учудвам се как така педиатърката ти те е посъветвала да я махнеш .... newsm78 ,защо ?За да не гледа бебето през дупката ли  Mr. Green...и аз имам обичка на пъпа - златна е защото съм алергична - и още си я имам.Махнах я само през 8-9 месец защото почна да ме опъва.Но след като родих си я сложих пак.На бебето нищо му няма.Почиствах я (дупчицата ) със спирт всяка седмица ,за да не се запуши.
По никакъв начин няма да се заличи дупката или уплътнението от нея.С годините може и да избледнее ,но ако я имаш още по-добре си я възстанови ...поне според мен ще е по-хубаво с обичка ,отколкото само дупка или белег от нея.
Ако си алергична сложи си или златна или сребърна Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
извинявай за конкретизацията на мед.лицето ,.....сега видях че било ДОКТОР ....сори  Blush
Виж целия пост
# 5
 Wink да ставаше въпрос за гинеколога ми, може би поради същата причина- да не ми опъва. То че щи я сложа пак е ясно Mr. Green, само чакам още малко коремчето да ми се прибере. Но този белег много ме дразни, може би трябва да отида на кожена да се консултирам...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия