55-то у-ще,майки на 4-класници,препоръчайте класна за 1 клас!!!

  • 2 424
  • 6
Колебая се между няколко училища за първокласничката ми,подала съм молби,но...,за 55-то нямам препоръчани класни на 1 клас ,английски паралелки,моля препоръчайте ми "вашите госпожи"
Виж целия пост
# 1
И още един въпрос Praynig,кажете виждали ли сте басейна на училището и какво е състоянието му  newsm78
Виж целия пост
# 2
А къде е това 55-то училище?
Виж целия пост
# 3
Мач с таз тема ме налегнаха едни споменииии. Аз започнах да уча в 4ти клас там, в старата сграда, после построиха и новата. Не знаех, че има басейн. За учители нямам представа. Тези от мое време сигурно са пенсионери.
55то се намира в Дървеница.
Виж целия пост
# 4
А къде е това 55-то училище?

В "Дървеница", срещу входа на ТУ Wink

Мач с таз тема ме налегнаха едни споменииии. Аз започнах да уча в 4ти клас там, в старата сграда, после построиха и новата. Не знаех, че има басейн. За учители нямам представа. Тези от мое време сигурно са пенсионери.
55то се намира в Дървеница.

Има си басейн,макар и да не ни пуснаха да го погледнем ,а и в класните стаи не ни позволиха да надникнем...
Виж целия пост
# 5
Хайде,мами от "Дървеница","Мусагеница", помагайте  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Моля, препоръчайте учителка за първи клас с немски (сдружение "Шилер")!
 newsm17 Адски ми е важно - хлапето беше в перфектна детска градина и се справя отлично. Иска ми се така да продължи, а нямам никакво време за него...     ooooh! Tired
Много Ви моля, хлапето ще е в първи клас другата есен - т.е. необходима ми е учителка от тези, които сега водят трети клас!
Предварително благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия